כיצד להסיר כתמי יין אדום מבגדים?

כתם יין אדום לא חייב להרוס את החולצה האהובה עליך - המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להסיר כתמי יין אדום במהירות
כתם יין אדום לא חייב להרוס את החולצה האהובה עליך - המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להסיר כתמי יין אדום במהירות הבזק!

כתם יין אדום לא חייב להרוס את החולצה האהובה עליך - המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להסיר כתמי יין אדום במהירות הבזק!

כולנו היינו שם - אתה אוכל ארוחת ערב נחמדה או כמה משקאות עם חברים כשהיד שלך מחליקה, הכוס או הבקבוק נופלים, ופתאום יש כתם ארגמן מתפשט על החלק הלבן החדש שלך. אבל, בעוד שכתמי יין אדום יכולים להיות מביכים ומכוערים, הם לא צריכים להישאר על הבגדים שלך לאורך זמן - יש כמה צעדים פשוטים למדי שיעזרו להיפטר מהם. אז, בלי להתעסק יותר, הנה כמה טיפים כיצד להסיר כתמי יין מבגדים, מצעים או בד אחר.

אל תתנו לכתם היין האדום להתייבש! זה יהיה קשה יותר להסרה ברגע שהוא מתקבע, אז טפל בו בהקדם האפשרי - אנו ממליצים על חומר ניקוי Breeze להסרת כתמים עוצמתית.
על אילו נושאים תרצה לקרוא?

כיצד להסיר כתם יין אדום: מדריך שלב אחר שלב

  • בהתאם לכמות היין ששפכתם, טפטפו בעדינות או ספגו את הנוזל העודף עם מטלית נקייה או מגבת נייר. אל תשפשפו את הכתם - אתם לא רוצים להחמיר אותו.
  • אם אפשר, מרחו מעט מלח על הכתם כשהוא עדיין לח. מלח הוא כלי טוב לעזור להתמודד עם כתמי יין אדום, שכן הוא סופג את הנוזל העודף ומונע ממנו לחדור לסיבי הבגדים שלך. כמובן, ייתכנו מקרים בהם התרופה הזו אינה אפשרית - הורדת החלק העליון המוכתם באמצע מסעדה צפופה על מנת לשפוך עליה מלח עשויה להעלות יותר מכמה גבות!
  • אתה יכול גם לנסות למרוח יין לבן על הכתם, מה שיעזור לנטרל אותו. פשוט טפחו בעדינות את הכתם כדי להסיר את הנוזל העודף. סודה לשתייה יכולה להיות גם מוצר שימושי המסייע בהסרת כתמי יין אדום. שקול למרוח משחת סודה לשתייה על האזור הפגוע.
  • לאחר מריחת המלח, הסודה לשתייה או היין הלבן, אתה אמור לראות הבדל. אם זה כתם גדול יותר, או שכבר התייבש חלקית, אז אתה יכול לנסות להשרות את הבגד ביין לבן או בסודה קלאב
  • אם השיטות שלמעלה אינן זמינות, או שלא לגמרי הסירו את כתם היין לגמרי, מרחו מוצר להסרת כתמים על הכתם - פשוט פעלו לפי ההוראות על התווית.
  • לאחר השלמת טיפול זה, שטפו את הבגד כרגיל בכביסה קרירה עם חומר ניקוי כביסה כמו בריז. הימנע מכביסה חמה או מייבש בכביסה בחום גבוה, מכיוון שחום עלול להגדיר את הכתם.
כיצד להסיר כתם יין אדום: מדריך שלב אחר שלב
כיצד להסיר כתם יין אדום: מדריך שלב אחר שלב.

שימו לב טיפים להסרת כתמים אלו מיועדים לטיפול בכתמים על בדים נפוצים, כגון כותנה ופוליאסטר. אם אתה מכתים בד עדין יותר, כמו משי, אולי כדאי לנקות את הפריט בצורה מקצועית. עיין תמיד בהוראות הטיפול על תווית הבגד כדי לבדוק את התאמתן של שיטות ניקוי שונות, במיוחד בעת שימוש בתמיסות ניקוי כימיות. כמו כן, זכרו שככל שתוכלו להתחיל לטפל בכתם מוקדם יותר, כך התוצאה טובה יותר.

עכשיו אתה יודע איך להסיר כתם יין, הדבר הכי גדול שתצטרך לדאוג לגביו אם תפיל כוס יהיה המבוכה הרגעית - לא לנקות את הבלגן.

  • טפטפו או ספגו את הנוזל העודף.
  • למרוח מלח. זה סופג עודפי נוזלים ומונע ממנו לחלחל הלאה לתוך הבגד.
  • יש למרוח יין לבן כדי לעזור לנטרל את הכתם.
  • סודה לשתייה כמשחה יכולה גם לעזור להסיר את כתם היין.