מדריך כיצד לכבס סוגי עניבות על בסיס החומר

לכן כדאי לדעת לשטוף נכון סוגים שונים של עניבות בהתאם לחומר שלהן
לכן כדאי לדעת לשטוף נכון סוגים שונים של עניבות בהתאם לחומר שלהן.

עניבה היא אביזר חשוב, במיוחד לגברים. לעתים קרובות משתמשים בקשרים ליצירת מראה רשמי ומקצועי.

עניבה היא אביזר חשוב, במיוחד לגברים. לעתים קרובות משתמשים בקשרים ליצירת מראה רשמי ומקצועי. גם סוגי העניבות הנהוגים בחיי היום יום מגוונים מאוד, ועשויים מחומרים שונים. לכן כדאי לדעת לשטוף נכון סוגים שונים של עניבות בהתאם לחומר שלהן. זה חשוב כדי להבטיח שחומר העניבה יהיה תמיד במצב טוב ולא יתעמעם בקלות. הסיבה לכך היא שחומרי קשירה שונים דורשים טיפולים שונים. קדימה, תסתכל על הביקורות על איך לכבס סוגים שונים של עניבות למטה כדי שלא תעשה את הטעות לטפל בעניבה האהובה עליך:

1. איך לכבס עניבה מכותנה

כותנה משמשת לעתים קרובות כחומר לקשירה מכיוון שהסיבים עדינים למדי, הדוגמא מגוונת והמחיר סביר. איך לשטוף סוג זה של עניבה קל מאוד. אתה פשוט שוטף אותו ביד באמצעות מים קרים. אם העניבה מלוכלכת מאוד, אפשר לשטוף אותה גם במים חמימים. השתדלו לא לסחוט עניבת כותנה שנשטפה כדי שהיא לא תתקמט. אם העניבה מוכתמת, מרחו חומר ניקוי נוזלי ישירות על האזור המוכתם, ולאחר מכן הניחו לו לשבת זמן מה לפני קרצוף ושטיפה. מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי נוזליים כגון וריאנט רינסו נוזלי מכיוון שהוא רך יותר על סיבי הבד ואינו משאיר אבקה שעלולה לפגוע במרקם של חומר הכותנה.

2. איך לכבס עניבה מפשתן

לא שונה בהרבה מכותנה, פשתן משמש לעתים קרובות גם כחומר לייצור קשרים מכיוון שהמרקם די רך אך אינו מעוות בקלות. גרסאות הצבע והמוטיבים אטרקטיביים לא פחות בהשוואה לחומרי עניבה אחרים. כדי לכבס עניבות מפשתן, כביסה ידנית עדיפה על פני שימוש במכונת כביסה. מכיוון שמכונת הכביסה מסתובבת עלולה לפגוע בפשתן ולגרום למרקם להרגיש מחוספס. יש לייבש גם קשרים מפשתן בגוון כי הצבע נוטה יותר לדהייה.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

3. איך לכבס עניבה מצמר

יש לכבס את עניבות המשי בשיטת הניקוי היבש
בדיוק כמו עניבות צמר, יש לכבס את עניבות המשי בשיטת הניקוי היבש.

סוג זה של עניבה דורש תשומת לב נוספת. עניבות צמר שאינן מלוכלכות מדי יש לכבס בשיטת הניקוי היבש. עם זאת, עניבות צמר מלוכלכות מאוד ניתן לכבס ביד במים קרים. כדי שסיבי עניבת הצמר לא ייפגעו בקלות, אתה יכול לסמוך על חומר ניקוי נוזלי. נוסחת חומר הניקוי הנוזלי נספגת בצורה עדינה ומושלמת יותר לתוך סיבי הצמר מבלי לפגוע בהם. לייבוש עניבה מצמר, מומלץ לאוורר אותה ישירות מבלי לסחוט אותה מכיוון שסיבי הצמר שביר ומתכווץ בקלות.

4. איך לכבס עניבה ממשי

עניבות משי הן לרוב האהובות על גבר מכיוון שהן נראות יוקרתיות ואלגנטיות. בדיוק כמו עניבות צמר, יש לכבס את עניבות המשי בשיטת הניקוי היבש. כי שטיפת עניבות משי לעתים קרובות מדי עם מים עלולה לפגוע בסיבי המשי הרכים. אם עניבת המשי האהובה עליך נחשפה למים, עליך לתלות מיד את העניבה בצל לייבוש. הימנע מסחטת עניבות משי מכיוון שהדבר עלול לעוות וליצור סימני קמטים על העניבות הרכות והרגישות הללו.

5. איך לכבס את סוג העניבה מחומר מיקרופייבר

מאז זמן מה, גם עניבות עשויות מיקרופייבר אהובות. בנוסף למגוון הצבעים והמוטיבים בהשוואה לסוגים אחרים של עניבות, עניבות עשויות מיקרופייבר הן גם די קלות לטיפול. בדי מיקרופייבר ידועים בסיבים העדינים מאוד שלהם, ולכן הם נוטים להיות שבירים בעת כביסה במכונה. לכן, מומלצת שטיפת ידיים או כביסה ידנית. לא רק זה, כושר הספיגה הגבוה של בד המיקרופייבר מאפשר גם לסוג זה של עניבה לספוג כתמים ביתר קלות. כדי לשטוף עניבה מיקרופייבר מוכתמת, אתה יכול להסתמך על תערובת של מים חמימים וחומר ניקוי נוזלי של Rinso. כל שעליך לעשות הוא להשרות את העניבה בתערובת, ולאחר מכן לשפשף אותה בעדינות עד שהכתם נעלם. לאחר מכן, תן לאוויר העניבה החוצה בצל וגהץ אותו בטמפרטורה נמוכה.

אל תיתן לקשרים האהובים עליך להינזק עקב טעות בתהליך הכביסה. לסוגים שונים של עניבות, יש גם לשטוף ולטפל בהן בדרכים שונות. יאללה, תשכלל את המראה המקצועי שלך עם עניבה שתמיד נראית כמו חדשה ובמצב טוב!