איך להיפטר מנמלים בבית?

איך להיפטר מנמלים: הרחקת נמלים קיימות
איך להיפטר מנמלים: הרחקת נמלים קיימות.

יש לכם פלישת נמלים בבית? הנה כמה טיפים פשוטים כיצד להיפטר מנמלים בבית וכיצד למנוע מהן לחזור!

זה יכול להיראות בלתי אפשרי להיפטר מנמלים בבית או במטבח שלך! אבל זה לא חייב להיות כך - מאמר זה מספק שלוש שיטות שלב אחר שלב להגנה מפני נמלים כדי למנוע מהן להפוך לבעיה.

שפיכות, שברי מזון וצמחי בית מתים מרתיעים את רוב האורחים, אבל הנמלים מעדיפות בית מבולגן. תן את הבית או הדירה שלך קרצוף יסודי כדי להפוך אותו לבלתי מושך ככל האפשר עבורם.
האם משטר הניקיון שלך השתנה במהלך הנעילה של קוביד-19?

איך להיפטר מנמלים במטבח

סביר להניח שהנמלים יפנו ישר למטבח שלכם, מכיוון שהן תמיד מחפשות מקורות מזון. הנה כמה צעדים פשוטים לשמירה על המזון שלך מפני נמלים:

 1. אל תשאירו שום מזון בחוץ - אוכל או פירורים על השולחן או השיש ימשכו תמיד נמלים. ודא שכל האוכל אטום היטב ומאוחסן בתוך המקרר או הארונות. אטום שקיות או קופסאות מזון פתוחות בתוך שקיות ניילון או מיכלים אטומים כאמצעי זהירות נוסף.
 2. שטפו את כל הכלים מיד לאחר האכילה - כלים מלוכלכים הם משיכה גדולה לנמלים, אז שטפו וייבשו את הכלים מיד. ולעולם אל תשאיר כלים מלוכלכים בכיור ללילה - אתה עלול להתעורר ולגלות נמלים חוגגות בבוקר.
 3. נגב את החלק החיצוני של בקבוקים, צנצנות וקרטונים - אפילו טפטוף קטן של ריבה בצד החיצוני של צנצנת ימשוך נמלים. ודא שמיכלים אלה מנוגבים עם מי סבון.
 4. צור 'מט' בעת אחסון סוגים מסוימים של מזון - אוכל אטרקטיבי במיוחד כמו צנצנות דבש ניתן לאחסן בתוך קערת מים. ה'מוט' הזה ימנע מנמלים להגיע למזון. באופן דומה, מנה של מזון לחיות מחמד יכולה להיות מונחות במחבת מים.
 5. לטאטא, לשאוב ולנקות את המטבח באופן קבוע - נסו לעשות זאת מדי יום אם יש לכם נמלים בבית. גם אם אין אוכל בחוץ, נמלים יכולות לקלוט את השבילים הכימיים שהותירו נמלים אחרות, אז שמור על משטחי המטבח שלך היגייניים עם חומר ניקוי כמו HANDY ANDY. לא משנה באיזה מוצר אתה משתמש, עקוב אחר העצות על התווית כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

איך להיפטר מנמלים בבית: מניעת כניסה

איך להיפטר מנמלים במטבח
איך להיפטר מנמלים במטבח.

מכיוון שהנמלים יבואו מבחוץ, תצטרך ליצור מחסומים כדי שלא יוכלו להיכנס פנימה. להלן מספר דרכים למנוע מנמלים להיכנס לביתך:

 1. איטום ואטום כל סדקים - פערים בפתחי דלתות ומסגרות חלונות הם כניסות פופולריות לנמלים. אטום אותם עם אטם, שפכטל, דבק, או - כפתרון זמני - ג'לי נפט.
 2. פזרו קו של טלק, אבקת תינוק או גיר כמחסום - פזרו את זה מתחת לדלתות, על חלונות ולאורך קירות כדי להדוף נמלים. אתה יכול גם לנסות קינמון, שמן הדרים, עלי דפנה, עלי דפנה, כורכום או פלפל.
 3. רססו תמיסת חומץ לבן ליד נקודות הכניסה - ערבבו תמיסה של מים וחומץ לבן, ורססו זאת בנדיבות על כל אזור פופולרי בקרב נמלים.
 4. גזום בחזרה כל ענפי עצים או שיחים ליד החלונות והפתחים שלך - נמלים משתמשות לעתים קרובות בצמחייה תלויה כדי לגשת לבית, אז השאר היקף ברור מסביב לבניין.

איך להיפטר מנמלים: הרחקת נמלים קיימות

אז מה אתה עושה כשכבר יש זרם של נמלים צועד בבית שלך? השלבים שלהלן נותנים כמה טיפים פשוטים כיצד לחסל את בעיית הנמלים בביתך.

 1. להדוף את הנמלים - לשפשף שיני שום גולמיות על כל האזורים שנמלים יכלו להיכנס דרכם. נמלים לא אוהבות שום, אז זה יצור מחסום יעיל וירתיע אותן מלהיכנס לביתך. גרגירי קפה יכולים לעבוד גם כחומר דוחה טבעי.
 2. רססו את הנמלים בחומר ניקוי לשטיפת כלים ובמים - בכל פעם שאתם רואים את הנמלים, רססו אותן, השאירו ל-5 דקות, ונגבו. פתרון טבעי זה הוא אפשרות בטוחה לשימוש אם יש לכם ילדים או חיות מחמד בבית. זכור לנגב תמיד את המשטחים שלך עם חומר ניקוי רב תכליתי כמו HANDY ANDY לאחר הרחקת נמלים, פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית.

להיפטר מנמלים זו לא משימה קלה, אבל על ידי ביצוע המדריך המפורט שלנו, תוכל לשמור על הבית שלך חסין נגד נמלים ובתקווה נקי מנמלים בעתיד! ואם אתה מוצא את הבית שלך פולש על ידי חרקים מטרידים אחרים כמו זבובים, עיין במאמר זה כיצד להיפטר מזבובים.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיפטר מפשפש המיטה?
 2. איך מנקים מחשב נייד ואלקטרוניקה אחרת?
 3. איך מנקים מגהץ?
 4. איך מנקים מברשות איפור?
 5. איך לנקות אחרי מסיבת ספורט?
 6. איך מנקים עם פירות?