למד כיצד להוריד כתם שמן לרכב מהבגדים שלך ב-7 שלבים בלבד

כיצד להסיר כתם שמן לרכב מבגדים עדינים
כיצד להסיר כתם שמן לרכב מבגדים עדינים?

אל תזרוק את החתיכה שלך. כאן תוכלו ללמוד כיצד להוריד כתם שמן לרכב מהבגדים שלכם במהירות ובקלות. בחייך?

בגדים מוכתמים זה אסון, לא? אם יש לך דייט נחמד או פגישה חשובה, הדבר האחרון שאתה רוצה זה לבחור בגד מהמגירה ולגלות שהוא מוכתם. למרבה המזל, הבעיה שלך יכולה להיפתר בקלות אם תעקוב אחר כמה עצות פשוטות כיצד להוריד כתמי שמן לרכב מהבגדים שלך ולהשתמש במוצרים הנכונים.

רוצים לדעת כיצד להסיר כתם שומן? העמסת את האופניים של בנך והאם הם מלוכלכים? פגעו במיכל בתחנת דלק ולא יודעים איך להוריד כתם סולר מהבגדים? האם הוא אסף משהו מהמוסך ואיכשהו התלכלך? אוהבים להיכנס לסדנה ולא יודעים איך להוציא את ריח הסולר מהבגדים? הסרת שמנים ושומנים אפשרית אם נבצע כמה צעדים פשוטים. בוא נראה מה הם.

אתה תצטרך את זה:

 • מגבת נייר;
 • קמח חיטה, אבקת טלק או מלח;
 • סבון כביסה;
 • חומר ניקוי למטבח;

כיצד להסיר כתמי שמן לרכב מבגדים לבנים או צבעוניים

אתה לא צריך הרבה עבודה כדי להבין איך להוציא שמן סולר מהבגדים שלך, בין אם זה כתם על בגדים לבנים או כתם על בגדים צבעוניים. כיום, ניתן להפוך את היצירה שלך כחדשה בצורה יעילה וללא פגיעה בבד הלבוש בשימוש במוצרים ספציפיים.

 1. האם יש סודות?

  הסר בהקדם האפשרי. זהו טיפ שתלמדו עבור כל סוג של כתם והוא שימושי גם עבור כל סוג של שומן, אותו צריך להסיר ברגע שהוא בא במגע עם הבגדים שלכם. אין שום מסתורין: ככל שאתה במגע עם הסיבים, כך גדל הסיכוי שלא תוכל להסיר אותם ב-100%.

 2. מה הצעד הראשון?

  התחל בלחיצה על דף נייר מגבת על הכתם. המטרה היא לנסות להסיר עודפי שמן, אך היזהר לא לשפשף את האזור המוכתם, מכיוון שאתה מסתכן בהגדלת הלכלוך על ידי פיזור החלק השומני על הבד.

 3. מה אני עושה אחרי מגבת הנייר?

  יש מתכון ביתי שגם נותן תוצאה טובה. ובמקרה זה, ניתן להשתמש בו עבור כל סוג של שומן, לא רק שמן מנוע, שמן רכב, סולר, בנזין או שומן: השתמש בקמח חיטה, טלק או מלח כדי לספוג את שארית השומן שלא הוסר על ידי את מגבת הנייר. בבדים עדינים כמו משי, לא מצוין מלח. מניחים לטלק או לקמח לפעול כ-10 דקות ומסירים את העודפים בעזרת מברשת רכה.

 4. בדקת את התגית?

  אל תשכח להסתכל על תג הלבוש. ישנם סוגים מסוימים של בדים שחובה לבצע ניקוי יבש, ולכן הם זקוקים לטיפול מיוחד. לאחר הסרת השומן העודף עם מגבת הנייר, חשוב למרוח על הכתם חומר ניקוי איכותי כמו OMO perfect wash בקצות האצבעות ולהשאיר אותו לפעול כ-10 דקות נוספות, כאמצעי קדם כביסה.

 5. האם כל חומרי הניקוי עובדים?

  האידיאל הוא סבון איכותי כמו OMO Lavagem Perfeita כי הוא חודר לסיבים מבלי לפגוע בהם. אבל אתה יכול להשתמש במסיר שומנים למטבח אם, למשל, אתה בחוץ וצריך לתקן את הכתם במהירות.

 6. ומה השלב הבא?

  השלב הבא הוא לכבס את הבגד כרגיל, בהתאם להמלצות התווית. מכיוון שחום מסייע בתיקון כתמים, הן בתהליך הכביסה והן בתהליך ייבוש הבגדים, כדאי להימנע מחום עד שנהיה בטוחים שנוכל להסיר את הכתם. אז בחרו מחזור שטיפה במים קרים והשתמשו בחומר ניקוי כביסה איכותי.

 7. יש עצות לייבוש?

  הניחו לבגדים להתייבש בצל ובסביבה מאווררת היטב. במידת האפשר, הימנעו ממייבשי כביסה או ייבוש בגדים בשמש. זכור שחום יכול בסופו של דבר להגדיר את הכתם, ולהפוך אותו לעקשני. במידת הצורך, ניתן לחזור על תהליך הכביסה עד להסרת כתם שמן הרכב מהבגדים.

תזכורת:

קרא תמיד את ההוראות על האריזה של כל מוצר לפני החלתו. כמו כן, הקפידו לבדוק גם את הוראות הכביסה על תווית הבגד שניזוק, כלומר המשמעות המצויה על תווית הבגד. דבר נוסף הוא ללמוד כיצד פועל מחזור הכביסה של מכונת הכביסה שלך. זה מאוד חשוב ויכול לעשות את ההבדל בעת הסרת כתם השמן!

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

כיצד להסיר כתם שמן לרכב מבגדים עדינים?

האם אני יכול להשתמש בכל חומר ניקוי כדי להסיר כתמי שמן רכב מבגדים
האם אני יכול להשתמש בכל חומר ניקוי כדי להסיר כתמי שמן רכב מבגדים?

אבל מה אם הבגד עדין כמו משי, האם בכל זאת ניתן להסיר את הכתם מבלי לפגוע בבד? התשובה היא כן! אולם במקרה זה, עליך לבצע את כל התהליך המתואר לעיל, וכפי שהוסבר בסעיפים 4 ו-5, למרוח סבון לבגדים עדינים, כמו בגדים עדינים ועדינים של OMO, על כתם השמן לרכב שעל הבגדים. זכור גם מה שנאמר בסעיף 3: לא להשתמש במלח בבגדים עדינים.

לאחר מריחת הסבון לבגדים עדינים על הכתם, משפשפים בעדינות את המוצר באצבעותיכם, מפזרים אותו על כל סיב הבד ונותנים לבגד להשרות במים חמימים עד שעתיים. לאחר מכן שטפו כרגיל.

בעזרת טריקים תוצרת בית

יש טריקים תוצרת בית שגם עובדים. אחרי הכל, אנחנו צריכים לא רק ללמוד איך להיפטר מכתמים, אלא גם איך להוציא את ריח הסולר מהבגדים. במיוחד אם זה בד כותנה רגיל. בוא נלך אליהם!

 1. השתמש בשמפו ניטרלי, רצוי ללא צביעה, כאשר אתה נמצא בפריטים 4 ו-5 של ההדרכה שלנו. מכיוון ששמפו עשוי לנקות שומן בגוף, יש לו אחיזה נהדרת כשאנחנו צריכים לנקות משהו שמנוני;

 2. מים וחומץ מעורבבים להנחת על הכתם הם גם חלופה כאשר אין לך חומר ניקוי כמו OMO Perfect Wash בהישג יד. זכור כי אין להשתמש בחומץ יחד עם סבון. הוא אינו תואם את המאפיינים של סבון, למרות היותו מוכר כחומר ניקוי מצוין;

 1. קיימים בשוק מסירי כתמים שהם גם אלטרנטיבה. עם זאת, חשוב לשים לב למה שהיצרן אומר. בעיקר לגבי דרכי השימוש במוצר ומה ניתן לצפות ממנו.

הדרך הטובה ביותר לא להיבהל מתוצאה בלתי צפויה היא לבדוק את המוצר שבו אתה מחליט להשתמש כדי לסייע בהסרת כתמים מאזור קטן של בד. רצוי, בחלק נסתר של היצירה, כמו מוט או החלק הפנימי של הידית, למשל.

כותנה היא בד עמיד. זה אומר שדרכים רבות להסרת כתמי שמן לרכב צריכות לעבוד. בדים סינתטיים בדרך כלל אינם מיטיבים עם חומרי ניקוי על בסיס כלור, אז היזהר. כל סוג בד יכול להגיב אחרת לבחירתכם, אז הבאנו לכם כאן עצות יקרות ערך כדי שלא תיצבט.

שימו לב: אם אתם רוצים מדריך מלא כיצד להסיר כתמים מבגדים, הקפידו להתייעץ עם שלנו.

כיצד להסיר כתמי טביעת צמיגים מהבגדים

זה לא רק שמן מנוע - גם כתמי רכב אחרים יכולים להיות מסובכים. להלן כמה טריקים כיצד להסיר סימני צמיגים מהבגדים שלך:

 • כתמי צמיגים נראים די מכוערים, אבל החדשות הטובות הן שהם אמורים לרדת די בקלות אם תטפל בהם מראש עם OMO Perfect Wash.הדבר החשוב הוא לנסות לזהות אם הכתם הוא שמן או בוץ. אם זה שמן, בצע את השלבים לעיל כיצד להסיר כתם שמן מנוע מהבגדים. אם זה בוץ, הניחו לו להתייבש לפני שתצחצחו אותו בעדינות - רובו אמור להתנתק בקלות. לאחר מכן שטפו כרגיל.

שאלות נפוצות כיצד להסיר כתמי שמן לרכב מבגדים
שאלות נפוצות כיצד להסיר כתמי שמן לרכב מבגדים.

עם החיים הדינמיים שיש לנו, דבר אחד בטוח: במוקדם או במאוחר אנחנו עומדים להיתקל בכתמים מגעילים על הבגדים שלנו. בשביל זה אנחנו כאן! ישנם מספר מאמרים בגוגל הספציפיים לסוגים שונים של פגמים.

אם את רוצה ללמוד כיצד להסיר כתמי פירות מבגדים, כיצד להסיר כתמים ממוצרי שיזוף עצמי, כיצד להסיר כתמים מאיפור, כיצד להסיר כתמים מחולצות לבנות, בין רבים אחרים, יש לנו את הפתרון! פשוט עקוב אחר הצעדים שהצבנו כאן ותיהנה ממה שיש לחיים להציע, מבלי לחשוש להתלכלך.

שאלות נפוצות כיצד להסיר כתמי שמן לרכב מבגדים

מה לעשות כשבגדים מכתימים בשמן רכב?

אל דאגה, ישנם מספר תיקונים מהירים להסרת כתמי שמן לרכב מבגדים לבנים או צבעוניים.

האם אני יכול להשתמש בכל חומר ניקוי כדי להסיר כתמי שמן רכב מבגדים?

כדי לוודא שהכתם ירד, השתמשו בסבון איכותי. עכשיו, אם אין לך את זה זמין, אתה יכול להשתמש במסיר שומנים למטבח.

מה הסוד להורדת כתם שמן לרכב מהבגדים?

הסר כתמים מהבגדים בהקדם האפשרי כדי ששמן רכב יישאר על הבגד למשך זמן קצר יותר.