איך מנקים מקומות שקשה להגיע אליהם?

פשוט השתמשו במטלית לחה מיוחדת לניקוי רהיטי עץ
לניקוי תריסי עץ, פשוט השתמשו במטלית לחה מיוחדת לניקוי רהיטי עץ.

הנה רשימה של טריקים שיעזרו לך לנקות מקומות שקשה להגיע אליהם.

אנחנו לא מפחדים להודות שניקיון היא לא הפעילות האהובה עלינו. במיוחד לנקות את אותם מקומות שקשה להגיע אליהם - כאילו הניקיון לא היה אתגר בפני עצמו! זו הסיבה שהרכבנו את רשימת הטריקים הזו כדי לעזור לך לנקות עבורך מקומות שקשה להגיע אליהם.

ספוג על ידית ארוכה מושלם לניקוי יסודי של האסלה. זה מצוין למקומות שקשה לגשת אליהם, כמו מתחת לשפת האסלה שממנה זורם הניקוז. למידע נוסף על ניקוי האסלה, לחץ כאן.
איך שוטפים את הכלים?

ניקוי מקומות שקשה להגיע אליהם במטבח

איך לשטוף את הרצפה מתחת לארונות המטבח?

לא שואב אבק וגם מטאטא לא יידחקו למרווח דק מתחת לארונות, למקרר או למדיח כלים. סרגל מטר יבוא לעזרתך. ראשית, סעו מתחת לארונות עם סרגל כדי לאסוף פריטים שהגיעו לשם בטעות - מזלגות, כובעים או שאריות מזון יבשות. לאחר מכן, עטפו קצה אחד של הסרגל במטלית מיקרופייבר לחה נטפטפת בנוזל ניקוי רצפה. מה שבטוח, חברו את הבד לסרגל עם רצועה אלסטית - אתם לא רוצים שהוא יצטרף לפריטים שאבדו בתהום המסתורית מתחת לארונות, להיפך - כדי לעזור לכם לאמץ את החלל שקשה להגיע אליו.

איך לשטוף כלים צרים וארוכים?

כלים כגון, למשל, בקבוקי מים, קנקני יין, צלוחיות ואקום או אגרטלים אינם הקלים ביותר לניקוי בשל צורתם. עם זאת, יש דרך - לשים בתוך הכלי ספוג ספוג בנוזל כביסה. השתמשו בכף העץ הארוכה כידית והשתמשו בה כדי לנווט את הספוג בצידי הכלי. וזה מוכן! זכרו שכף עץ היא הטובה ביותר עבור זה - סכין או סכו"ם מתכת יכולים לשרוט או אפילו לשבור את הכלי בתנועת שווא אחת.

איך לשטוף את הפיה של כד?

יש הסבורים ששאריות התה בקנקן מעניקות לו ארומה אצילית... עם זאת, אנו מאמינים שייתכן מאוד שמדובר במיתוס שנוצר על ידי אנשים שלא התאמצו מספיק כדי להמציא דרך לניקוי קשה ל- להגיע למקומות בקנקן, כמו למשל פטמה. ובכל זאת מקל ניקוי האוזניים הגמיש והגמיש ספוג בנוזל כביסה יכול להתמודד עם כל צורה של הפיה. אם הפתח של הכד שלך ארוך מספיק, חבר את המקל לקשית שתייה או למקל שיפוד.

ניקוי מקומות שקשה להגיע אליהם בחדר האמבטיה

איך מנקים ברזים לאמבטיה וראש מקלחת?

יש להשרות את רפידות הסרת האיפור בחומץ, ולאחר מכן לכסות בהן את אביזרי האמבטיה ולהשאיר למספר דקות. (אם צינור המקלחת קצר מספיק כדי שהמכשיר יתלה מעל האמבטיה או מגש המקלחת, לאחר כיסויו בכדורי צמר גפן, עטפו אותו בנייר אלומיניום.) החומץ יתמודד עם אבנית ויגרום לסוללות ולמכשיר לזרוח כמו חדש..

דרכים להקל על ניקוי האסלה

הנה רשימה של טריקים שיעזרו לך לנקות מקומות שקשה להגיע אליהם
הנה רשימה של טריקים שיעזרו לך לנקות מקומות שקשה להגיע אליהם.

על מנת לשמור על הקליפה מוכנה לבדיקה לא צפויה של החמות, אנו מציעים להכניס את סרגל הריח לשטיפה במקום לתלות אותו בסלסלה על האסלה. הקובייה המומסת בחומר השטיפה תגרום למים לנקות ולחטא את הקליפה בכל שטיפה. אם חמותך מבקרת אותך באופן בלתי צפוי - אתה המנצח. וברצינות - כל בני הבית ייהנו מחדר רחצה עם שירותים נקיים ורעננים.

חלקים אחרים של הבית

איך מנקים רדיאטור מבפנים?

קשה לעבור בין צלעות הרדיאטור עם מטלית או ספוג רגיל. כאן יעזור מקל עם מטלית ספוגה במים ונוזל כלים שינקה בקלות את המרווחים בין הצלעות.

איך אני מנקה את התריסים שלי?

זוהי משימה קשה בשל מבנה הצלעות שלהם. אם אין לכם מברשת מיוחדת לניקוי תריסים (כן, יש דבר כזה), אנו מציעים את השיטות הבאות לכל סוג תריסים:

כדי לנקות תריסי מתכת, תחילה סגור אותם כאילו אתה מכסה אותם בן לילה. אבק אותם יבשים עם מברשת אבק, מטלית או ספוג. לאחר מכן השתמש במגבונים לחים. השתמש בהם כדי לנגב את הרפפות כלפי מטה, ואז לרוחב. המגבונים יאספו ביעילות את כל האבק והלכלוך. לאחר מכן, הפוך את התריסים וחזור על השלבים.

כדי לנקות תריסי עץ, פשוט השתמש במטלית לחה מיוחדת לניקוי רהיטי עץ.

אנחנו יכולים לשאוב או לנקות תריסים רגילים עם מברשת אורז, בעוד וילונות רומיים ניתן להסיר ולשטוף ביד, לשטוף בעדינות במים עם חומר ניקוי.

מאמרים בנושאים דומים
  1. הפרדת אשפה בבית
  2. שימוש חריג בטבליות למדיח כלים
  3. קופסאות ארוחת בוקר לילדים: איך לשטוף ולאחסן אותן
  4. תרופות ביתיות לאמבטיה סתומה
  5. איך לנקות פסנתר
  6. כיצד לחטא ביעילות ידיות דלת כסף?