ניקיון אביב במשרד הביתי.

תחילה עליך לנתק אותה מהמחשב שלך לפני שתנקה אותה
אם יש לך מקלדת נפרדת למחשב, תחילה עליך לנתק אותה מהמחשב שלך לפני שתנקה אותה.

צ'רלי קים יוצר סדר תוך זמן קצר

המשרד הביתי הופך יותר ויותר פופולרי. לא משנה אם אתה עושה חלק גדול מהעבודה שלך בבית או סתם יושב שם כמה שעות ליד השולחן שלך - גם המשרד הביתי שלך צריך להיות נקי. מה יכול להיות טוב יותר מקצת ניקוי אביב. עקבו אחר הטיפים שלי ותגיעו לתוצאות ניקוי מצוינות תוך זמן קצר.

העציץ המסורתי, המאובק מעט במשרד, מיושן בעיקר בימים אלה. אתה עדיין יכול להביא קצת טבע למשרד הביתי שלך, למשל ב' עם זר טרי של פרחים עונתיים או קקטוס קטן וקל לטיפול.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. התחל עם ניקיון ומיון

לא, אני לא מדבר על מיון של כל המסמכים בני העשור - גם אם זה חשוב מדי פעם כדי לא לשקוע בתיקים ישנים. אני מתכוון לניירות שהצטברו על השולחן שלך וכל שטח הדלפק. מיינו את אלה, תיקקו או ארכיבו וזרקו את כל מה שכבר לא נחוץ או רלוונטי בפסולת הנייר. במקביל, אתה יכול לרוקן את האשפה מתחת או ליד השולחן שלך.

2. שאיבת האבק באה לפני ניקוי האבק

המאובק מעט במשרד
העציץ המסורתי, המאובק מעט במשרד, מיושן בעיקר בימים אלה.

השמועה נכונה: שאיבת האבק יוצרת אבק השוקע על משטחים פתוחים. לכן: לפני שאתה מנקה את המשטחים שלך עם האבק, תחילה עליך לשאוב אבק. עם החיבור הנכון, אתה יכול לשאוב את הריהוט המרופד שלך, כולל כסאות שולחן וכיסאות קריאה.

3. ניקוי אבק בכל המשטחים הפתוחים

אז נעשה שימוש באבק שלך. השתמש באבק מתאים כדי לצחצח חללים פתוחים, ספרים ותיקיות. בגלל המטען האלקטרוסטטי, האבק אמור להידבק לבד ולא לעוף באוויר. עדיף לנקות משטחים קלים לטיפול במטלית לחה. הוסף למי הניקוי מעט נוזל כביסה או כמה קורות חומץ ולימון. חשוב: נקו תמיד מלמעלה למטה, מכיוון שאבק או לכלוך עלולים ליפול למטה.

4. נקו את המקלדת, העכבר והטלפון

המקלדת, העכבר והטלפון נמצאים לרוב, אם לא מספר שעות ביום, בשימוש ויכולים להיות מזהמים אמיתיים. מחקרים הראו שיש הרבה פעמים יותר חיידקים וחיידקים במקלדת מחשב מאשר בשירותים ציבוריים. עם זאת, הניקוי אינו קל ותלוי גם בסוג הציוד הטכני שברשותכם. אם יש לך מקלדת נפרדת למחשב, תחילה עליך לנתק אותה מהמחשב שלך לפני שתנקה אותה. זה בדרך כלל לא אפשרי עם מחשב נייד. אתה בהחלט צריך לכבות אותו ולנתק אותו מהחשמל. אתה תמיד צריך להיזהר עם מים, גם אם כמה מקלדות מחשב - בעיקר ישנות מאוד - ניתנות לכביסה או ניתנות לשטיפה במדיח כלים. עדיף לקרוא את הוראות השימוש כדי לברר אם זה המקרה שלך. פנה ליצרן. אם אינך בטוח אם ניתן להכניס את המקלדת שלך למכונת הכביסה או למדיח הכלים, אני ממליץ על ההליך הבא: ראשית קח את שואב האבק שלך, הגדר אותו לרמה הנמוכה ביותר ושאב את המקלדת עם האבק המצורף הקטן המתאים. זה מאפשר לך להסיר לכלוך גס ופירורים. לאחר מכן שים כמה שפריצים של חומר ניקוי זכוכית על מטלית נקייה או נייר מטבח, אבל רק מספיק כדי שסמרטוט הניקוי שלך יהיה לח מעט. בשום פנים ואופן לא יש לרסס חומרי ניקוי ישירות על המקלדת, המחשב הנייד או מכשירים טכניים אחרים. נגב את המטלית הלחה על המקלדת, העכבר והמסך ונקה בו-זמנית את הטלפון, מנורת השולחן ובמידת הצורך את מסגרת התמונה. אתה יכול להיכנס לפינות של ציוד המחשב שלך עם צמר גפן, שאותו אתה יכול גם לשים קצת מנקה זכוכית. אם אתה כמוני, לא רק שתרגיש נוח יותר בסביבת העבודה המסודרת שלך, אלא גם תעבוד בצורה יעילה יותר.