כיצד להסיר שאריות תה מכוס, ספל או קומקום?

כיצד אוכל להסיר שאריות תה מקומקום תה ומחליטה
כיצד אוכל להסיר שאריות תה מקומקום תה ומחליטה?

7 דרכים מוכחות להכנת כתמי תה.

פולנים אוהבים תה ושותים אותו באותה מידה - מבין מדינות אירופה, רק בריטניה הגדולה מקדימה אותנו מבחינת כמות התה שצורך תושב אחד. לרוע המזל, המשקה האהוב עלינו אוהב להשאיר ציפוי מכוער על כוסות, כוסות וקנקני תה. איך מנקים משקעי תה ואיך נפטרים מהם ביעילות? הנה העצות הפשוטות שלנו:

לעולם אל תשתמש באקונומיקה כדי לנקות את כתם התה. גם אם זה מסיר ביעילות לכלוך, זה יכול להיות מסוכן לבריאות שלך. במקום זאת, השתמשו בשיטות ניקיון ביתיות – זולות, קלות ובטוחות לחלוטין.
איך שוטפים את הכלים?

כיצד להסיר אבנית תה לימון?

למה תה לימון לא משאיר שאריות מגעילות על הכוס? ובכן, כי לימון עם תכונות הלבנה - וחומצת לימון - הם כובשים אמיתיים של התה. השתמש בדרכים הפשוטות האלה שנבדקו על ידי Google כדי להסיר כתמי תה ולהחזיר לבן טהור לספלים ולכוסות האהובים עליך.

 • סוחטים מיץ מחצי לימון לתוך ספל או כוס מלוכלכים. ממלאים במים חמים ומניחים בצד לחצי שעה. כאשר המשקעים מומסים חלקית, ניתן להסיר אותו בקלות בעזרת מטלית כלים רגילה.
 • שים את חומצת הלימון על הספוג והשתמש בה כדי לשטוף את הכלי המלוכלך כרגיל.

הסרת אבנית התה עם סודה לשתייה

סודה לשתייה, שתוכל לקנות בקלות ברוב בתי המרקחת הפופולריים, היא דרך מוכחת להתגבר על אבנית התה, גם אם היא כבר בת כמה ימים.

 • כיצד להסיר שאריות תה מכוסות וכוסות? מערבבים 2 כפיות סודה לשתייה עם מעט מים חמימים ליצירת משחה סמיכה. נקו את הכוס עם מטלית כלים או מברשת שיניים ישנה ולאחר מכן שטפו כרגיל.
 • כיצד אוכל להסיר שאריות תה מקומקום תה וחליטה? הכניסו שתי כפות סודה לשתייה לתוך הקומקום. יוצקים עליו כ-05 ליטר מים רותחים ומשאירים לחצי שעה. פריחת התה המכוערת צריכה להיעלם!

ממליחים את משקעי התה

מלח הוא תבלין שכמעט בטוח שיש לך בבית. בנוסף, החלקיקים שלו שוחקים. כיצד להסיר אבנית תה עם מלח? מפזרים מעט מלח לתוך הצלוחית. הניחו מעליו מטלית לחה וקרצוף את הספל. לאחר הניקוי יש לשטוף היטב את הכלי כדי שלתה לא יהיה טעם לוואי מלוח.

הסרת אבנית התה עם חומץ

כיצד להסיר אבנית תה לימון
כיצד להסיר אבנית תה לימון?

מכיוון שחומץ אלכוהול הוא חומצי, הוא יתנהג כמו לימון וימיס את פריחת התה במהירות.

 • משקעי תה על ספלים, כוסות וכוסות בכלי שברצונך לנקות, מערבבים כמה כפות חומץ עם מלח שולחן ביחס של 1: 1 ליצירת עיסה סמיכה. נקו איתו את המקום המלוכלך והניחו בצד למשך 10 דקות, לאחר מכן שטפו ושטפו היטב.
 • משקעי תה בקומקום יוצקים 0.67 כוסות חומץ לתוך הקומקום ושופכים עליו מים חמים. מניחים בצד לרבע שעה, שופכים את התמיסה ושוטפים היטב את הקומקום.

הסרת רובד התה עם משחת שיניים

מאחר ומשחת שיניים מכילה חומרים שוחקים עדינים, היא תעשה עבודה טובה בהסרת כתמי התה. זה פשוט - שים את משחת השיניים על מברשת שיניים ישנה ופשוט שוטפים את האזור המלוכלך, ואז שוטפים את הכלי כמה פעמים. אם אין לכם מברשת מיותרת בהישג יד, מרחו את הדבק על הספוג ונקו את הציפוי.

הסרת אבנית התה עם אבקת אפייה

הידעתם שאפשר למצוא מסיר כתמי תה יעיל גם במוצרי אפייה? מפזרים את הספוג הלח באבקת אפייה ומקרצפים את הכוס. אם אין לכם גישה לדפנות התבנית (למשל, רוצים לקרצף את הקומקום), שופכים פנימה את המים, ממיסים בתוכו את אבקת האפייה ומשאירים לשעתיים.

הגלולה טובה לכל דבר

טבליות טובות לא רק לכאבי ראש - השתמשו בחומרי ניקוי תותבות כדי להיפטר מהפשיטה המכוערת של התה. הכניסו טבלית תותבת לתוך הכלי וכסו אותה במים. אין לך טאבלט כזה בבית? זה בסדר! אתה יכול להחליף אותו בטאבלט למדיח כלים, למשל Sunlight הכל בכוח נוסף, שיסיר במהירות אפילו את הלכלוך העקשני ביותר ושאריות התה הישנות.

פשיטה מכוערת ניקה? עבודה טובה! עכשיו אתה יכול ליהנות מכוס התה הראויה שלך בשקט!

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מנקים מיזוג אוויר בבית?
 2. כיצד לנקות את המחשב מבפנים
 3. ניקוי אהיל
 4. איך מנקים ציורי שמן?
 5. איך לטפל בשואב אבק?
 6. 12 שימושים חריגים במברשת שיניים