כיצד להסיר מסטיק מבגדים: טיפים להציל את המראה שלך!

כיצד להסיר מסטיק מבגדים: עצות וטריקים
כיצד להסיר מסטיק מבגדים: עצות וטריקים.

להוציא מסטיק מהבגדים שלך קל יותר ממה שאתה חושב. למד כיצד להוציא מסטיק מהבגדים שלך עם גוגל כמה טקטיקות מעשיות ושימושיות. לבדוק!

אנחנו לא צריכים להיות רגילים ללעוס מסטיק כדי, מעת לעת, למצוא משהו תקוע לבגדים שלנו, נכון? במיוחד מי שיש לו ילדים בבית יודע איך הסיפור הזה חוזר על עצמו יותר פעמים ממה שהאצבעות יכולות לספר. עד כמה שנראה שאין לזה פתרון, תגלו בפוסט הזה איך להסיר מסטיק מג'ינס ובדים אחרים. זה יותר קל ממה שאתה חושב. פשוט תלחץ על הטכניקה ותתרגל קצת סבלנות, בסדר?

בדוק את זה כדי לראות בעצמך כמה קלה הטכניקה הזו להסיר מסטיק מכל סוג של בד
בדוק את זה כדי לראות בעצמך כמה קלה הטכניקה הזו להסיר מסטיק מכל סוג של בד.

האמת היא שישנן מספר שיטות אפשריות להסרת מסטיק מרקמות מבלי לגרום נזק גדול. במשותף, כולם מבקשים תגובה מהירה: נסו לפעול בהקדם, לא לתת למסטיק להידבק לחתיכה יותר מדי זמן. אבל לפעול איך? עם אילו משאבים? עושה מה? מעתה ואילך, בדוק כמה טכניקות יעילות כדי להסיר את הדבקת המסטיק שלך ולהציל את הבגדים שלך!

נסו לפעול בהקדם, לא לתת למסטיק להידבק לחתיכה יותר מדי זמן.

כיצד להסיר מסטיק מבגדים: עצות וטריקים

 1. השרייה במיץ לימון

  בואו נתחיל עם בעל ברית פשוט אך רב עוצמה כדי להוציא את הלעיסה מהבגדים שלכם: הלימון! וכדי להשתמש בו במשימה, זה קל מאוד: מלבד הלימון לסחוט, תצטרך רק דלי מים ומרית.

  ההכנה אינה מסתורית: מערבבים מיץ מחצי לימון בדלי מלא במים ונותנים לבגדים להשרות מספר דקות. אז פשוט השתמש במרית כדי לגרד את המסטיק - עשה זאת בזהירות רבה כדי שלא תקלקל את החתיכה! אם הכל לא יוצא, אתה יכול לחזור על ההליך. לאחר מכן פשוט שטפו את החתיכה והניחו לה להתייבש כרגיל.

 2. הימור על כוחו של חומץ לבן

  אולי אתם לא יודעים את זה, אבל זה נכון: חומץ יעיל מאוד במצבים המגוונים ביותר, בין אם זה לתיבול סלט, לשטוף את מקלחון או להסיר מסטיק מבדים. כמו הלימון, פעולתו החומצית חזקה לסייע בהסרה.

  במיוחד במקרה של מוצר זה, יש 2 אפשרויות יישום: השרייה או משחק ישירות. הדרך הראשונה היא להשרות את הבגדים בדלי עם קצת חומץ חם, אבל לא רותח. לאחר מכן פשוט יש לגרד את המסטיק בזהירות ולסיים לכבס את הבגדים כרגיל.

  האפשרות הנוספת היא לשפוך את החומץ ישירות על המסטיק ולשפשף במברשת בעלת זיפים רכים עד שהמסטיק יוצא לגמרי. ברגע שזה נעשה, פשוט שטפו את החתיכה כדי להסיר את ריח המוצר.

 3. ריסוס ספריי לשיער

  זה אולי נשמע יוצא דופן, אבל זה אמיתי: ספריי לשיער עובד ביעילות בדיוק כמו השיטות האחרות שהוזכרו. אתה תראה איך, כשתמרחי אותו על המסטיק, הוא יתקשה וירד מהבד בקלות!

  זה פשוט ככל שיהיה: מרחי את התרסיס ישירות על המסטיק, ללא הגזמה, מספיק כדי לכסות אותו. כאשר אתה מבחין כי המסטיק התקשה, גרד בעדינות כדי לא לפגוע בבגדים שלך. מוכן! עכשיו פשוט שטפו את החתיכה כרגיל.

 4. מריחת אלכוהול ישן וטוב

  לפני שמתחילים, חשוב לציין שלמרות שמריחת אלכוהול היא בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר ללבוש עדין ועדין, בדים מסוימים רגישים למוצר זה. אז, בדוק אם היצירה שלך היא חלק מהקבוצה הזו. הכל בסדר, בואו נלך לקסם!

  השיטה דומה מאוד לזו של ספריי לשיער: פשוט מרחו את האלכוהול על גבי המסטיק בעזרת פיסת כותנה והמתינו מספר דקות שיתקשה. אז פשוט גרד את כל השאריות וכבס את הבגדים שלך כרגיל. פשוט, מהיר ויעיל!

 5. שקיות והקפאה

  מנצלים את הטיפ הקודם, רוצים לדעת קוריוז? אחת השיטות העיקריות המשמשות להסרת מסטיק מהבגדים היא הקפאה – ושימוש במקפיא עצמו! בדוק את זה כדי לראות בעצמך כמה קלה הטכניקה הזו להסיר מסטיק מכל סוג של בד.

  ההליך פשוט: הכניסו את הבגדים לשקית ניילון והשאירו אותם במקפיא למשך כשעתיים או עד שהמסטיק קפוא לחלוטין. בשלב זה, רק היזהרו שהמסטיק לא יידבק לשקית. לאחר ההקפאה, פשוט השתמש במרית או בסכין קהה כדי לגרד אותו! הימנע משימוש בחפצים חדים כדי לא לפגוע בבגדים שלך, מוסכם?

 6. שימוש במגהץ

  כשם שהקפאה יכולה לפתור את בעיית הידבקות המסטיק לבגדים, גם חום יכול להוות פתרון. בשביל זה, תצטרך רק מגהץ וחתיכת קרטון.

  מניחים את החתיכה עם המסטיק כלפי מטה, מה שגורם למסטיק להישאר בין הבד לקרטון. מגהצים בטמפרטורה בינונית על פני השטח. במהירות תראה איך המסטיק יועבר לקרטון. לא הכל יצא? אין בעיה! פשוט חזור על התהליך.

 7. מתעקשים על מים חמים

  כפי שראית, חום הוא גם דרך מצוינת לצאת מהבעיה של הוצאת מסטיק מהבגדים שלך. למרות שההליך קצת יותר מורכב, אתה יכול גם להסיר את המסטיק מהבד באמצעות מים חמים בלבד. גם בהיעדר מוצרים אחרים, לכן, ביטול היצירה אינו בא בחשבון!

  אין טעות: טובלים את חלק הבגדים עם המסטיק במים חמים וממתינים מעט. תיזהר לא לשרוף את עצמך, בסדר? מסירים את החתיכה ומתחילים לקרצף עם מברשת עד שכל המסטיק מוסר. ככל הנראה תצטרכו לטבול את הבד כמה פעמים כדי להצליח. פשוט לא כדאי לוותר! אתה יכול גם להשתמש בקומקום. מביאים את המים לרתיחה ומניחים את פיסת הבד עם המסטיק מעל פתח הקומקום. ריכך את המסטיק באדים, פשוט תשפשף אותו!

 8. ביטול ההדבקה עם סרט דביק

  הטיפ האחרון שהכנו מיועד למי שלא מילאה אחר ההמלצה הראשונה שלנו, לאחר שהותיר את המסטיק להתיישן בבד. במקרה זה, תזדקק לאותו סרט דבק חזק יותר, בדרך כלל אפור ועבה, המשמש בתיקוני בנייה אזרחית ובמצבים אחרים הדורשים חוזק רב יותר.

  גזרו רצועת סרט ארוך מספיק כדי לכסות את אזור החניכיים ואת הבד שמסביבו. הדבק אותו בחוזקה ומושך. בהחלט יתכן שהמסטיק ייצא שלם. בכל מקרה, במידת הצורך, חזור על ההליך.

אזהרה אחרונה: לאחר הורדת המסטיק, סביר להניח שתבחין בכתם כלשהו על החתיכה שנגרם על ידי צבעי הממתק. במקרה זה, הנח את הכביסה במכונה באמצעות סבון בריכוז גבוה כדי להבטיח שכל השאריות יוסרו.

עקבו אחר הוראות השימוש והמינון המתוארות על האריזה ובדקו גם את הוראות הכביסה על תווית הבגד. לבסוף, לפני בדיקת כל שיטה להסרת כתמים, זכור לבדוק על שטח קטן של בד.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?
מניחים את החתיכה כשהמסטיק פונה כלפי מטה
מניחים את החתיכה כשהמסטיק פונה כלפי מטה, גורם למסטיק להישאר בין הבד לקרטון.

אהבתם את התוכן? אם העצות הללו היו מועילות עבורך, אנא שתף את הפוסט הזה ברשתות החברתיות שלך! כך גם החברים שלך יידעו איך להציל את התלבושת האהובה!

השלימו את הניקוי עם סבון יעיל כמו כביסה מושלמת של OMO כדי להסיר גם את כתמי הצבע מהמסטיק.