מהי מכונת הכביסה הטובה ביותר? ראה כיצד לבחור

גלה אילו גורמים יש לקחת בחשבון בעת בחירת מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורך ועבור משפחתך
גלה אילו גורמים יש לקחת בחשבון בעת בחירת מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורך ועבור משפחתך.

גלה אילו גורמים יש לקחת בחשבון בעת בחירת מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורך ועבור משפחתך

מכונת הכביסה היא אחד ממכשירי החשמל החיוניים ביותר בבית. ואנחנו אפילו לא צריכים הרבה טיעונים כדי להסביר למה, נכון? לכולנו יש פחות ופחות זמן לכבס את הבגדים שלנו ביד, ולכן אנו זקוקים לציוד המסוגל לחטא את החפצים מבלי לפגוע בהם. אבל איך לבחור את מכונת הכביסה המתאימה ביותר לבית עם כל כך הרבה דגמים בשוק? בחרנו כמה טיפים שיכולים לעזור לך במשימה זו. לבדוק!

כבר קיימות בשוק מכונות עם פונקציית כביסה חסכונית, כלומר, יש להן מנגנון המאפשר לעשות שימוש חוזר במים המשמשים בכביסה לשימוש במשימות ביתיות אחרות. זוהי אפשרות טובה למי שרוצה להשקיע במכשיר בר קיימא יותר.

איך בוחרים מכונת כביסה?

מכונת הכביסה היא אחד ממכשירי החשמל החיוניים ביותר בבית
מכונת הכביסה היא אחד ממכשירי החשמל החיוניים ביותר בבית.

הטיפ הראשון לבחירת מכונת כביסה הוא להבין את הצרכים של דיירי הבית. אז לפני שאתם נופלים בפיתוי לקנות את הדגם הזול ביותר מהחנות, קחו בחשבון כמה נקודות, כמו: כמה אנשים גרים בבית? מישהו לובש מדים לעבודה או ללמוד? יש אנשים שמזיעים הרבה? האם יש אמנים או מורים, למשל, שלעתים קרובות מוכתמים את הבגדים שלהם בצבע, גיר או עטים? שים הכל בקצה העיפרון כדי להתחיל להבין את הדגם המתאים ביותר לבית שלך.

מהי הקיבולת האידיאלית של מכונת הכביסה?

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?
  • מכונות הכביסה הקיימות בשוק משתנות מאוד בקיבולת ובגודל: הן נעות בין 15 ק"ג ל-18 ק"ג. הבחירה הנכונה, כפי שהוסבר לעיל, תהיה תלויה בגודל המשפחה ובסוג השימוש.

  • המכונות בגרסת המיני נעות בין 15 ק"ג ל-3 ק"ג. דגמים אלה מציעים גיוון מועט בחיי היומיום ובסופו של דבר הם אופציה עבור אלה שגרים לבד, בלופט או עבור אנשים שגרים בבתים משותפים עם מכונות כביסה משותפות וזקוקים למכשיר קטן מאוד, רק כדי לחטא את התחתונים שלהם.

  • מכונות כביסה הנעות בין 6 ק"ג ל-9 ק"ג, לעומת זאת, יכולות להוות אלטרנטיבה טובה לזוגות ללא ילדים, לאלו שגרים לבד או אפילו למשפחות קטנות יותר המתגוררות בבתים עם מעט מקום. כי דבר אחד צריך לקחת בחשבון: ככל שכושר הכביסה של המכונה גדול יותר, כך גודלה גדול יותר. לכן, העריכו גם את המקום שיש לכם בבית כדי להכיל את מכונת הכביסה.

  • דגמי הביניים, מ -10 ק"ג ועד 12 ק"ג, מתאימים לזוגות עם ילדים המשתמשים במכונה יותר מפעם בשבוע וגם לאלו שגרים לבד ואוהבים לחכות למילוי מלוא התפוקה של מכונת הכביסה לפני השימוש בה. לבסוף, הגדולים יותר, הנעים בין 14 ק"ג ל-18 ק"ג, טובים למשפחות גדולות ולאנשים המכבסים הרבה שמיכות ושמיכות על בסיס יומי.

אוטומטי או חצי אוטומטי: מה ההבדלים?

  • מכונות כביסה אוטומטיות עושות את כל העבודה: שוטפים, שוטפים ומסתובבים. פשוט לחץ על כפתור ובחר את המחזור כדי שהבגדים יהיו נקיים ויבשים כמעט, ללא צורך להתערב בכלום. החיסרון הוא שמכונה מסוג זה צורכת יותר אנרגיה, וגם היא יקרה יותר.

  • מכונות הכביסה החצי אוטומטיות שוטפות ושוטפות רק, ללא צנטריפוגה בסוף. עם זאת, לאחר הכביסה יש צורך להחליף את המים באופן ידני כדי שהשטיפה תתרחש. לבסוף, עדיין יש צורך לסובב את החלקים באופן ידני לפני הנחתם. מחיר החנות וצריכת האנרגיה, לעומת זאת, נמוכים יותר.

פתח עליון או פתח קדמי?

פתח עליון - עומס עליון

מכונות עם פתח עליון, המכונות גם "עומס עליון", הן הפופולריות ביותר בברזיל. דגמים אלה משתמשים במערכת הערבול המעגלית עם משוטים, המשפשפים ישירות בבדים. כלומר, הם מקדמים יותר בלאי! עם זאת, דגם זה מציע את האפשרות להפסיק את הכביסה בכל עת במהלך המחזור, כך שניתן יהיה ללבוש פריטי לבוש חדשים.

פתח קדמי - עומס קדמי

למכונות עם פתח קדמי, או "עומס קדמי", יש בדרך כלל אורך חיים שימושי ארוך יותר, בנוסף להיותן פחות מזיקות לבגדים. לכן, הם מתאימים יותר למי שיש לו חתיכות רבות של בדים עדינים. תכונה נוספת היא שניתן לפתוח את דגמי העומס הקדמי רק לאחר סיום הכביסה, כאשר הם מסיימים את מחזור הכביסה שתוכנת. וכאשר בוחרים את דגם המכונה הזה, עליכם לקחת בחשבון את השטח שיש לכם בבית.

מהו הסבון המתאים ביותר למכונת כביסה?

חשוב להבין שכל דגם של מכונת כביסה צריך סוג של סבון. במילים אחרות, לפני שאתה הולך לשוק לקנות חומר ניקוי לשטיפת בגדים, אתה צריך, קודם כל, לדעת מה מכונת הכביסה שלך צריכה.

הטיפ הראשון לבחירת מכונת כביסה הוא להבין את הצרכים של דיירי הבית
הטיפ הראשון לבחירת מכונת כביסה הוא להבין את הצרכים של דיירי הבית.

הצורך העיקרי במכונות כביסה עם פתח עליון הוא להצטייד במוצרים באיכות טובה שאינם יוצרים אבנים קטנות או פוגעים בבגדים. הצעה היא סבון אבקת הכביסה המושלמת של OMO, בעל אבקה עדינה במיוחד, כלומר, הוא מתמוסס ביתר קלות במים.

מצד שני, מכונות עומס קדמי דורשות סוג אחר של סבון. בפועל, האידיאל הוא שלסבון יש יכולת לחטא את החלקים, אבל בלי לייצר יותר מדי קצף (יותר מדי קצף עלול לפגוע במכונת הכביסה). אחת האפשרויות הטובות ביותר בשוק היא המכונה הקדמית של OMO, מכיוון שיש לה טכנולוגיה שמצליחה לשלוט בקצף, להסיר כתמים ולחטא ביעילות בגדים, מה שמבטיח ביצועים גבוהים במחזורי כביסה, מבלי לפגוע במכשיר.

כיצד לבדוק צריכת אנרגיה

לפני סיום הרכישה, בדוק אם למכונה הרצויה יש את חותמת ה-Procel, שמטרתה להדריך את הצרכן, ולציין לאילו מכשירים יש את הרמות הטובות ביותר של יעילות אנרגטית. אחרי הכל, חשוב מאוד למצוא דרכים לחסוך בחשמל. סיווג Procel זה נע בין האות A ל-G. בסולם, האות A צורכת פחות אנרגיה בעוד שהאות G דורשת יותר אנרגיה חשמלית.