שמור על העור של הקטנה שלך עם 6 דרכים לשטוף את המגבות הנכונות לתינוק

אם אתם מבינים איך לשטוף מגבות לתינוק כמו שצריך
אם אתם מבינים איך לשטוף מגבות לתינוק כמו שצריך, אל תשכחו לגהץ מגבות יבשות לתינוק.

מגבות הן אחד מהפריטים האישיים שכל אחד צריך, כולל תינוקות. מגבות תינוק המשמשות את תינוקך חייבות תמיד להיות נקיות ורכות במרקם מכיוון שעור התינוק עדין ורגיש מאוד.

מגבות הן אחד מהפריטים האישיים שכל אחד צריך, כולל תינוקות. מגבות תינוק המשמשות את תינוקך חייבות להיות תמיד נקיות ורכות במרקם מכיוון שעור התינוק עדין ורגיש מאוד. לכן, עליכם להבין כיצד לשטוף מגבות לתינוקות כראוי, כך שההיגיינה והרכות של המגבות נשמרות. על ידי כך שאתה יודע כיצד לטפל נכון במגבות לתינוק, אתה יכול גם להפחית את הסיכון לגירוי בעור הקטן שלך. גלה עצות לכביסה וטיפול נכון במגבות לתינוקות במאמר זה, יאללה!

1. הזמן הנכון לכבס מגבות לתינוק

עד עכשיו, אנשים רבים עדיין תוהים לגבי הזמן הנכון לשטוף מגבות לתינוק. במקרה זה, מומלץ לכבס את המגבות לפחות פעם בשלושה ימים. מכיוון שלא רק שקשה יותר לנקות, גם לכלוך שנדבק על המגבת זמן רב יותר עלול לגרום לגירוי בעור הקטן. עם זאת, אם המגבת חשופה לפיפי של ילדכם, החליפו מיד את המגבת ושטפו אותה במקביל כדי למנוע את הסיכון להפצת חיידקים או מחלות.

2. הפרד מגבות תינוק מבגדים אחרים

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כאשר אתה רוצה לכבס מגבות לתינוקות הוא להפריד אותן מבגדים אחרים, במיוחד בגדים למבוגרים. הסיבה לכך היא שבגדים למבוגרים רגישים יותר לזיהום באבק, לכלוך וחיידקים. ואילו, מצד שני, יש להקפיד תמיד על נקיון מגבות לתינוק, כך שהעור של הקטן שלך מוגן. שטיפת מגבות לתינוק עם בגדים למבוגרים רק תגביר את הסיכון להפצת חיידקים. עדיף יהיה לשטוף את מגבות התינוק ביד כדי לשמור על המרקם והרכות.

3. השתמש בכמות מספקת של חומר ניקוי

הזמן הנכון לכבס מגבות לתינוק
הזמן הנכון לכבס מגבות לתינוק.

הדרך הבאה לכבס מגבות לתינוקות שצריך לקחת בחשבון היא מבחינת השימוש בחומר ניקוי. בין אם מדובר בכביסה ביד או במכונת כביסה, אסור לשפוך יותר מדי חומר ניקוי לתוך כביסה של מגבות לתינוק. מכיוון ששימוש בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי עלול להפוך את המגבות לנוקשות. כדי להבטיח שהעור הרגיש של הקטן שלך מוגן יותר, מומלץ גם לשטוף אותו באמצעות חומר ניקוי שנוסח להיות בטוח יותר לעור רגיש כמו Rinso gentle. חומרי ניקוי בעלי תכולת pH נמוכה יותר כמו Rinso Gentle נבדקו דרמטולוגית והם בטוחים יותר לשימוש על עור רגיש, מה שהופך אותם למתאימים לכביסת בגדים או מגבות לתינוק.

4. לשטוף במים חמימים

מומלץ מאוד להשתמש במים חמימים לשטיפת מגבות לתינוק. הסיבה לכך היא שמים חמימים שימושיים להורדת שאריות סבון או שמפו המשמשות כאשר הקטן שלך עושה אמבטיה. הלכלוך שנותר על מגבת התינוק יהיה קל יותר להרים אם המגבת ספוג במים חמימים כ-30 דקות לפני הכביסה. שטיפת מגבות לתינוק במים חמימים גם תקל על הסרת כתמים שעלולים להידבק. למרות זאת, שמרו על טמפרטורת המים כדי שלא יהיו חמים מדי כדי למנוע מהמרקם של פרוות המגבת להפוך לגס.

5. השתמשו במרכך ובניחוח בשטיפה האחרונה

כדי להבטיח שמירה על הרכות של מגבות תינוק, מומלץ להוסיף גם מרכך וניחוח לשטיפה האחרונה לאחר תהליך הכביסה. במקרה זה, אתה יכול להשתמש במוצרי מרכך מולטו טהור שנבדקו דרמטולוגית כדי להיות בטוחים יותר לשימוש על עור התינוק. Molto Pure יכול גם לספק יתרונות ריכוך טובים יותר ממוצרי ריכוך אחרים. על ידי הוספת השימוש במרכך בתהליך הכביסה, הפרווה והסיבים של מגבות תינוק יהיו רכים יותר. לא רק זה, מגבת תינוק טרייה וריחנית בהחלט תהפוך את הקטן שלך לנוח יותר בעת השימוש בה.

6. אל תתנו למגבת התינוק להתייבש

ייבוש מגבות לתינוק עם מכונת כביסה הוא פרקטי. עם זאת, הקפד לא לייבש אותו יותר מדי זמן. הסיבה לכך היא שמגבות לתינוק שיייבשו זמן רב מדי במכונת הכביסה יהיו בעלות מרקם מחוספס וירגישו נוקשות. עליך להסיר את מגבות התינוק מיד עם סיום מחזור הכביסה, ללא צורך להמשיך במחזור הייבוש. מגבות לתינוק עדיף לייבוש על ידי אוורור בגוון כך שהרכות נשמרת והצבע לא דוהה בקלות.

אם אתם מבינים איך לשטוף מגבות לתינוק כמו שצריך, אל תשכחו לגהץ מגבות יבשות לתינוק. תהליך הגיהוץ חשוב מאוד כדי למגר את החיידקים שעדיין יושבים על הבד. על ידי כביסה וטיפול נכון במגבות לתינוק, ניתן למזער את הסיכון לגירוי בעור הגורם לבעיות בריאות חמורות אצל ילדים קטנים. האם אתה מוכן לטפל בבריאות העור של הקטן שלך החל מהפרטים הפשוטים ביותר?