5 רעיונות נהדרים לשמור על המסדרון מסודר

להלן 5 דרכים מעשיות שיעזרו לך לשמור על מסדרון מסודר
להלן 5 דרכים מעשיות שיעזרו לך לשמור על מסדרון מסודר.

הפוך את האולם לחלון ראווה של הבית שלך

בואו נודה בזה: האולם הוא חלק מהדירה שאנו מזניחים לא פעם. ובכל זאת זה המקום הראשון שהאורחים שלנו רואים והראשון שמקבל אותנו בחזרה הביתה. נכון שלשמור על הסדר זה לא פשוט - לא נדיר שאולם קטן יכיל נעליים, ז'קטים ושאר פריטים קטנים השייכים לכל המשפחה. בנוסף, זה בעיקר לכלוך, מים, בוץ וחול שאנחנו מביאים הביתה על הנעליים. איך לטפל באולם ולהחזיר לו סדר? להלן 5 דרכים מעשיות שיעזרו לך לשמור על מסדרון מסודר.

באולם, הרצפה הטובה ביותר היא אריחים, לינוליאום או פנלים. עם זאת, אם אכפת לכם משטיח, בחרו בסינטטי ובצבע כהה – זו הדרך הקלה ביותר לשמור עליו.
איך שוטפים את הכלים?

1. לטפל ברצפה באולם

הרצפה באולם היא חלק קריטי בדירה - בגלל הלכלוך שאנו מביאים על הנעליים מהרחוב, קשה מאוד לשמור עליה נקייה. שטיחים לדלת ומנקז הם פתרונות פשוטים שיעזרו לכם לפתור בעיה זו.

  • שטיחים דאגו לסדר במסדרון מחוץ לדירה - הניחו שטיחון מול הדלת, שיאסוף חול, בוץ ולכלוך מהנעליים שלכם. עם הופעת השלג הראשון כדאי גם להתקין שטיחון נוסף בתוך הדירה.
  • מייבש נעליים בסתיו, בחורף ובאביב קל להשיג נעליים רטובות. כדי להימנע משלוליות בבית, הניחו מייבש נעליים ליד הקיר בכניסה - הוא קטן, כך שיתאים גם לאולם קטן. בזכותו תדאגו לנעליים, לרצפה ובעיקר לסדר באולם.

2. נקו את הנעליים באולם

נעליים שנפלות על הרצפה מהוות מקור לבעיות רבות – האולם נראה מרושל, הנעליים פגומות וקל למעוד עליהן. התחל בכך שתשמור שם רק את אלה שאתה לובש באותה עונה. איפה לשמור אותם? הפתרון הטוב ביותר הוא ארונות הנעליים באולם – הם צרים, כך שיתאימו גם באולם קטן. אם אינכם רוצים להשקיע בארונות, פנו מקום בארון המסדרון לקופסאות נעליים או התקינו מגירות נוספות בארון הבגדים.

3. הסתירו ז'קטים באולם

בזכותו תדאגו לנעליים, לרצפה ובעיקר לסדר באולם
בזכותו תדאגו לנעליים, לרצפה ובעיקר לסדר באולם.

רוצים שהאולם שלכם יראה נקי ומסודר? הסתר את כל המעילים והמעילים בארון המסדרון. אם נמאס לכם לתלות דברים בארון הבגדים בכל פעם (ואינכם רוצים שהאורחים שלכם יסתכלו לתוכו), הצמדו כמה קולבי בגדים לקיר. עם זאת, זכרו להשאיר רק את המעילים שאתם משתמשים בהם באופן קבוע עליהם. שים את כל השאר בארון הבגדים.

4. פנו קצת מקום לאביזרים גם באולם קטן

מה לגבי אביזרי חורף כמו כובעים, כפפות או צעיפים? מגיע להם גם מקום מתאים ונגיש בקלות. קופסאות דקורטיביות וסלסילות נצרים הן פתרון טוב לכובעים וכפפות. וצעיפים? תלו אותם על קולב בארון המסדרון.

5. מצאו מקום באולם לפריטים קטנים

בואו לקבוע פגישה: רובנו, מיד לאחר הכניסה לבית, זורקים את המפתחות לאנשהו בחיפזון. חפצי נוי שהושארו באולם בהחלט לא מתאימים לשמירת הסדר. שימו סלסלה, מיכל דקורטיבי או קערה באולם, ותנקו אותה ותחסכו זמן בחיפוש אחר דברים שבאופן מפתיע אוהבים ללכת לאיבוד. אתה יכול גם להשתמש בשקע הדלפק לאחסון פריטים קטנים שבהם אתה משתמש יותר מדי פעם.

אומרים שהאולם הוא הראווה של הבית כולו. ודאו שזה תקין וזכרו שהרושם הראשוני נחשב לאורחים המבקרים.