רעיונות לחדרי כביסה לארגון

אתה יכול לייעל את החלל שלך על ידי שמירה על שלושה פחי כביסה שונים
כשזה מגיע לרעיונות עיצוב חדרי כביסה, אתה יכול לייעל את החלל שלך על ידי שמירה על שלושה פחי כביסה שונים.

הפק את המרב מהחלל שלך עם עיצוב חדר הכביסה וטיפים לארגון.

שלבים מרכזיים

ארגן את החלל שלך עם הרעיונות האלה לחדרי כביסה:

  • השתמש במספר פחי כביסה כדי להפריד בין כהות, לבנים וצבעים.
  • חסוך מקום באחסון עם עגלת כביסה עשה זאת בעצמך.
  • השתמש במדפים פתוחים ומרובעים לגישה נוחה.
  • צור תליית קיר לדלת שלך עבור חדרים קטנים.

לחדר כביסה בבית יש המון יתרונות. משמירה על הבגדים המלוכלכים שלך מהדרך ועד שיש לך מקום שבו אתה יכול לכבס הכל מהחולצות שלך ועד הגרביים שלך, זה באמת רעיון נהדר! כדי לוודא שלך מאורגן, ריכזנו את כל הרעיונות המובילים שלנו לחדרי כביסה קטנים כדי שתוכל ליצור חלל שאתה אוהב.

הוסף צנצנות וסלסילות נצרים לעיצוב חדר הכביסה שלך לפתרונות אחסון מסוגננים, כדי שתוכל להיפטר מקופסאות מגושמות.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

פחי כביסה מרובים

כשזה מגיע לרעיונות לעיצוב חדרי כביסה, אתה יכול לייעל את החלל שלך על ידי שמירה על שלושה פחי כביסה שונים. סמן אותם לבנים, כהים וצבעים - כך אתה ומשפחתך יכולים להפריד את הבגדים המלוכלכים שלך תוך כדי תנועה, מה שיקל הרבה יותר על העמסת מכונת הכביסה. כדאי גם לבחור בפחים עם מכסים, שעוזרים לשמור על כביסה מלוכלכת מחוץ לטווח הראייה והחדר שלך נראה ללא רבב.

עגלת חדר כביסה קטנה בעצמך

ארגן את החלל שלך עם הרעיונות האלה לחדרי כביסה
ארגן את החלל שלך עם הרעיונות האלה לחדרי כביסה.

עיצובים של אזורי כביסה צריכים לעתים קרובות לחסוך מקום מכיוון שמדובר בשטח מוגבל זמין בחדרים אלה. עגלת עשה זאת בעצמך היא דוגמה מושלמת לסוג התכונה שאתה יכול להוסיף כדי להפיק את המרב מזה, שכן היא יכולה להתאים לרווח בין מכונת הכביסה והארונות שלך - או בכל מקום אחר שיש פער צר. צור עגלת כביסה בסיסית מעץ עבור מוצרי הניקוי והאביזרים שלך ולאחר מכן שים אותה על גלגלים כדי שתוכל להחליק פנימה והחוצה בקלות. הוסף ידית כדי שתוכל לשלוף אותה החוצה ללא בעיות.

מדפים מרובעים

הפק את המרב משטח הקיר שלך והוסף מראה מודרני לחדר שלך עם מדפים מרובעים ופתוחים. אתה יכול לכסות קיר לחלוטין או לקבל רק כמה קופסאות מדפים למראה מינימלי יותר. מלאו את המדפים שלכם בצנצנות של חומר ניקוי, סלסלות ליתדות וכל דבר אחר שיתאים לעיצוב חדר הכביסה שלכם. העיצוב הפתוח מקל בהרבה לראות ולתפוס את מה שאתה צריך, ועוזר לך לקצר את זמן הכביסה שלך!

רעיונות לחדר כביסה קטן: אחסון לדלת

כשזה מגיע לרעיונות של חדר כביסה קטן בעצמך, הרבה אנשים שוכחים את החלל בחלק האחורי של הדלת שלהם אבל בהחלט אסור לזלזל בו! אתה יכול לחבר ווים או מתלים, מה שמעניק לך אחסון נוסף שלא תופס הרבה מקום. אתה יכול אפילו ליצור תליית דלת משלך על ידי תפירת כיסים על אורך בד - פשוט!

אם אתם מחפשים רעיונות לחדרי כביסה שיתאימו לצרכים שלכם, הסתכלו על החלל שלכם וראו היכן אתם נאבקים. לאחר ביצוע אופטימיזציה של החדר שלך, הקפד לעיין בטיפים שלנו כיצד להקל על הכביסה כדי להשתלט באמת על מטלות הבית שלך.