משרד ביתי: איך לבנות את החלל שלך לעבודה מהבית

קודם כל חשוב לבחור את החלל בו אתם הולכים לעבוד
קודם כל חשוב לבחור את החלל בו אתם הולכים לעבוד.

טיפים ליצירת סביבת עבודה בהסגר

אנשים רבים נאלצו להתאים את צורת העבודה שלהם בגלל בידוד חברתי. המשרד הביתי הוא כיום מציאותם של אנשי מקצוע רבים בעולם, לכן חשוב ליצור מרחב בביתכם על מנת שתוכלו להיות פרודוקטיביים ולבצע משימות עבודה בזמן שאנו בהסגר.

אתה צריך עצה? אנחנו כאן כדי לעזור לך.

1. בחר מקום לשולחן העבודה שלך

קודם כל חשוב לבחור את החלל בו אתם הולכים לעבוד. אם יש לכם שולחן בסלון, בחדר השינה או שולחן עבודה בבית, השתמשו בו כסביבת עבודה. חשוב שיהיה מספיק מקום לארגן את הדברים שלך, שכן זה המקום שבו תוכל לתמוך במחברת שלך או בכל מכשיר אלקטרוני אחר ובחומר שבו אתה משתמש לביצוע המשימות שלך, כגון מחברות, עפרונות וכו'. במאמר זה תוכל למצוא טיפים נוספים כיצד לארגן את שולחן העבודה שלך.

אם אתם צריכים לבצע שיחות וידאו לעיתים קרובות, האידיאל הוא שהמקום יהיה חלל שיש בו תאורה טובה, שיש בו תקע קרוב למקרה שתצטרכו לטעון את הסוללה של המחשב במהלך השיחה, ושיש לו Wi טוב. -אות Fi.

כדי להכין משרד ביתי, מומלץ להשתמש בכיסא הנוח ביותר שיש לכם בבית. עבודה במיטה או על הספה עלולה לגרום לכאבי גב ו/או צוואר. אז זה טוב להימנע מיציבה גרועה כדי שלא תהיה לך אי נוחות שרירית כזו במשרד הביתי שלך.

2. השהה והזז

בעבודה מהבית תבלה הרבה זמן בישיבה. לכן חשוב שתפריעו לפעילות שלכם במהלך היום. קום מהכיסא, הסתובב בבית והתמתח. הפסקות אלו חיוניות לא רק לגוף, אלא גם לראש. הם מפחיתים מתח, ממריצים את זרימת הדם ומסייעים ביכולת הריכוז, משפרים את הפרודוקטיביות שלך.

נקיון ומסודר של החלל יקל עליך בעבודה
נקיון ומסודר של החלל יקל עליך בעבודה.

אל תשכח שפעילות גופנית חשובה. על ידי עבודה מהבית, אנו יכולים לאבד את תחושת הזמן. בחר את הזמן הטוב ביותר עבורך ועשה פעילות שאתה אוהב, כמו יוגה, ריקוד או פעילות גופנית אחרת בבית. אם אתם גרים בבית, נצלו את המרחב החיצוני לעשות ספורט, לשחק בכדור וגם להשתזף.

להיות בדרכים עוזר לשמור על בריאותנו וזו גם דרך לנקות את הראש. אם יש לכם ילדים, נצלו את ההפסקות הללו כדי לשחק ולהיות קרוב אליהם. האיזון הזה חשוב לכל מי שעובד מהבית.

3. נקה את סביבת העבודה שלך לעתים קרובות

יש שגרת ניקיון. מכיוון שאתם תבלו את רוב שעות היום ליד השולחן שלכם, טבעי שאבק או שאריות של חומרים שאתם משתמשים בהם לעיתים קרובות, כמו ניירות וגומי, נאספים. נקיון ומסודר של החלל יקל עליך בעבודה.

הניקיון והסדר של חלל העבודה מסייעים במוטיבציה ובביצוע המשימות שלכם. הם גם מביאים הרמוניה לסביבת הבית שלך ומפחיתים את האפשרות של הסחת דעת.

כמו כן, הניקיון אינו חשוב רק לשולחן העבודה שלך. שמירה על ניקיון הבית כולו חיונית בתקופות של הסגר. יש לנו גם טיפים לחלוק כיצד להגן על הבית שלך מפני וירוסים וחיידקים, כדי לדאוג לא רק לעצמך אלא גם למשפחתך.