כיצד להסיר ריחות רעים מבגדים?

ברגע שאתה יודע כיצד להסיר ריחות חמוצים מבגדים
ברגע שאתה יודע כיצד להסיר ריחות חמוצים מבגדים, וריחות רעים אחרים, אין צורך לדאוג לגבי הטריות.

אל תתנו לריחות להישאר על בגדים - המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להחליף ריחות רעים בניחוח רענן ויפהפה במדריך שימושי זה.

כולנו רוצים שהכביסה שלנו תריח נקי ורענן, אבל כמה ריחות חזקים יכולים להישאר. בין אם זה ריחות טחב מעופש, ריחות זיעה חמוצה או עשן סיגריות, בגדים מסריחים זה משהו שכולנו חווינו. אז מהי הדרך הטובה ביותר להיפטר מהריחות האלה ולהחזיר את הרעננות היפה הזו? אם אתה רוצה לדעת איך להסיר ריחות רעים מבגדים, יש לנו כמה עצות נהדרות לכביסה כדי להפוך ריחות לגרש מהר וקל באמת.

תן לבגדיך דחיפה מרעננת על ידי שימוש בחומר ניקוי כביסה עם מרכך בד מובנה. חומרי ניקוי כמו Surf מכילים מרככי בד עם ניחוחות עמידים לאורך זמן שיכולים לעזור לגרש ריחות לא רצויים מהחומרים האהובים עליך. הריחות הטבעיים ישאירו את הבגדים שלך עם ריח נקי ורענן, והבגדים שלך ירגישו סופר רכים על העור שלך.
על אילו נושאים תרצה לקרוא?

נקודות מפתח להסרת ריחות מבגדים

בגדים מסריחים שעדיין נראים קצת מסריחים לאחר הכביסה היא בעיה נפוצה מאוד, אבל זו בעיה שיש לה פתרון מהיר וקל מאוד. אם אתה רוצה לדעת איך לגרום לבגדים מלוכלכים להריח טוב, אז התהליך הפשוט הזה בן 3 חלקים הוא כל מה שאתה צריך:

  • שלב 1: נטרול ריחות רעים

זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להסיר ריחות חמוצים מבגדים
זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להסיר ריחות חמוצים מבגדים.

שמתם לב פעם שהכביסה שלכם מריחה מעט חמצמץ? זה קורה בדרך כלל על מטליות כלים או על בגדי תינוקות - כל דבר שהיה במגע עם חלב. הריחות האלה כל כך עזים שהם יכולים לפעמים להישאר גם לאחר הכביסה. הילחם בריחות על ידי שטיפת הבגדים שלך בחומץ לבן, ואז פיזור סודה לשתייה מעל. סודה לשתייה סופגת מאוד, והיא מצוינת להוצאת ריחות. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להסיר ריחות חמוצים מבגדים.

  • שלב 2: טיפול מקדים להסרת ריחות רעים מבגדים

חושבים שחומרי ניקוי כביסה טובים רק לשטיפת בגדים במכונת הכביסה? תחשוב שוב. חומרי ניקוי טובים יכולים לשמש גם כטיפול מקדים יעיל לבגדים שצריכים קצת עבודה נוספת. החדשות הטובות עבור אלה עם אורח חיים קדחתני הן שטיפול מקדים בבגדים מסריחים הוא ממש קל - פשוט ערבבו יחד את חומר הניקוי האהוב עליכם עם מעט מים חמימים, והשרו את הבגדים למשך הלילה. זה יעזור להפחית ריחות ולהחזיר את הרעננות הזו.

  • שלב 3: תנו לבגדים שלכם דחיפה מרעננת

הסוד האחרון כיצד לגרום לבגדים מסריחים להריח טוב הוא להשתמש בדטרגנט כביסה נהדר שישאיר את הבגדים שלך עם ריח רענן יפהפה לאורך זמן. חומרי ניקוי כמו סרף משלבים כוח ניקוי פנטסטי עם מרככי בד ריחניים והם פריט חובה לכל הורה עסוק. הם עושים שתי עבודות באחת, עוזרים להיפטר מכתמים עקשניים ובמקביל מסירים ריחות מבגדים. עכשיו אם רק היו יכולים להסיר גם את הכלים האלה בכיור.

ברגע שאתה יודע כיצד להסיר ריחות חמוצים מבגדים, וריחות רעים אחרים, אין צורך לדאוג לגבי טריות. על ידי ביצוע שלושת השלבים הפשוטים הללו, והבטחת טיפול בבגדים שלך כדי להפחית את הסיכון לריחות (לוודא שהבגדים יבשים לחלוטין לפני הנחת, למשל, כדי למנוע טחב), תוכל לקבל בגדים בעלי ריח נהדר שיעזור לך להרגיש רענן ונקי כל היום.