כיצד להסיר כתמי דם?

כיצד להסיר כתמי דם יבשים
כיצד להסיר כתמי דם יבשים?

כתמי דם יכולים להופיע באופן בלתי צפוי. אם אתה רוצה לדעת כיצד להסיר כתמי דם, עקוב אחר הטיפים המעשיים הבאים מגוגל.

מחיתוך נייר לא רצוני ועד לגירוד בברכיים, דם יכול להיות נוכח יותר ממה שאנחנו רוצים בחיי היומיום שלנו. למרות שאנו נוטים להתנקות ולהיפטר ממנו באופן מיידי, אין זה אומר שנשארת שארית כלשהי על הבגדים שלנו.

להסרת כתמי דם יבשים יש את הטריק שלה. הדם מכיל המוגלובין, אשר מתקרש כאשר הוא בא במגע עם אוויר. זה עוזר לנו מאוד, כמובן, בכל הנוגע לריפוי הגוף מפצע, אבל זה גם אומר שהדם מתיישב על הבד מהר מאוד. וזה לא מתאים לנו אם אנחנו רוצים להסיר כתמים בקלות.

מסיבה זו, אנו ממליצים ללמוד כיצד להסיר כתמי דם במקום. אם אתה לא יכול, אל תתייאש. יש לנו גם פתרונות בשבילך ללמוד כיצד להסיר כתמי דם יבשים. קרא את העצות שאנו מציעים להלן, וזכור תמיד לעיין בהוראות על התוויות של הבגדים שלך.

הרוק עוזר לך להיפטר מכתמי דם, מכיוון שהאנזימים שלו מסייעים בפירוק החלבון בדם. לכן, אל תתנו לכתמי דם טריים להתייבש - פעלו מהר כי ככל שיעבור זמן רב יותר, כך יהיה קשה יותר להסירם.
יש לנו גם פתרונות בשבילך ללמוד כיצד להסיר כתמי דם יבשים
יש לנו גם פתרונות בשבילך ללמוד כיצד להסיר כתמי דם יבשים.

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

כיצד להסיר כתמי דם יבשים?

 1. נסה להסיר דם קרוש על פני הבד על ידי גירוד עם סכין או כפית קהה.
 2. שטפו את החלק האחורי של הכתם במים קרים. גם אם הכתם המיובש כבר מוטבע בבד, המים החמים עלולים להגביר אותו.
 3. כטיפול מקדים, השתמש במוצר כמו אבקת סבון עלא, שפשף את הכתם עם מטלית לחה ושטוף לאחר מכן.
 4. לבסוף, שטפו את הבגד שלכם במכונת הכביסה עם הסבון הרגיל שלכם ומרכך כביסה טוב כמו Vívere, המבטיח את הצלחת מחזור הכביסה.

אם יש לך ספקות, אל דאגה, יש לנו מאמר המוקדש אך ורק כיצד להסיר כתמי דם מבגדים שיעזור לך.

כיצד להסיר כתמי דם על משטחים אחרים? שיטות חלופיות

דם יבש לא רק מכתים בגדים, אפשר למצוא אותו גם במקומות אחרים כמו ספות ושטיחים. אם אתה מרוצה מכיסא העור שלך, לא תאהב למצוא עליו עקבות של דם. למרבה המזל, ההסרה שלו קלה: פשוט שפשפו במי סבון (מספיק חומר ניקוי עדין) וסיימתם.

לדעת כיצד להסיר כתם דם מכיסא מרופד או מבגד עם בד משוכלל יותר יכול לקחת יותר זמן. אנו מציעים כמה שיטות חלופיות, אך יש לזכור שלא כולן מומלצות לכל סוג של בד. חשבו היטב על ההשלכות לפני שתחילו אותן על חומר שאתם יודעים שהוא עדין. כאשר יש ספק, תמיד התייעץ עם מומחה.

 • סודיום ביקרבונט. מערבבים שליש סודה לשתייה עם שני שליש מים קרים בקערה. השתמש במטלית נקייה כדי לטפטף בעדינות את התמיסה על הכתם. תן
 • הפעל את התמיסה במשך 30-40 דקות ולאחר מכן נקה כל סוג של שאריות שנשארו.
 • לימון. להבהרת הכתם, משפשפים עליו חצי לימון ומפזרים מלמעלה מלח שולחני. השאירו למשך כ-10 דקות ולאחר מכן נגבו את השאריות עם מטלית לחה.
 • מי חמצן. השתמש בכמות קטנה והנח אותה בזהירות רבה על הכתם. למרות שהשימוש במי חמצן בטוח, יש לזכור שהוא פועל כמו אקונומיקה, כלומר, הוא יכול לפגוע בצבעים של כמה בדים.
 • ספריי מתקן לשיער. אם כל השאר לא עבד בשבילך, נסה להגדיר ספריי. יש למרוח אותו ישירות על הכתם, לתת לו לפעול למשך דקה ובמטלית לחה לנגב את מה שנשאר.

עכשיו אתה יודע איך להוציא כתמי דם מהבגדים או הריפוד האהובים עליך. כמובן, אנו מקווים שלא תהיה לך תאונה שתגרום לכתם דם על הבגדים שלך, אבל, אם זה יקרה, הודות למדריך שלנו, תצטרך לדאוג רק לריפוי הפצע שלך, ולא למצבך חולצה. זה קל!

 • תגרד כמה שיותר דם עודף שאתה יכול.
 • השתמש במוצר יעיל לפני טיפול, כגון אבקת סבון עלא.
 • כביסה במכונה או נסה שיטה חלופית, כגון סודה לשתייה או מי חמצן.