איך להשיג שעוות נרות מבגדים

לאחר שלמדת את השיטה כיצד להסיר ביעילות שעווה נרות מהבגדים
כעת, לאחר שלמדת את השיטה כיצד להסיר ביעילות שעווה נרות מהבגדים, ראה גם כיצד להסיר שעווה בשעווה מבדים.

צריכים לדעת כיצד להסיר כתמי נרות מבגדים? בין אם בארוחות ערב רומנטיות או במסיבות יום הולדת, תאונות עם נרות יכולות לקרות. למד במאמר זה כיצד להסיר שעווה מבגדים.

בין אם במסיבת יום הולדת לילדים, או במהלך ארוחת ערב רומנטית, אירועים קטנים בלתי צפויים הכוללים נרות יכולים לקרות בקלות, וכתוצאה מכך כתמי פרפין על הבגדים והמגבות שלך. למרבה המזל, משימות כגון הוצאת נר מהבגדים שלך הן פשוטות מאוד, ובעקבות כמה הוראות בסיסיות, החלקים ינוקו במהירות.

במאמר זה, הכנו מדריך שלב אחר שלב קל לכל מי שרוצה ללמוד איך להוציא שעווה נרות מהבגדים מבלי לפגוע בבדים.

איך להוציא את הנר מהבגדים: טכניקה להסרת השעווה
איך להוציא את הנר מהבגדים: טכניקה להסרת השעווה.

בדוק היטב את המלצות הכביסה על תוויות הבגדים שלך לפני החלת הטיפים שלנו כיצד להסיר כתמי נרות מהבגדים. חלק מהבדים זקוקים לטיפול מיוחד ויש לקחתם למומחה, בעוד שאחרים ניתן לכבס ללא בעיות בבית. פעל תמיד לפי ההוראות כדי לא לגרום נזק לחלק.

אתה תצטרך את זה:

 • מרית או כפית
 • מגבת נייר
 • ברזל
 • OMO Perfect Wash
 • מסיר כתמים של OMO
 • OMO בגדים עדינים ועדינים
 • קרח

איך להוציא את הנר מהבגדים: טכניקה להסרת השעווה

ההוראות כיצד להסיר ניצוץ מהבגדים חלות גם על פריטי בד אחרים כגון מפות שולחן, מגבות כלים וכל פריט אחר שניתן לכבס במכונה. רק זכרו לכבד את אמצעי הזהירות המצוינים על התווית.

 1. המתן עד שהשעווה תתייבש.

  אם אתם רוצים לדעת איך להוציא שעווה חמה מבגדים, הצעד הראשון הוא לתת לו להתקרר ולהתקשות. שפשוף או השריית הפרפין כשהוא עדיין חם יכול להחמיר את הבעיה, ולהפיץ את הכתם עוד יותר. אז, תתאפקו והמתינו. אם תרצו לזרז את התהליך הזה, הניחו קוביות קרח על הכתם או הניחו את הנתח במקפיא.

 2. מגרדים את השעווה.

  זה הזמן לכל מי שרוצה לדעת כיצד להסיר פרפין מרקמות. לאחר שהכתם קשה, נסה להסיר כמה שיותר מהשעווה על ידי גירוד עם מרית או כפית.

 3. ממיסים את הכתם.

  עכשיו הגיע הזמן לנסות להמיס את כל השעווה שנותרה מהבד. לשם כך, הגן על היצירה על ידי הנחת שני גיליונות נייר מגבות מעל הכתם, ומגהץ מעל עם מגהץ בטמפרטורה נמוכה. כשהפרפין נמס, הוא אמור להשתחרר מהבד ולהיצמד לנייר. לכן, הזיזו או החליפו את הסדינים ברגע שהם מכוסים בשעווה. אסור שהברזל יהיה בפונקציית הקיטור, אחרת הליך זה לא יעבוד. אם אין לכם מגהץ בהישג יד, תוכלו לנסות לאלתר עם מקורות חום אחרים, כמו מייבש שיער.

 4. שטפו את החתיכה.

  לאחר הסרת הפרפין לחלוטין, שטפו את החתיכה כרגיל, באמצעות סבון באיכות טובה כגון OMO Perfect Wash. בהתאם לעוצמת הסימן שהותירה השעווה, אתה יכול אפילו להוסיף מנה של מסיר כתמים של OMO לכביסה שלך כמדד נוסף להסרת כתם נר. קל לשימוש, ניתן להניח את המוצר ישירות במכונה ומסיר אפילו את הכתמים הקשים ביותר.

 5. היזהר עם פריטים עדינים.

  במקרה של פריטים עם בדים עדינים, כגון משי או סאטן, השתמש בסבון ספציפי כגון OMO בגדים עדינים ועדינים כדי למנוע את הסיכון לפגיעה בחומר.

 6. יבש באופן טבעי.

  לבסוף, לאחר הסרת כתם נר מהבגדים וכביסת הבגד, יבשו אותו באופן טבעי, רצוי בצל.

איך יודעים אם משטחי המטבח וחדר האמבטיה עברו חיטוי?

כעת, לאחר שלמדת את השיטה כיצד להסיר ביעילות שעווה נרות מהבגדים, ראה גם כיצד להסיר שעווה בשעווה מבדים.