כיצד להסיר כתמי שיזוף עצמי מבגדים: ראה טיפים מהירים ומדויקים

שכן קרם שיזוף מכתים את הבגדים
כשאתם בוחרים בשיזוף עצמי, זכרו להיזהר בשימוש בבגדים לבנים או בהירים, שכן קרם שיזוף מכתים את הבגדים.

עובדה ששיזוף עצמי מכתים בגדים, אבל לבעיה הזו יש פתרון! רוצה ללמוד איך להוריד כתם שיזוף מהבגדים שלך? עקוב אחר השלבים המפורטים שלנו והיפטר מכתמי שיזוף עצמי לתמיד.

הקיץ הוא, ללא ספק, אחת התקופות המיוחלות ביותר בשנה, ועם בוא העונה אין דבר רצוי יותר מאשר לדבוק בצבע הזהוב הזה. לשם כך, השימוש במוצרי שיזוף עצמי בסופו של דבר הוא בעל ברית נהדר להשיג את הברונזה המושלמת. עם זאת, הוא יכול בסופו של דבר להיות נבל עבור החלקים שלו, שכן קרם שיזוף יכול להכתים בגדים!

אם נתקלת בכתמים כתומים בביקיני או בעול בדרכך חזרה מהחוף, אתה כבר לא צריך לשאול את עצמך איך להסיר כתמי שיזוף עצמי מהבגדים שלך. הכנו מדריך עם טיפים ומדריך שלב אחר שלב כיצד להסיר כתם שיזוף מהבגדים כדי שלא תצטרכו לדאוג יותר.

האם ניתן להסיר כתמי שיזוף עצמי?

משימות כמו הסרת כתמי שיזוף עצמי יכולות להיות קצת יותר עבודה ממה שאתה חושב. מכיוון שמדובר במוצר בעל פיגמנטים העוברים אל הבד, הטיפ העיקרי להתמודדות עם כתמים מסוג זה הוא לפעול במהירות, אך במקרים מסוימים ההסרה אינה מובטחת.

כיצד להסיר כתמי שיזוף עצמי מפריטים קלים ועדינים
כיצד להסיר כתמי שיזוף עצמי מפריטים קלים ועדינים.

רוב המוצרים הללו מכילים דיהידרוקסיאצטון (DHA), חומר שאחראי על צביעת העור באופן אחיד, אך גם גורם לכתמי השיזוף העצמי הקשים על הבגדים. למרות שהם אינם סופיים, ברגע שהם באים במגע עם הרקמה, הם יכולים בסופו של דבר להפוך קבועים אם לא מטופלים במהירות.

עם זאת, אם הכתם היה על הבגד שלך כבר זמן מה, לא הכל אבוד: אפשר להסיר כתם שיזוף מהבגדים שלך! לאחר מכן, בדוק את השלב-אחר-שלב המלא כיצד להסיר ביעילות כתמי שיזוף עצמי.

כשאתם בוחרים בשיזוף עצמי, זכרו להיזהר בשימוש בבגדים לבנים או בהירים, שכן קרם שיזוף מכתים את הבגדים. חלקים בצבע כהה בסופו של דבר מסווים את כתמי השיזוף העצמי הלא רצויים שעלולים להופיע.

אתה תצטרך את זה:

 • דלי
 • מגבת נייר
 • חומץ
 • OMO Extra Power Spot Removal
 • אקונומיקה ללא כלור
 • גליצרין
 • מים

ראה כיצד להסיר בקלות כתם שיזוף מהבגדים שלך

הצעד הראשון כדי להצליח בדברים כמו קבלת כתם שיזוף עצמי הוא לפעול במהירות. טפלו בבד מיד ברגע שאתם מבחינים בכתמי שיזוף עצמי. נסה גם להסיר עודפי מוצר עם מגבת נייר לפני הסרת כתם השיזוף מהבגדים שלך.

לאחר שזה נעשה, אתה יכול להתחיל בהליך כיצד להסיר את כתם הברונזר המפורט להלן.

 1. הכנה.

  מניחים את החתיכה המוכתמת בדלי ויוצקים חומץ לבן עד שהוא מכוסה לחלוטין.

 2. ניקוי.

  במידת האפשר, השרו את הבגדים למשך הלילה כך שהחומץ יחדור במלואו לכתמי השיזוף העצמי. לאחר מכן סובב את החתיכה בעדינות כדי להסיר עודפי חומץ.

 3. טיפול מקדים.

  מרחו תרסיס מקדים על הכתם והניחו לו לעבוד כ-5 דקות. ניתן להשתמש לשם כך גם במסיר כתמים אקסטרה כוח של OMO, סבון לבגדים לבנים וצבעוניים המסיר את הכתמים הקשים ביותר ומשפר את תהליך הכביסה, וניתן להשתמש בו ישירות במכונה או כטיפול מקדים.

 4. כביסה של בגדים.

  שטפו בגדים כרגיל עם סבון מסיר כתמים מכיוון ש-OMO מסיר כוח כתמים נוסף. השתמשו בטמפרטורה החמה - בתוך המותר לכל סוג בד. לשם כך, בדוק תמיד את תוויות הלבוש וההוראות שעל אריזת המוצר.

 5. יבוש.

  אפשרו לכביסה להתייבש באוויר - אל תשתמשו במייבש עד שאתם בטוחים שאין יותר עקבות של כתמי שיזוף עצמי, שכן החום מהמכונה יכול לעזור לכתם להיצמד.

כיצד להסיר כתמי שיזוף עצמי מפריטים קלים ועדינים

כמו תמיד, בגדים לבנים דורשים טיפול רב יותר, אז השתמשו באקונומיקה או בסבון ללא כלור לבדים עדינים. הנה איך להסיר כתמי ברונזה מבגדים לבנים או חיוורים.

 1. הכנה.

  הכן תמיסת מוצר לפי ההוראות. זכור תמיד לבדוק תחילה על שטח קטן של בד.

 2. רוטב.

  השאירו את הנתח להשרות בהתאם לכיוון המוצר.

 3. לשטוף.

  יש לשטוף ולחזור על התהליך אם כתמי שיזוף עצמי נמשכים.

 4. כביסה של בגדים.

  שטפו את החלק כרגיל במכונה.

פשוט בצע את אותו הליך שלב אחר שלב המשמש להסרת כתם שיזוף מהבגדים שלך
עבור מצעים, למשל, פשוט בצע את אותו הליך שלב אחר שלב המשמש להסרת כתם שיזוף מהבגדים שלך.

כדי להסיר כתם שיזוף עצמי מבגדים שלא ניתן לכבס במכונה, ניתן להשתמש בגליצרין, למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע. חלופה נוספת לבגדים עדינים במיוחד היא לבחור בניקוי יבש מקצועי.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

כיצד להסיר כתם ברונזר מחומרים אחרים

בנוסף לבגדים, מוצרים אלו יכולים להכתים גם סוגים שונים של בדים כמו מצעים ואפילו הספה שלכם. עבור מצעים, למשל, פשוט בצע את אותו הליך שלב אחר שלב המשמש להסרת כתם שיזוף מהבגדים שלך.

עבור בדים שונים, כמו אלו על ספה, ניתן למרוח סבון נוזלי ישירות על האזור הפגוע ולתת לו לפעול למספר דקות. לאחר מכן שפשפו את המקום עם מטלית לחה עד להסרת הכתם ותנו לו להתייבש באופן טבעי.

עכשיו שלמדת איך להשיג כתם שיזוף עצמי, אתה יודע מה לעשות כשאתה רואה את הסימן הכתום הזה על החולצה האהובה עליך או שמלת החוף! פשוט עקוב אחר עצות המומחים שלנו כדי לקבל שוב את החלק החדש שלך!