טיפים לניקוי כיור מלא בכלים מלוכלכים תוך זמן קצר!

אחת המשימות הגדולות בשמירה על ניקיון המטבח היא שטיפת הכלים המלוכלכים האלה שנראים נערמים בקסם אחרי כל ארוחה
עבורנו, אחת המשימות הגדולות בשמירה על ניקיון המטבח היא שטיפת הכלים המלוכלכים האלה שנראים נערמים בקסם אחרי כל ארוחה!

שטיפת כלים היא משימה שרבים מאיתנו לא מצפים לה מכיוון שהיא נראית מאוד מייגעת, אבל העצות הפשוטות האלה יעזרו לך לפנות את הכיור מהר יותר ממה שאי פעם חשבת שאפשר.

לעתים קרובות אומרים שניתן להעריך עד כמה הבית נקי והיגייני על ידי הסתכלות על מצב המטבח וחדרי הרחצה. עבורנו, אחת המשימות הגדולות בשמירה על ניקיון המטבח היא שטיפת הכלים המלוכלכים האלה שנראים נערמים בקסם אחרי כל ארוחה! למרות שאולי נרצה לדחות את המשימה הארצית של שטיפת כלים מלוכלכים, אנו גם מבינים שהשטיפה שלהם בזמן היא אכן הכרחית כדי לשמור על היגיינת המטבח. אבל לא מדובר רק בכביסה בזמן, אתה צריך להשתמש בחומר ניקוי יעיל לשטיפת כלים כדי להיפטר מהכתמים והשומן הקשים האלה על כלי המטבח שלך. אנחנו אומרים את זה אחרי שניסינו תרופות ביתיות כמו סודה לשתייה וחומץ, שדווקא לא הצליחו לתת לנו כלים נקיים ונוצצים לאחר השימוש. כמו כן, ריח האוכל בכלים ממשיך להישאר גם לאחר שטיפתם באמצעות תמיסות עשה זאת בעצמך. אבל אל דאגה, יש לנו כמה טיפים בדוקים שיעזרו לך להתמודד עם כל הכלים המלוכלכים האלה במהירות וביעילות!

1. התמודד עם הכלים בהקדם האפשרי

הבנו שתהליך שטיפת הכלים נעשה מהיר וקל יותר אם הוא נעשה באופן מיידי. לא רק שקל יותר לגרד שאריות כדי שלא תצטרך לבזבז יותר מדי זמן בקרצוף אחר כך, זה גם חוסך זמן וכסף מכיוון שאינך צריך להשתמש בעודף נוזל כלים או מים נוספים כדי להוציא את הכתמים הקשים הללו..

2. מסירים את שאריות האוכל והשומן מהכלים

מניסיוננו, טיפ שעובד היטב בכל פעם הוא לגרד מיד את שאריות האוכל מהכלים שלך. זה גם עוזר לשמור על הניקוז נקי מכל הצטברות של אשפה, מה שמוביל לצינורות נקיים יותר. בנוסף, אנו גם ממליצים להשתמש במסננת כיור כדי לתפוס את פסולת המזון ולהימנע מסתימה.

3. עורמים את הכלים לפי גודל

הבנו שתהליך שטיפת הכלים נעשה מהיר וקל יותר אם הוא נעשה באופן מיידי
הבנו שתהליך שטיפת הכלים נעשה מהיר וקל יותר אם הוא נעשה באופן מיידי.

אנו מרגישים שהארגון עובד היטב בכל מקום - גם בעת שטיפת כלים. ערימה וקיבוץ של פריטים בגודל דומה יעזרו לך לעבור את העומס מהר יותר על ידי צמצום הזמן המושקע במיון הכלים המעורבבים. התחילו מהחלק העליון של הפירמידה, כלומר קערות קטנות וצלחות וצאו מטה אל המגשים הגדולים והצלחות הגדולות - תחשבו על זה כמו משחק טטריס! עבור כלי זכוכית או פריטים עדינים, ניתן לשמור אותם בנפרד במקום בטוח ליד הכיור על השיש ולטפל בהם בסוף.

4. טבלו מראש כלים גדולים יותר במים חמים

עשינו ניסויים וגילינו שמים חמים עובדים טוב מאוד בפיזור הלכלוך והשומן הדבוקים לכלים שלנו. לכלים שבהם אנו משתמשים לבישול והגשת אוכל לוקח זמן רב יותר לנקות, מכיוון שבדרך כלל דבוקים אליהם חלקיקי מזון עקשניים יותר. דרך יעילה להקדים את תהליך הניקוי היא להשרות מראש את הכלים. מלאו אותם במים חמים, הוסיפו רק טיפה אחת של נוזל כלים כמו ג'ל נוזלי לשטיפה של Vim, שקשה על כל מיני כתמים, כדי לשחרר שאריות, שומן ומסאלות - הניחו להם לשבת 15-30 דקות לפני הקרצוף. ג'ל כלים נוזלי אידיאלי לניקוי עמוק של כלים, ולא משאיר אחריו שאריות לבנות לאחר הכביסה. כמו כן, אם אתה מודאג לגבי ניקוי הכלים היקרים שלך, אל תהיה, כי ניסינו ג'ל נוזלי לכלי Vim והוא לא גורם לשריטות להופיע על כלי הזכוכית שלך או כלי אוכל יקרים אחרים!

5. התחל לקרצוף

גילינו שלסדר יש חשיבות רבה כשכלים. התחל בשטיפה תחילה את הפריטים הנקיים ביותר ולאחר מכן המשך לאלו המבולגנים ביותר. זה עוזר למנוע העברה הדדית של שומן, חלקיקי מזון וחיידקים בין כלים.

מכיוון שאתה הולך לשטוף את כל אלה עם היד שלך, הכרחי לבחור נוזל כלים כגון ג'ל נוזלי לכלי Vim בעל נוסחת pH ניטראלית. הידיים שלנו נשארות בתחושה רכה ונחמדה לחלוטין גם לאחר שטיפת כיור כלים עם הנוזל! אל תדאגו מהעומס של הכלים המלוכלכים, מספיקה רק כף אחת של ג'ל נוזלי לכלי Vim כדי לטפל בהכל! אז תחסכו הרבה זמן, מים וכסף על ידי שימוש במדיח הנוזלי הזה.

6. השתמשו במים זורמים לשטיפה

לאחר ששיפשפנו היטב את הכלים, עלינו לשטוף אותם במים מברז זורם שכן זה יעיל ומהיר יותר מסתם לטבול אותם בגיגית מים. יש לשטוף את נוזל הכלים ביסודיות ולכן חשוב להשתמש במוצר כמו ג'ל כלים נוזלי של Vim שאינו משאיר אחריו שאריות. אנו ממליצים עליו בחום לשטיפה יומיומית של הכלים שלך.

7. מייבשים את הכלים

לעתים קרובות אנו מזלזלים בחשיבות השלב הזה – אך האם ידעתם שאופן ייבוש הכלים שלנו תורם למעשה לניקיון שלהם? ייבוש באוויר הוא האפשרות הטובה ביותר, אז יהיה נפלא אם תוכל להשקיע במתקן ייבוש מתאים להניח בו את הכלים הרטובים ולאפשר להם להתייבש באוויר. זה גם חוסך זמן, מכיוון שאנחנו לא צריכים לנגב כל כלי בנפרד. עם זאת, אם אתה ממהר, השתמש במגבת נקייה ונטולת מוך כדי לנגב כוסות, קערות וכו'.

8. החלף רפידות קרצוף באופן קבוע

מספיקה רק כף אחת של ג'ל נוזלי לכלי Vim כדי לטפל בהכל
אל תדאגו מהעומס של הכלים המלוכלכים, מספיקה רק כף אחת של ג'ל נוזלי לכלי Vim כדי לטפל בהכל!

גילינו שככל שרפידות הקרצוף שלנו נשחקות יותר, כך אנו מקדישים יותר זמן לקרצוף הכלים שלנו כדי לנקות אותם! אז, אל תשכחו שהחלפה קבועה של ספוגים חשובה לא פחות כדי לחסוך זמן בזמן הכלים וגם כדי לשמור על כלים נקיים ומבריקים יותר לאורך זמן.

סוגים שונים של scrubbers יידרשו עבור כלים שונים עבור החיים הארוכים יותר שלהם. גילינו שכרית קרצוף רגילה יעילה לכלי נירוסטה, כריות קרצוף מבוססות ספוג או קצף עובדות בצורה הטובה ביותר עבור קרמיקה וזכוכית וניתן להשתמש בכרית קרצוף מפלדה לכלי בישול מאלומיניום.

טיפים אלה בהחלט יעזרו לך להתמודד עם אותם מגדלי צלחות, כוסות וקערות במהירות וביעילות.

טיפ עליון: סגור את הברז בין שלבי הקרצוף והשטיפה. אחרת, זה יכול להוביל לבזבוז מים רב.

טיפ סודי: אתה יכול גם לנסות את המותגים הטובים ביותר של הודו בחינם ממש כאן.