איך להוציא דיו מט בגד ב-3 שלבים בלבד

בררו גם כיצד להסיר דיו בעט מבדים ומשטחים אחרים
בנוסף לדעת כיצד להסיר כתמים בעט לבוש, אם השרבוט נעשה עם סוג אחר של עט, בררו גם כיצד להסיר דיו בעט מבדים ומשטחים אחרים.

משימות כמו ציור דיו מסמן בד הן פשוטות אם אתה משתמש בטכניקות ובמוצרים הנכונים. הנה איך להסיר כתם עט מהבגדים שלך ב-3 שלבים בלבד.

כל מי שיש לו ילד בבית יודע איך תאונות שבהן מעורב טוש יכולות להיות די שכיחות. אחרי הכל, ציור היא אחת הפעילויות האהובות על הילדים! לכן, חיוני לדעת כיצד להסיר כתמי טושים מבגדי הילדים, האם לחלץ את החולצה האהובה על הגור או את מדי בית הספר שהגיעו הביתה מלאי שרבוטים צבעוניים.

למרבה המזל, ניתן להסיר כתם בעט ללא סיבוך רב! להלן מדריך כיצד להוציא דיו מעט לבוש בשלושה שלבים בלבד, ומבלי להתפשר על הצבעים המקוריים של החלקים.

איך משיגים דיו מסמן בד

זה לא בגלל שהגור שלך בוחן את היצירתיות האמנותית שלך שתצטרך לבזבז זמן או מאמץ להוציא עט מהבגדים שלך. אבל אז איך להסיר בפשטות וביעילות כתמי טושים של בית ספר מהבגדים, אתם אולי תוהים.

הנה איך להסיר כתם עט מהבגדים שלך ב-3 שלבים בלבד
הנה איך להסיר כתם עט מהבגדים שלך ב-3 שלבים בלבד.

החדשות הטובות להורים הן שמכיוון שרוב העטים הם על בסיס מים, אפשר להסיר דיו מעת צביעה. הסוד הוא בכביסה המוקדמת, המכונה גם טיפול קדם. כלומר, מטפלים בכתם מראש עם עט לפני שממשיכים בכביסה כרגיל.

הדרך המהירה והפרקטית ביותר להסיר עט מבגדים היא טיפול מקדים לפני הכביסה עם מוצר כמו אומו מסיר כתמי עוצמה מיותרים, אשר בנוסף לחיטוי מנקה כתמים מבגדים לבנים וצבעוניים מבלי לפגוע בבדים.

אתה תצטרך את זה:

 • מסיר כתמים של אומו
 • OMO Perfect Wash
 • מים

כיצד להסיר כתמי טושים מהבגדים צעד אחר צעד

משימות כמו להוציא עט מהבגדים שלך ניתנות להשגה אם אתה משתמש בטכניקות ובמוצרים הנכונים. אז בפעם הבאה שיום גשום ישאיר את הילדים בבית, אל תפחדו להוציא את עטי הצביעה מהמארז שלהם. אם מתרחשות התפתלויות שלא במקום, פשוט בצע את השיטה הזו כיצד להוריד דיו בעט מהבגדים שלך:

 1. צור תיקייה עם המוצר.

  מערבבים 15 גרם (0.25 כף) של מסיר כתמים של Omo עם 100 מ"ל מים חמים (עד 40 מעלות צלזיוס) עד שהמוצר נמס לחלוטין ויוצר קצף תוסס.

 2. תן לזה לפעול.

  יש להשתמש בתערובת מיד לאחר ההכנה ולמרוח אותה ישירות על כתמי הדיו בעזרת עט, ולהשאיר לה לפעול למשך 10 דקות לכל היותר.

 3. לשטוף כרגיל.

  לאחר מכן, כדי להסיר כתם מהעט לתמיד, שטפו את היצירה כרגיל, רצוי עם סבון באיכות טובה, כגון OMO perfect wash. לבגדים רכים וריחניים, השתמשו במרכך כביסה טוב.

בנוסף לדעת כיצד להסיר כתמים בעט לבוש, אם השרבוט נעשה עם סוג אחר של עט, גלה גם כיצד להסיר דיו בעט מבדים ומשטחים אחרים.

איך יודעים אם משטחי המטבח וחדר האמבטיה עברו חיטוי?

עכשיו, כשאתם יודעים להוציא דיו מט בגד במהירות ובקלות, אין בעיה אם הקטנטנים יעברו בסופו של דבר את גבולות הנייר ויפיצו את היצירתיות שלהם לחולצה! אם יש לכם ילדים צעירים יותר, ראו גם כיצד לכבס בגדי תינוקות ולהסיר כתמים.