איך להוריד צבע שיער מהעור ומהבגדים שלך: בדוק 11 שלבים מהירים ופשוטים!

עכשיו כשאתה יודע איך למנוע וגם להסיר כתמי צבע לשיער מהעור ומהבגדים שלך
עכשיו כשאתה יודע איך למנוע וגם להסיר כתמי צבע לשיער מהעור ומהבגדים שלך, מה דעתך לשתף את המידע הזה עם החברים שלך?

צבעת את השיער שלך ובסופו של דבר קיבלת צבע? הנה איך לצבוע שיער מעור ומבגדים ב-11 שלבים פשוטים.

האם אתה מרבה לצבוע את השיער שלך? אם כן, כדאי שתדעו שבנוסף לטיפול הספציפי בצביעה ובשיער עצמו, יש צורך לנקוט באמצעי מניעה, אחרת אתם תהיו כאן ותחפשו כיצד להסיר צבע שיער מהעור ומהבגדים שלכם - כלומר בדרך כלל המקרה. להיות אפילו יותר קשה מתהליך הצביעה, אתה יודע?

ניתן להשתמש במשחת שיניים גם להסרת כתמי צבע שיער מהעור
מכיוון שהיא שוחקת קלה, ניתן להשתמש במשחת שיניים גם להסרת כתמי צבע שיער מהעור.

כל הצחוק בצד, תאונות צבע שיער קורות לכולם. החדשות הטובות הן שהבאנו לכם טיפים קלים לשימוש כדי למנוע בעיה מסוג זה. פשוט בצע כמה צעדים לפני שתתחיל למרוח את הצבע על השיער שלך! ואם בכל זאת תפילו כמה טיפות על החולצה או תכתימו את הפנים והצוואר, אל תדאגו, כי אנחנו גם הולכים ללמד אתכם איך להוריד צבע שיער מהעור ומהבגדים. תרשום את זה!

בכל פעם שאתם צובעים את השיער, נקטו באמצעי הזהירות הדרושים, כמו שימוש בבגדים ישנים, הנחת מגבת על הכתפיים ומריחת קרמים היוצרים שכבה על העור כדי למנוע צורך להסיר את כתם הצבע מהשיער מאוחר יותר.

איך להוריד צבע שיער מהעור?

עובדה: אפילו בזהירות רבה, תאונות קורות. אם העור שלך מרוח בדיו, סביר להניח שהוא אדום, מגרד או שורף. לכן, האידיאל הוא לפעול במהירות! קודם כל, הסר עודפי מוצר. אז יישם את אחת מהשיטות שנציג לך מעתה ואילך!

 1. חומר ניקוי ונתרן ביקרבונט

  במקרה כזה, תצטרך רק מעט חומר ניקוי, סודה לשתייה וכותנה. מערבבים 2 כדורים של חומר ניקוי ל-1 של ביקרבונט. לאחר שזה נעשה, טבלו פיסת כותנה רטובה במים בתערובת ושפשפו אותה באזור המוכתם. אז פשוט שטפו אותו במים חמימים!

  אבל היזהרו: בעוד שהחלופה הזו יעילה במיוחד עבור צבעים בהירים יותר, היא גם האגרסיבית ביותר עבור העור. אז אם אתה כבר יודע שיש לך עור רגיש, הימנעי מהשיטה הזו או לפחות השתמשי בהרבה קרם לחות על האזורים הפגועים לאחר הניקוי, בסדר?

 2. משחת שיניים

  מכיוון שהיא שוחקת קלה, ניתן להשתמש במשחת שיניים גם להסרת כתמי צבע שיער מהעור. לשם כך, יש להרטיב את האזור הפגוע במים ולמרוח כמות קטנה של משחה, לעסות בתנועות מעגליות עדינות. הוסר הכתם, שטפו את האזור בהרבה מים חמימים והשתמש בסבון עדין. אין להשאיר שאריות של המשחה על העור.

 3. וזלין

  זהו מוצר נהדר להסרת כתמים מהעור מבלי לגרום לגירוי, אתה יודע? מרחו שכבה דקה ועסו עד שהוזלין יהיה בצבע הצבע. ברגע שזה נעשה, הסר אותו עם מטלית לחה או חתיכת כותנה. חזור על התהליך עד שכל הדיו יוסר.

 4. שמן תינוקות

  בנוסף לשמן תינוקות, כאן תצטרכו גם סבון עדין. מרחו את השמן על האזור הפגוע והניחו למוצר לפעול במשך 8 שעות. לאחר זמן זה, שטפו במים חמימים והשתמשו בסבון. אם אתה מבחין בשאריות, לשפשף עם מגבת. לזכור שאפשר למרוח שמנים טבעיים אחרים, כמו שקדים או קוקוס, כדי לקבל את אותו האפקט. פשוט הימנעו מתה עץ התה, מכיוון שהוא עלול לגרום לגירוי בעור.

לאחר טיפול מקדים להסרת כתמי צבעי שיער מהבגדים, יש לכבס במכונה בדרך כלל עם סבון איכותי כגון OMO perfect wash לקבלת תוצאות הכביסה הטובות ביותר.

איך להוציא צבע שיער מהבגדים?

 1. שימו לב להוראות שעל התווית.

  עכשיו כשאתה יודע איך להסיר כתמי עור, מה דעתך לקחת את הזמן כדי לבדוק כמה דרכים פשוטות להוריד כתמי צבע לשיער מהבגדים שלך באמצעות מוצרים שכנראה כבר יש לך בבית? ראשית, טיפ חשוב מאוד: קראו את התווית של הבגד ובדקו אותו באזור נסתר של הבגד כדי לוודא שהוא לא יפגע בבד.

 2. חומץ או מי חמצן

  שפכו מעט חומץ לבן או מי חמצן על הצבע וקרצוף עם מברשת זיפים רכה. לאחר שזה נעשה, העבירו מטלית יבשה על הכתם ושטפו תחת מים זורמים.

 3. ספריי לשיער

  כדי להתחיל, יש לרסס את הכתם בספריי שיער ולחצו עליו מטלית לחה. אם הכתם מתמשך ואינו יורד לחלוטין, תזדקק למספר שלבים נוספים. במקרה זה יש למרוח שוב את התרסיס יחד עם מעט סוכר ולקרצף עם מברשת. אז פשוט תכבס את הבגדים שלך כרגיל.

  לסיום, לא מזיק לציין שאין טעם לדעת כיצד להסיר צבע שיער מהעור והבגדים אם אינך משתמש במוצרי כביסה איכותיים. כדי שהחלקים שלך יישארו נקיים, נקיים לחלוטין מכתמים, בחר את הסבונים והמרככים הטובים ביותר בשוק! ואל תשכח לקרוא את ההוראות על האריזה כמו גם את תוויות הלבוש כדי לראות אם שתיהן תואמות, תואמות?

כמה שיותר דרכים להסיר כתמי צבע לשיער מהעור והבגדים
כמה שיותר דרכים להסיר כתמי צבע לשיער מהעור והבגדים, אין דבר טוב יותר מלמנוע אותם, אתה לא חושב?

עכשיו כשאתה יודע איך למנוע וגם להסיר כתמי צבע לשיער מהעור ומהבגדים שלך, מה דעתך לשתף את המידע הזה עם החברים שלך? שתף את הפוסט הזה ברשתות החברתיות שלך!

כיצד להימנע מכתמים בעת צביעת השיער?

כמה שיותר דרכים להסיר כתמי צבע לשיער מהעור והבגדים, אין דבר טוב יותר מלמנוע אותם, אתה לא חושב? כך נמנעים לא רק מעבודות ניקיון אלא גם מגירויים אפשריים בעור. ראה כיצד להימנע מהלחץ המיותר הזה!

 1. לובש כפפות

  על ידי מגע ישיר יותר עם הצבע, הידיים חשופות אוטומטית יותר לכתמים. לכן, הם צריכים הגנה מקסימלית. אין שום מסתורין: בכל פעם שאתה הולך לצבוע את השיער שלך או לעשות את הטוב הזה למישהו, לבש כפפות פלסטיק או גומי לפני שתתחיל למרוח את הצבע דרך החוטים שלך. פשוט תבדוק אם אין חורים או קרעים, בסדר?

 2. הגן על הקרקפת

  קו מתאר שורש השערה הוא החלק החשוף ביותר לכתמי דיו במהלך הצביעה. במקרה זה, הדרך העיקרית למנוע זאת היא למרוח את המוצר עם מברשת כך שיפגע ישירות בשערות. הבעיה היא שלמרות הטיפול, לא תמיד ניתן להימנע לחלוטין ממגע עם העור.

  הפתרון לבעיה זו הוא להגן על הקרקפת והאזורים שמסביב באמצעות שמן, ג'לי נפט או קרם לחות כלשהו. אפשרות נוספת מאוד יעילה ולא ידועה היא לשים כותנה על קו השיער, ולעצור את הדיו אם הוא זורם. אתה יכול אפילו למרוח משחת סיליקון באזורים סמוכים, כגון סביב הפנים, האוזניים והעורף. במקרה זה, רק היזהרו לא לגעת במוצר על השיער, כי זה יכול להשפיע על תוצאת הצבע.

 3. ללבוש בגדים ישנים

  קבל: בקושי תוכל לצבוע את השיער מבלי לשפוך טיפת צבע על הבגדים שלך. כשאתה חושב על זה, בחר כבר כמה חלקים ישנים, שאתה כבר לא משתמש בהם, כדי ללבוש אותם במיוחד בהזדמנות זו. כך, בנוסף להגנה על הכתפיים והגב מפני כתמים אפשריים, אתה נמנע מהטרחה של ניסיון להסיר דיו מהבד.

 4. כסה את הכתפיים

  האידיאל הוא לא רק ללבוש חולצה ישנה, אלא גם להפריד מגבת שאינך משתמש בה יותר, במיוחד בעת צביעת השיער. אחרי הכל, בנוסף להכתמת הפנים והידיים, דיו מכתים בדרך כלל את הצוואר ואפילו את הצוואר או הזרועות כאשר לא מקפידים על הטיפול הראוי. מגבת סביב העורף והכתפיים שלך תגן על העור והבגדים שלך מלכלוך עד שתוכל לחפוף את השיער.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?