כיצד להסיר כתמי טושים על בגדים

הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי טושים מבגדים היא להשתמש במסיר כתמים באיכות טובה
במקרים כאלה, הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי טושים מבגדים היא להשתמש במסיר כתמים באיכות טובה.

לחולצה שלך יש דיו? להלן דרכים שונות להסיר כתמי טושים מבגדים.

שלבים חשובים כיצד להסיר כתמי טושים על בגדים:

1. פעלו מהר. ככל שכתם הדיו יטופל מהר יותר, כך יהיה קל יותר להסיר את כתם הדיו.

2. שטפו במים, אך אין לשפשף או לשפשף. זה מונע מהכתם להתפשט לחלקים אחרים של הבגד.

3. הרחק מחום. הימנעו מייבוש בגדים או ייבוש בשמש אם הכתמים על הבגדים לא נעלמו לחלוטין. טמפרטורות חמות הופכות כתמי דיו לקשים יותר להסרה.

אם דיו או עט דולפים על החולצה שלך, אל תיבהל. הסרת כתמי טושים מבגדים היא למעשה קלה; מה שאתה צריך זה מסיר כתמים טוב. הטיפים הבאים יהיו שימושיים מאוד בהסרת כתמי טושים מבגדים. עיין גם במאמר שלנו על איך להסיר כתמי דיו על בגדים כדי לגלות עוד.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

האם הבגדים שלך מוכתמים בטושים? נסה שיטה זו של הסרת דיו מרקר על בגדים עם Rinso.

5 דרכים להסיר כתמי דיו על בסיס מים (לא קבועים).

רוב העטים שבהם אנו משתמשים מכילים דיו על בסיס מים. קל לתקן את זה אם זה עולה על בגדים, פשוט השתמש בחומר ניקוי Rinso או בסבון כביסה רגיל ובמים חמים. לכתמי דיו עקשניים יותר, תצטרך לעשות כמה דברים לפני השימוש במכונת הכביסה לניקוי בגדים מוכתמים.

1. כאשר מתמודדים עם כתמי דיו על בגדים, השתמשו במגבת או בספוג. הימנע משפשוף או שפשוף, פשוט ספג את הכתם במגבת עד שהדיו מתייבש ומפסיק להתפשט.

2. אם כתם הדיו גדול מאוד, השתמשו במסיר כתמים על בסיס מים כדי לדהות אותו. השאירו למשך 10 דקות, או לפי הוראות המוצר.

3. בדוק אם הכתם דהה לאחר מריחת נוזל מסיר כתמים. אם הוא דהה, יהיה קל יותר להסיר את הכתם. אם לא, השתמש שוב בתמיסת מסיר הכתמים.

4. הכניסו את הבגדים המוכתמים למכונת הכביסה. אתה לא צריך להשרות את הבגדים במים חמים, רק להשתמש במים בטמפרטורה רגילה.

עצות קלות להסרת כתמי דיו מרקר על בגדים
עצות קלות להסרת כתמי דיו מרקר על בגדים.

5. ודא שכתמי הדיו נעלמו לחלוטין לפני ייבוש הבגדים. אם אתה עדיין רואה עקבות של כתמי דיו, תצטרך לחזור על תהליך הסרת דיו מרקר מהבגדים.

זכור: שטפו במים כתמי דיו על בסיס מים.

4 דרכים להסרת כתמי דיו סמן קבוע

תוהים כיצד להסיר כתמי טושים על בגדים לבנים? זה יהיה יותר מסובך לחסל, אבל לא בלתי אפשרי.

1. לשטוף את הכתם במים ולספוג את עודפי הדיו. השתמשו במגבת במקום בטישו מכיוון שסיבי הרקמה יכולים להידבק לפני השטח של החולצה.

2. השתמשו באלכוהול (ספיריטוס) או ספריי אירוסול לשיער במקום. תכולת האלכוהול במוצרים אלה יעילה בסיוע לדהייה מהירה של כתמי דיו קבועים. יש אנשים שהוכיחו גם שניתן להשתמש בסבון ידיים אנטיבקטריאלי כחלופה. אבל זכרו, ללבוש כפפות בעת שימוש בחומרים אלו ולוודא כי אוורור האוויר טוב.

3. בעוד שאלכוהול, ספריי לשיער או סבון כביסה עדיין רטוב, הכניסו את הבגדים שלכם למכונת הכביסה ושטפו באמצעות מים וחומרי ניקוי בטמפרטורה רגילה. שוב, שטפו את הבגד המוכתם בנפרד מהשאר.

4. ודא שכתמי הדיו נעלמו לחלוטין לפני ייבוש הבגדים. במידת האפשר, יבש את הבגדים באוויר הפתוח.

כיצד להסיר כתמי טושים על בגדים לאחר כביסה וייבוש

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שטמפרטורות חמות עלולות להפוך כתמי דיו לקשים יותר להסרה. זו לא דרך להסיר כתמי טושים מבגדים לבנים. לכן יש לבדוק שוב האם כתמי הדיו נעלמו לחלוטין מהבגדים לפני הייבוש.

עלולה להתרחש רשלנות או אפילו בגדים מוכתמים בטעות כבר נכנסו למייבש או התייבשו בשמש. במקרים כאלה, הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי טושים מבגדים היא להשתמש במסיר כתמים באיכות טובה. ניתן להשתמש בו לפני הכנסת הבגדים למכונת הכביסה ולהוסיף כמות קטנה מהנוזל גם למכונת הכביסה. כל זה ייקח כמה ניסיונות עד שהבגדים שלך יהיו נקיים מכתמים. מה אם תמצא כתם על פני הקיר או השטיח? למידע נוסף במאמר שלנו בנושא כיצד להסיר כתמי דיו.

3 דרכים יעילות להסיר כתמי דיו מרקר על בגדים

טיפים פשוטים להסרת כתמי דיו מרקר על בגדים:

  • טפל בזה בהקדם האפשרי. כמו סוגים אחרים של כתמים - כמו דם או שמן - כאשר כתם דיו מטופל באופן מיידי, הוא ייעלם ביתר קלות.

  • לעולם אל תשפשף או תשפשף כי כתם הדיו יישטף בקלות רבה יותר לחלקים אחרים. שטיפה במים היא דרך יעילה אחת למנוע מהכתם להתפשט לחלקים אחרים.

  • אל תמהר. הקפידו לקרוא תמיד את הוראות השימוש במוצר מסיר הכתמים והשתמשו בו גם לפי הצורך.

עכשיו, כשהבגדים שלך נטולי דיו, עכשיו אתה יכול לנשום לרווחה. יתרה מזאת, על ידי שימוש בעצות אלו, תוכלו לפתור את הבעיה של דליפת טושים או עטים שמלכלכים את הבגדים האהובים עליכם.