האם אי פעם חשבת לנקות את מכונת הכביסה שלך?

יצירה קסומה

כן, הציוד הקסום הזה משאיר את הבגדים שלך נקיים מכתמים, אבל הוא גם צריך קצת TLC מדי פעם.

מכונות כביסה בדרך כלל מחזיקות מים בתאים ספציפיים לאחר כל שימוש. זה יכול להיות כר גידול לעובש וטחב שיכולים גם לגרום לכביסה עם ריח מעופש.

המרכיבים המעטים האלה שאולי כבר יש לך בארון המטבח שלך יפעלו כל אחד כמרקם ניקוי. תערובת זו עשויה לעזור לנקות את מכונת הכביסה שלך בצורה יעילה כך שלא תצטרך לקנות חומרי ניקוי יקרים למכונת כביסה.

0.25 כוס מים

2 כוסות חומץ

0.25 כוס סודה ביקרבונט

ספוג מטבח

1 ספוג מטבח

להלן דרכים שבהן המרכיבים הללו ינוצלו היטב...

אם יש לך מעמיס עליון

מלאו את מכונת הכביסה במים נקיים והוסיפו את הביקרבונט של סודה וחומץ - אין צורך להוסיף את 0.25 כוס המים בשלב זה. המכונה תתסיס בסופו של דבר, תוך שילוב המרכיבים. ברגע שזה נעשה, הפסק את המחזור. אפשר למים ולתערובת שלך להשרות כשעה, ולאחר מכן הפעל מחדש את מכונת הכביסה כדי לאפשר למחזור להסתיים.

מעמיס קדמי

אם יש לך מעמיס קדמי

השתמש בתערובת של ביקרבונט של סודה וחומץ כדי לנקות את החלק הפנימי של מכונת הכביסה שלך
השתמש בתערובת של ביקרבונט של סודה וחומץ כדי לנקות את החלק הפנימי של מכונת הכביסה שלך.

מערבבים רק את הביקרבונט של סודה מהמרכיבים שלעיל לתוך תא חומרי הניקוי של המכונה שלך ושופכים את החומץ לתוך התוף. ודא שאתה בוחר את הגדרת המים החמים ביותר ולאחר מכן הגדר את המכונה שלך לעומס רגיל. אתה באמת לא צריך לעשות שום דבר אחר, מלבד להתעדכן בספר טוב או לצפות בפרק בסדרה האהובה עליך. ה"מרקחת" תעשה עבורכם את כל העבודה שכן הביקרבונט של סודה וחומץ ידוע כמפרק משקעי מינרלים באופן טבעי ומסיר ומונע עובש.

שימוש בספוג המטבח שלך

שלבו כמה טיפות של נוזל כלים Sunlight ומים וטבלו את ספוג המטבח שלכם בתמיסה כדי לנקות מסביב לפתח מכונת הכביסה ולהסיר כל עובש ושאריות עקשניות אחרות.

ייתכן שיש גם פריטים אחרים בבית שלך שאולי צריך ניקוי טוב...

ראש מקלחת בפנים

ראש מקלחת - שופכים חצי כוס מים וחומץ בשקית זילוף ומניחים את ראש המקלחת בתוך התיק - אבטח אותו עם גומייה . משרים 10-15 דקות לפני הוצאת השקית ושטיפה במים נקיים. חזור על זה כל 2 - 4 שבועות.

מזרונים - יש לדלל כמה טיפות מרכך בד קומפורט במים ולהספיג על כל כתמים עם מטלית מיקרופייבר. הניחו להתייבש לפני החלפת המצעים.

בית בריא

כשאנחנו אומרים "אל תפספסו מקום" בזמן הניקוי, אנחנו מתכוונים לזה! אז, עבור בית רענן ובריא, ודא שהפריטים האלה טובים ונקיים לשימוש, בפעם הבאה שאתה עושה את הסיבובים בבית.