5 טיפים איך לארגן איפור

כל מי שאוהבת איפור יודעת כמה חשוב לשמור מקום בבית לאחסון וארגון הפריטים הללו
כל מי שאוהבת איפור יודעת כמה חשוב לשמור מקום בבית לאחסון וארגון הפריטים הללו.

השלם צעד אחר צעד כדי לארגן את האיפור שלך בצורה הטובה ביותר, תוך שמירה על כל פריט יופי

צעד אחר צעד לארגון האיפור
צעד אחר צעד לארגון האיפור.

כל מי שאוהבת איפור יודעת כמה חשוב לשמור מקום בבית לאחסון וארגון הפריטים הללו. אבל לעתים קרובות, בגלל העומס של חיי היומיום, פינת האיפור יכולה להפוך לבלגן.

לכן, אריזת פריטים אלו היא הדרך הטובה ביותר להימנע מאי נוחות מסוימת ואף לדאוג לבריאותכם. זה נכון! מכיוון שמשתמשים במוצרי איפור על העור, הם חייבים להיות בתאריך התפוגה ובמקומות מתאימים.

אין לשמור איפור בחדר האמבטיה! זה מאוד פרקטי להחזיק את האיפור ליד הכיור והמראה, אבל חדר האמבטיה הוא המקום הגרוע ביותר להשאיר אותם, כי הלחות בחדר עלולה לקלקל את הפריטים שלך.

צעד אחר צעד לארגון האיפור

 1. תעשה טריאז'

  השלב הראשון בארגון האיפור הוא לדעת כל מה שיש לך ולבדוק את מצבו של כל פריט, למשל, לראות אילו צנצנות קרם ריקות, אם המסקרה התקשה, אם הצללית לא נשברה וכדומה.

  יתר על כן, חיוני לזרוק מוצרים שאינם מעודכנים. היו אמיצים והיפטר מהאיפור שעלול לפגוע בך. זכור כי זול יכול להיות יקר!

 2. בצע חלוקה לפי שימוש או אירוע

  הטיפ הזה תקף למי שיש לה הרבה פריטי איפור ואוהבת לגוון בייצור. עשו חלוקה בין אילו מוצרים משתמשים בכל יום ובאילו משתמשים בהזדמנויות חשובות. אחרי הכל, תמיד יש את הצללית המיוחדת למסיבות, הריסים המלאכותיים לבלדה, וגם המסקרה היומיומית הבסיסית.

  הטיפ הוא לחלק אותם לקבוצות (עורכי מסיבות, עבודה וכו') ואם יש לך מקום, לשים אותם בסירים או במגירות שונות.

 3. יש להפריד מברשות

  כדי שמברשות איפור יחזיקו מעמד לאורך זמן, הן צריכות לעמוד זקוף ולהיפרד משאר המוצרים. טיפ טוב וזול הוא לבחור כוס, שיכולה להיות אפילו פלסטיק, לאחסון אותם. אם את רוצה להשקיע יותר בארגון הזה, כדאי לקנות חפצים ספציפיים לאחסון מברשות איפור.

  הדבר החשוב הוא לשמור אותם היטב. שימו לב: יש לשמור על מברשות נקיות. כבר עשינו טקסט כדי להסביר איך לנקות מברשת איפור. אם יש ספק, שווה לקרוא!

 4. נקה את המותג

  חשוב להדגיש שלא רק המברשות צריכות להיות נקיות. כל האיפור חייב להיות מחוטא. את העודפים שנשארים באריזת המסקרה והגלוס, למשל, ניתן להסיר בעזרת טישו המורטב במים חמימים עם חומר ניקוי ניטרלי.

 5. השקיעו במארגנים

  ישנן דרכים רבות לארגן את האיפור שלך. ניתן להשקיע בקופסאות ארגוניות מתאימות למטרה זו או להפעיל את הדמיון. כוסות קרח, למשל, יכולות להיות אופציה טובה לאחסון צלליות ייחודיות, כאלו הנשמרות בסירים קטנים יותר.

  דליים קטנים וצבעוניים, המשמשים אפילו להנחת צמחים, מצוינים לאחסון מסרקים, מסקרות וגלוס או שפתון גדולים עוד יותר.

איך יודעים אם משטחי המטבח וחדר האמבטיה עברו חיטוי?