ניקוי אהיל

ולכן לעתים קרובות אנו משמיטים את האלמנט הזה במהלך ניקוי שגרתי
מנורות הן מאלה שבהן האבק פחות מורגש, ולכן לעתים קרובות אנו משמיטים את האלמנט הזה במהלך ניקוי שגרתי.

אנו מייעצים כיצד להילחם באבק בבית ולנקות מנורות.

אבק בבית אולי לא קיים. למרבה הצער, המציאות לא כל כך צבעונית והעניין הזדוני יעשה כל הזמן כמיטב יכולתו לחזור לכל המקומות בהם אנו מטפלים בקפידה ולהתיישב על החפצים שאנו מנקים באופן קבוע. מנורות הן מאלה שבהן האבק פחות מורגש, ולכן לעתים קרובות אנו משמיטים את האלמנט הזה במהלך ניקוי שגרתי. אבל מה אם שכבת לכלוך רצינית הצטברה באהילים שלנו? הרי לעודף שלו יש השפעה שלילית על הבריאות שלנו ועלולה להשפיע לרעה על איכות התאורה הנוצרת.

זה הזמן להתחיל לנקות את המנורות מבפנים ולנצח בשלב הבא של המאבק באבק בבית. גלה כיצד להיפטר מאבק מאהילים מחומרים שונים.

בגלל הדמיון ביניהם, לפעמים קשה להבחין בין החומרים מהם עשויים האהילים שלנו. אם יש לך ספקות, אנא פנה תחילה ליצרן או התייעץ עם חנות המנורות הקרובה אליך לקבלת ייעוץ.
איך שוטפים את הכלים?

איך מנקים אהיל מנייר?

אהילים העשויים מנייר הם מהעדינים ביותר ובעלי עמידות קטנה מאוד בפני נזקים ולחות. עם זאת, אנו יודעים שהם יכולים להוות היבט חשוב בגימור הפנימי שלך, ולכן כדאי לנקות אותם מאבק ולכלוך קטן אחר:

 1. נתק את המנורה מאספקת החשמל
 2. מפרקים את האהיל ומניחים אותו הפוך
 3. שאבו את החלק הפנימי של האהיל עם מברשת אבק רכה
 4. אם ההשפעה אינה משביעת רצון, הרטיבו מטלית מיקרופייבר רכה בכמה טיפות מים ונגבו בעדינות את המטלית (תחילה, רוקנו היטב את המטלית כדי להסיר עודפי לחות).
 5. השאר אותו לייבוש

עדיין רואים את שכבת האבק? אם ילדיכם משחקים בבצק משחק, תוכלו להשתמש בו ולהיפטר מלכלוך בצורה חכמה ויעילה - מגלגלים חתיכה קטנה של בצק משחק לכדור ומגלגלים בעדינות בעזרת היד על ידי החלקה על פני השטח של אהיל. המסה הדביקה של הבצק תסיר את כל חלקיקי הלכלוך ואהיל הנייר שלך יהיה נקי.

איך מנקים אהיל בד?

אהילי קלף הם מהעדינים שבהם
אהילי קלף הם מהעדינים שבהם, לכן, בעת ניקוים, היזהר מאוד.

אהילי חומר עמידים יותר מאשר אהילי נייר ויתמודדו בקלות עם מגע עם מים. הושיטו יד אל נוזל כביסה בעל ריח נעים, למשל דור שביעי, והוסיפו 2 טיפות לקערה קטנה עם מים נקיים פושרים.

 1. נתק את המנורה מאספקת החשמל
 2. מפרקים את האהיל ומניחים אותו הפוך
 3. נקו את פנים האהיל עם מטלית מיקרופייבר או ספוג רגיל
 4. לשטוף בעדינות במים נקיים
 5. יבש את הבד בעדינות על ידי מריחת מגבת נייר

איך מנקים אהיל עשוי קנבס?

למרבה הצער, ניתן לבלבל בקלות בין אהילי הקנבס לאלה העשויים מבד. בשום מקרה אל תטפל בהם במים, מכיוון שהם עלולים להתבטל. השתמש במברשת אבק רכה או בבצק. במקרה האחרון, נסה את זה על אזור קטן ולא בולט של הבד כדי למנוע הפתעות לא נעימות.

איך מנקים אהיל פלסטיק?

אהילים מפלסטיק עמידים מאוד בפני נזקים, כך שניקוי המנורות מבפנים יהיה הרבה יותר קל. השתמשו במים פושרים עם מעט נוזל כביסה ועשו אותו דבר כמו עם אהילי בד.

איך מנקים אהיל נצרים?

אם יש לך מנורות עם אהילי נצרים בבית, אתה בטח יודע כמה יפה הם יכולים לקשט את הפנים. הניקוי קל ומהנה, בתנאי שאתה יודע איך לעשות את זה.

 1. נתק את המנורה מאספקת החשמל
 2. מפרקים את האהיל ומניחים אותו הפוך
 3. בקערת זכוכית קטנה מערבבים כפית סודה לשתייה עם מעט מים פושרים עד שהיא מגיעה לסמיכות של משחה.
 4. שפשפו בעדינות את האהיל עם מברשת שיניים עם זיפים רכים ומעט מתערובת התמיסה
 5. הסר כל שאריות הלכלוך והדבק עם מגבת נייר

איך מנקים אהיל קלף?

אהילי קלף הם מהעדינים שבהם, לכן, בעת ניקוים, היזהר מאוד. בשום פנים ואופן אין לטפל בהם במים או בכימיקלים. במקום זאת, שלח יד למחק או פרוסת לחם מיושן.