איך לשמור על מגירות בחדר השינה מסודרות?

במאמר זה תלמדו כיצד לשמור על מגירות חדר השינה שלכם מסודרות
במאמר זה תלמדו כיצד לשמור על מגירות חדר השינה שלכם מסודרות.

על ידי שמירה על ארון חדר השינה שלך מסודר, תקל על הבוקר שלך.

האם גם אתם מנקים את חדר השינה שלכם בצורה סטודנטיאלית, כלומר אתם מכריחים את כל מה שמעל למגירות? הגיע הזמן לספר בצורה נחרצת די בלגן במגירות! במאמר זה תלמדו כיצד לשמור על מגירות חדר השינה שלכם מסודרות.

אם מפאת חוסר מקום בדירה הקצתם מגירה אחת לסל כביסה, זכרו לשים בה שקית ריחנית. כך תמנעו ריחות לא נעימים בכל פעם שתפתחו אותו.
איך שוטפים את הכלים?

איך לשמור על ארון הבגדים שלך מסודר? ארגן את מגירות הפשתן שלך

לחזיות, תחתונים, גרביונים וגרביים מגיעה מגירה נפרדת. אם אין לכם כל כך הרבה מגירות, תוכלו למיין לפי חוצצים למגירות או שקיות כביסה לתחתונים (אנחנו גם ייעץ לכם איך להעלות יותר מקום בחדר השינה אם אין לכם מגירות בארון הבגדים).

  1. סדרו חזיות שטוחות - זה ימנע מהכוסות להתעוות, ומהרצועות להימתח ולהסתבך. כדי ללמוד כיצד לטפל בחזיות שלך כדי שיחזיקו מעמד זמן רב יותר, קרא את המאמר הזה.
  2. שימו את התחתונים בצורה אנכית - כך תוכלו לשמור על סדר במגירה בצורה קלה יותר ותמיד תמצאו במהירות את הזוג המועדף או התואם.
  3. קפלו את הגרביונים למלבנים וערמו אותם אחד על השני במגירה.
  4. מגלגלים את הגרביים לכדורים ומקצים להם גם מגירה נפרדת, תא או תיק.

מה לעשות עם גרביים לא תואמות?

גרביים לא תואמות הן הבושה של כל מגירה. איפה לאחסן אותם? מה לעשות איתם? הנה כמה רעיונות כיצד להשתמש בגרביים לא תואמות כדי שלא יתפסו מקום בארון הבגדים שלך:

  1. מלאו אותן בפניני הניחוח של קוקולינו, קושרים אותן בסרט ותולים בארון. שקיות ריחניות כאלה יגרמו לבגדים שלך להריח יפה. הם גם יפחידו עשים.
  2. השתמש בהם כמטליות לניקוי מקומות שקשה להגיע אליהם. לדוגמה, אתה יכול לשים אותם על מטאטא ולשלוף אותם קורי עכביש.
  3. אפשר להכין מהם מטהרי נעליים יעילים: הכניסו לנעל גרב מלא בסודה לשתייה, אורז ושמן ריח. המצאה כזו תספוג ריחות רעים ולחות מהנעליים שלך.

איך לאחסן בגדים תוצרת בית במגירות

יש לשמור מגבות, סדינים וכן מצעים ושמיכות במגירות נפרדות מטעמי היגיינה.

איך לשמור על ארון הבגדים שלך מסודר
איך לשמור על ארון הבגדים שלך מסודר?

בבתים מסוימים, מגבות נקיות נשמרות ברהיטי האמבטיה. אנו ממליצים לא לעשות זאת – חדר האמבטיה הוא המקום הלח ביותר בביתנו, ואיננו מעוניינים שיתפתחו עובש או פטריות על המגבות.

אפשר לגלגל מגבות קטנות לגלילים ולהניח אותן בצורה אנכית במגירה – הן יתפסו פחות מקום ויהיה קל להגיע אליהן.

שמור על סדינים, ציפיות ושמיכות מופרדים בשיפוניה שלך.

המפתח לשמירה על ניקיון המגירות יהיה הפרדה והחזרת הדברים למקומם. אם תעקבו אחר שני הכללים הפשוטים האלה, העומס במגירות לא קיים.

מה אם אין לך כל כך הרבה מגירות?

אתה יכול למצוא קצת מקום בדרך אחרת:

  1. השתמש בחלל מתחת למיטה. סלים צבעוניים או קופסאות פלסטיק הם תחליף מצוין למגירות. באופן אידיאלי, הם צריכים להיות על גלגלים כדי שיהיה קל יותר לשלוף אותם, ואם יש להם מכסים כדי שהפריטים המאוחסנים בהם לא יתאבקו.
  2. מה לגבי שידות, פופים, עות'מאנים? אם יש לך קצת מקום בחדר השינה, פתרון זה יהיה מושלם. שידת עץ, פופים רכים או עות'מאנים נוחים לא רק יוסיפו אופי לחדר השינה שלך. אפשר לשמור בהם דברים שלא נכנסו למגירות בארון הבגדים.