איך מנקים מכונת כביסה קדמית?

כיצד לנקות מכונת כביסה קדמית
כיצד לנקות מכונת כביסה קדמית.

גם מכונות כביסה צריכות לטפל! הנה איך לנקות את מכונת הכביסה הקדמית שלך.

איך מנקים את מכונת הכביסה? או אפילו, האם אתה מנקה את מכונת הכביסה שלך? קל לחשוב שמכשירים כמו מכונות כביסה ומדחי כלים אינם זקוקים לניקוי - אחרי הכל, ניקוי הוא מה שהם עושים הכי טוב! אבל כמו כל מכשיר ביתי אחר, מכונות כביסה זקוקות למעט TLC מדי פעם.

ייתכן שאתה מודע לכך אם מכונת הכביסה שלך מריחה אחרי כביסה של הבגדים שלך. אז איך מנקים את מכונת הכביסה? מהי הדרך הטובה ביותר לכבס מכונת כביסה? הטיפים של המומחים שלנו להלן מייעצים לך כיצד לנקות מכונת כביסה מסריחה ולהרחיק ריחות מחדר הכביסה שלך.

גם מכשירים שמנקים זקוקים לניקוי! השתמש בחומץ לבן כדי לנקות את התוף ולהסיר כל ריחות. קבל את החלקים החיצוניים של מכונת הכביסה שלך מבריקים עם קרם חזק שמסיר לכלוך עיקש או תרסיס שימושי לניקוי מהיר וקל - אנחנו אוהבים את הנדי אנדי.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

כיצד לנקות את החלק החיצוני של מכונת הכביסה שלך

נתחיל עם החלק החיצוני של מכונת הכביסה שלך. קרמים וחומרי ניקוי בהתזה כמו Handy Andy הם אידיאליים לניקוי החלק החיצוני של המכונה שלך. הסרת לכלוך והתזת חיידקים עם חומר ניקוי מסחרי ריחני מבטיחה שמכונת הכביסה שלך תיראה ומריחה במיטבה.

אם מכונת הכביסה שלך עדיין מריחה אחרי ניקוי מבחוץ, או אם אין סימנים או כתמים נראים לעין, כנראה שהבעיה נובעת מהחלק הפנימי של המכונה שלך. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להתמודד עם התוף, המגירות והאטמים.

כיצד לנקות מכונת כביסה קדמית

איך מנקים את מכונת הכביסה
איך מנקים את מכונת הכביסה?

אם מכונת הכביסה שלך עדיין מריחה אחרי ניקוי החלק החיצוני, זה הזמן לטפל בפנים. כך:

  • איך לשטוף תופים של מכונת כביסה

הפעל מטען ריק חם כדי לנקות את מכונת הכביסה שלך. הפעלת מטען ריק עם חומץ לבן מזוקק מחטא ומבטל ריחות. יוצקים כוס חומץ לבן מזוקק לתוך התוף, מכוונים את הטמפרטורה לגבוהה ולוחצים על התחל. לאחר סיום הטעינה, השאר את הדלת פתוחה כדי לאפשר לחלק הפנימי להתייבש באוויר.

  • כיצד לנקות מגירות חומרי ניקוי

הסר את מגירות חומרי הניקוי (בדוק את המדריך כדי לראות כיצד) והשרו אותן במי סבון חמים כדי להסיר שאריות. לשאריות דבוקות וכדי להיכנס לכל הפינות, נסה להשתמש במברשת שיניים ישנה.

  • כיצד לנקות אטמי גומי

אם למכונת הכביסה שלך יש ריח לאחר שטיפת הבגדים, וזה בולט ביותר כשאתה פותח את הדלת כדי להעמיס ולהוציא את הכביסה שלך, ייתכן שאטמי הגומי אשמים. חמש את עצמך במטלית לחה ובמי סבון או תרסיס טחב, והתחל לשפשף. תתכוננו ללכלוך, לכלוך ואפילו כמה גרביים תועים!

אז הנה - איך לנקות מכונת כביסה מסריחה ולהחזיר לה את הצורה, הפונקציונליות ואת הניחוח המקסים הזה ש'רק שטף'.