כיצד לנקות לק לציפורניים: ראה 9 צעדים מהירים!

בדוק 9 שלבים כיצד לנקות נעלי לק
בדוק 9 שלבים כיצד לנקות נעלי לק, להסיר כתמים ולהשאיר נעליים עם הרבה ברק.

בדוק 9 שלבים כיצד לנקות נעלי לק, להסיר כתמים ולהשאיר נעליים עם הרבה ברק

נעלי פטנט הן יפות ותמיד מעניקות אווירה של תחכום למראה. אבל בשביל זה חשוב לך להבין איך לנקות נכון נעלי לק כדי שיישארו מבריקות. בנוסף, סוג זה של נעליים דורש טיפול, שכן הם יכולים בקלות להישרט ולהכתים. כדי לעזור לשמר את הנעל, בחרנו חמישה טיפים:

ישנם מוצרים ספציפיים בשוק לניקוי נעלי לק והסרת כתמים
ישנם מוצרים ספציפיים בשוק לניקוי נעלי לק והסרת כתמים.

הטיפ הראשון כיצד לנקות לק הוא לא להשתמש במוצרים חזקים במיוחד להסרת כתמים מהנעל. ולפני מריחת תמיסה כלשהי על הנעל, יש למרוח מעט על אזור נסתר של הנעל ולוודא שהיא לא תכתים.

איך לנקות לכה לנעליים: 9 שלבים מעשיים בשבילך

 1. הסר אבק

  שלב זה מומלץ להסיר עודפי אבקה מלכה הנעל, בין אם היא שרוטה ובין אם לא. בעזרת מברשת רכה או מברשת שיניים ישנה מסירים את הלכלוך מכל הנעליים. לאחר מכן השתמש במטלית נקייה רטובה במים ונגב את כל משחת הנעליים.

 2. הסר את הכתמים

  ישנן מספר דרכים להסיר כתמים שנותרו על נעלי פטנט. הם תקפים לניקוי נעלי לק מכל הצבעים:

  שמן מינרלי

  שים כמה טיפות שמן מינרלי על פיסת בד נקייה. שפשפו בזהירות את סימני הלכלוך על כל לכה הנעל. לשפשף עד להסרת הסימנים.

  וזלין

  ההליך לניקוי נעליים מצופות עם ג'לי נפט זהה כמעט לזה של שמן מינרלי. הניחו את ג'לי הנפט על מטלית נקייה ורכה, נגבו על פני כל משטח הנעל והסר בזהירות כל כתם.

  שמן זית

  שמן זית הוא פתרון תוצרת בית שעוזר לחות ולהסיר כתמים מהנעליים. לניקוי נעל הלק, הניחו כמה טיפות שמן על מטלית לחה ושפשפו עד שכל הלכלוך נעלם.

  מנקה לכה

  ישנם מוצרים ספציפיים בשוק לניקוי נעלי לק והסרת כתמים. פשוט עקוב אחר הוראות היצרן והשתמש במטלית נקייה כדי ליישם את המוצר.

  עצה

  אם ניסיתם שיטות שונות והכתמים של הנעל לא יורדים, קח את הנעל שלך לאיש מקצוע המתמחה בניקוי מסוג זה.

 3. צחצח את הנעליים

  לאחר הסרת כתמים עם כמה מהאפשרויות המפורטות לעיל, הגיע הזמן להבריק את נעלי הלפט שלך. קח עוד מטלית נקייה ונגב את כל הנעל. אז הם יהיו מבריקים!

 4. אחסן נעליים במקום מתאים

  אין לאחסן את הנעליים שלך במקומות עם הרבה שמש ולחות גבוהה. העדיפו גם לשמור אותם בקופסה, בתיקים ספציפיים לנעליים או עטופים בבד לבד. כך הוא לא בסכנת שריטות.

 5. הימנע מסדקים

  מקובל שנעלי פטנט נסדקות עם הזמן. הטיפ הוא למרוח שכבה דקה מאוד של שמן תינוקות או אפילו ג'לי נפט נוזלי על כל הנעל, אפילו מבפנים. עשה זאת כמה פעמים בשנה.

 6. שמן מינרלי

  שים כמה טיפות שמן מינרלי על פיסת בד נקייה. שפשפו בזהירות את סימני הלכלוך על כל לכה הנעל. לשפשף עד להסרת הסימנים.

 7. וזלין

  ההליך של איך לנקות לכה נעליים עם ג'לי נפט הוא כמעט זהה המשמש לשמן מינרלי. הניחו את ג'לי הנפט על מטלית נקייה ורכה, נגבו על פני כל משטח הנעל והסר בזהירות כל כתם.

 8. שמן זית

  שמן זית הוא פתרון תוצרת בית שעוזר לחות ולהסיר כתמים מהנעליים. לניקוי נעל הלק, הניחו כמה טיפות שמן על מטלית לחה ושפשפו עד שכל הלכלוך נעלם.

 9. מנקה לכה

  ישנם מוצרים ספציפיים בשוק שיעזרו לך לנקות לכה ולהסיר כתמים. פשוט עקוב אחר הוראות היצרן והשתמש במטלית נקייה כדי ליישם את המוצר.

טיפ בונוס: אם ניסיתם שיטות שונות לניקוי לק לנעליים וכתמי הנעל לא ירדו, קח את הנעל שלך לאיש מקצוע המתמחה בניקוי מסוג זה.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?