טכניקות קיפול בגדים יפניות - למדו לעשות את זה כמו מארי קונדו

טכניקת הקיפול של מארי קונדו היא ללא ספק אחת הפופולריות ביותר
טכניקת הקיפול של מארי קונדו היא ללא ספק אחת הפופולריות ביותר, אז למה שלא תלמד את השיטה שלה ותשמח מהבגדים שלך תוך כדי שהיא תעזור להם להישאר במצב טוב לאורך זמן.

קרא את המדריך בן 10 השלבים שלנו שיעזור לך ליישם את שיטת מארי קונדו בחיי היום יום שלך.

האם אתה נאבק לשמור על הבגדים שלך מסודרים ומוצאים כביסה נקייה מסתיימת לעתים קרובות בערימה מבולגנת? פיצוח אומנות קיפול וארגון הבגדים לא רק יעשה לכם סדר בכביסה - זה יעזור לכם לאהוב את הדברים שלכם אפילו יותר! טכניקת הקיפול של מארי קונדו היא ללא ספק אחת הפופולריות ביותר, אז למה שלא תלמד את השיטה שלה ותשמח מהבגדים שלך תוך כדי שהיא תעזור להם להישאר במצב טוב לאורך זמן. שיטת KonMari היא גם פעילות מרגיעה נהדרת שיכולה לעזור לך להרגיש יותר "זן".

אז הקדישו זמן רב כדי לעשות זאת
שיטת הבגדים היפניים המתקפלים הזו יכולה לקחת זמן מה, אז הקדישו זמן רב כדי לעשות זאת.

עקוב אחר הטיפים המובילים שלנו ומדריך שלב אחר שלב לקיפול KonMari כדי לסדר את הבגדים שלך בצורה מושלמת.

תרמו בגדים שכבר לא נלבשים, נחוצים או אהובים לפני שמתחילים בתהליך הקיפול של KonMari. לפני שתתרמו אותם, הקפידו לשטוף אותם היטב עם חומר ניקוי עדין כמו Skip.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

שיטת marie kondo: איך לעשות את זה כמו מקצוען

אולי ראיתם את מארי קונדו מתקפלת בגדים, אבל יש יותר בטכניקה שלה מאשר רק לחשוב איפה לשים את הקמטים. עקוב אחר התהליך המלא הזה כדי להכניס את מארי קונדו לחייך רגוע:

 1. לפני שתתחיל לקפל, פרש שלוש קופסאות או ספינות אשפה כדי להכניס את הבגדים שלך לקטגוריות. שיטת הבגדים היפניים המתקפלים הזו יכולה לקחת זמן מה, אז הקדישו זמן רב כדי לעשות זאת.
 2. הסר את הבגדים שלך מהארונות והמגירות והנח אותם בחלל פתוח - על הרצפה או המיטה עובד היטב.
 3. הרם כל פריט לבוש והחליט אם אתה רוצה לשמור אותו או לא. הניחו בצד כל דבר שאינכם בטוחים בו לערימה 'אולי'.
 4. עם ערימת 'אולי' שלך, יש לשקול היטב. ההחלטה האם הפריט 'מעורר שמחה' הוא חלק גדול משיטת KonMari - אם הוא לא נותן תחושת שמחה כשאתה מרימה אותו אז זה הזמן להיפרד.
 5. לאחר שבחרתם את הפריטים שאתם בהחלט שומרים, הגיע הזמן ללמוד כמה טכניקות קיפול. ודא שהבגדים שלך מכובסים היטב עם חומר ניקוי כביסה באיכות טובה כמו OMO, התייבשו לחלוטין וגוהצו (במידת הצורך).
 6. הנח את הבגד על הרצפה והחליק אותו בעדינות כדי להסיר קמטים.
 7. קח שליש מהפריט וקפל פנימה מהקצה החיצוני. לאחר מכן, קפלו פנימה שליש מהקצה הנגדי, ונפגשו באמצע.
 8. עבדו מלמטה למעלה וקפלו את הבגדים ארבע פעמים. זה אמור להשאיר לך מלבן מקופל, שניתן להעמיד אותו בצורת משולש - הקצה המקופל בחלק העליון והקצוות בתחתית.
 9. החזירו את הפריט למגירה שלו, בעמידה עם הקצה שקופל למעלה. מרגישים ששכללתם את שיטת מארי קונדו? בגדים מתקפלים יכולים להגיע לרמה אחרת עם הזמנת צבעים. התקדמות של צבעי הקשת נראית נפלא, אז למה לא לארגן את הבגדים שלך בצורה כזו כשאתה מחזיר אותם למגירות שלך.
 10. שבו ותיהנו מהמגירות המסודרות והמסודרות החדשות שלכם.

עכשיו אתה מכיר את שיטת הקיפול היפנית תרצה לקונדו את כל רכושך. לאחר שתשלוט בטכניקה תוכל להשלים את המשימה בצורה שמארי קונדו תהיה גאה בעצמה, אז תמשיך כך!

 • הוצא את כל הבגדים שאתה רוצה למיין מהארון והמגירות שלך.
 • תרמו פריטים שאתם לא רוצים לשמור.
 • מקפלים אותם בזהירות בשיטת KonMari.
 • החזירו פריטים למגירותיהם, העמידו אותם זקופים. הזמינו לפי צבע לנקודות ארגון נוספות.