6 טריקים מדהימים איך להלביש מסיבה

מכיוון שגיהוץ שמלת מסיבה הוא משימה שדורשת תשומת לב
מכיוון שגיהוץ שמלת מסיבה הוא משימה שדורשת תשומת לב, בחרנו כמה עצות חשובות כמו סאטן לא מתקמט, איך לגהץ שמלת משי, תחרה ועוד, מבלי לקבל סימני ברזל, כוויות או קרעים.

קיבלת הזמנה לאירוע מיוחד וצריך ללבוש שמלת מסיבה? למדו איך ללוש סאטן, ראו איך מגהצים שמלת משי, קפלים ורקומה מבלי להתקלקל.

בין ביצוע שיער, ציפורניים ואיפור, כשהן מוזמנות לאירוע מיוחד, נשים עדיין צריכות לדאוג לדברים כמו גיהוץ שמלת קפלים מבלי להסתכן בהרס שלה, אבל עדיין להשאיר אותה חלקה ומושלמת לחגיגה.

משימה זו יכולה להיות די מאתגרת, והיא מסתבכת רק כאשר היצירה עשויה מבדים עדינים יותר או מכילה פרטים מיוחדים. מכיוון שגיהוץ שמלת מסיבה הוא משימה שדורשת תשומת לב, בחרנו כמה עצות חשובות כמו סאטן לא מתקמט, איך לגהץ שמלת משי, תחרה ועוד, מבלי לקבל סימני ברזל, כוויות או קרעים.

במקום להשתמש במכונה כדי לשטוף את השמלה שלך, שטפו אותה ביד באמצעות כיור מלא במים מעורבב עם סבון נוזלי איכותי כמו OMO perfect wash. הקפד גם לבדוק את תג הבגד לפני כביסה!

איך לגהץ שמלת מסיבה בקלות

הסוד הראשון והבסיסי ביותר כיצד לשחרר קמטים של שמלת מסיבה ולהשאיר כל פריט ללא דופי הוא להרטיב אותה בתכשיר של מים ומרכך כביסה, כדי ליישר מחדש את סיבי הבד. הרטבת בגדים מראש עדיין גורמת למגהץ להחליק מהר יותר, אז:

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?
 1. בבקבוק ספריי ערבבו מים ומרכך כביסה בקצב של פקק אחד על כל ליטר.

 2. רססו את השמלה כמה פעמים על כל חלק וצד שעובר.

במקום פתרון זה, תוכלי להשתמש גם במוצר ספציפי לגיהוץ, כמו Spray Comfort Passe Fácil, שעוזר לך לשקע את החלקים בצורה פרקטית וקלה, ומותיר הכל חלק בעת גיהוץ שמלת מסיבה.

איך לגהץ שמלת קפלים

איך לגהץ שמלת מסיבה עם סלסולים יכול להיות קצת קשה בגלל כמות הקיפולים - שחייבים להישמר במקום, אך לא מקומטים - בואו נספר לכם כמה סודות מקצועיים:

 • תחילה יש לגהץ את החלקים החלקים של השמלה.

 • מגהצים קפל אחד בכל פעם. זה עשוי לקחת יותר זמן, אבל זו אחת הדרכים היעילות ביותר לגהץ שמלת מלמלה.

 • משטחים את החלק הקפל ומהדקים את המוט בעזרת יתד עץ כדי למנוע שריפת ידיים.

 • גהצו בעדינות את חצאית השמלה מלמעלה למטה.

 • הימנעו מגיהוץ מצד לצד, כדי שהקפלים לא יצאו ממקומם.

איך לגהץ שמלת מסיבה בקלות
איך לגהץ שמלת מסיבה בקלות.

הימנע מייבש את השמלה שלך במייבש, תלה אותה על חבל הכביסה כבר על קולב, כדי למנוע סימני אטב כביסה. כך הוא יהיה פחות מקומט ויקל על דברים שדורשים טיפול כמו גיהוץ שמלת מסיבה!

איך לגהץ שמלת סאטן

אם יש לך שאלות לגבי איך לגהץ שמלת סאטן מבלי לפגוע בבד, בצע את השלבים הבאים:

 1. הפוך את השמלה מבפנים החוצה, שכן אתה יכול לגהץ רק את החלק הנגדי של הברק.

 2. הפעל את המגהץ בעוצמה הנמוכה ביותר.

 3. הניחו מגבת לבנה אוורירית על הבד כדי למנוע מגע ישיר עם חום.

 4. עוברים כרגיל.

איך ללוש סאטן

במקרים קשים יותר כמו סאטן לא קמט, אפשר להשתמש בטמפרטורה הבינונית של המגהץ ולהשתמש בחתיכות בד דקות יותר כדי לגהץ מעליו, כמו ציפית, עול או סדין מקופל כדי למנוע נגיעה במגהץ בסאטן.

איך לגהץ שמלת משי

בדים דקים יותר כמו משי וניילון יש תמיד לגהץ מבפנים החוצה ועם הברזל הקר ביותר כדי למנוע קריעה או נזק. לכן, שמור את המכשיר שלך בטמפרטורה הנמוכה ביותר כאשר אתה משתמש בו על הפריטים העדינים ביותר כגון גיהוץ משי, שיפון, פוליאסטר וכו'.

איך להתלבש עם אפליקציות

יש לגהץ רקמה מבפנים החוצה ולהפעיל קצת יותר לחץ על המגהץ. במקרה של הדפסים ונצנצים, האידיאל הוא, בנוסף לשימוש במגהץ בטמפרטורה נמוכה יותר, להניח בד כותנה על החלק עם הפרטים ולעבור מעליו כדי שלא ייפגעו.

איך לגהץ שמלה שחורה או כהה יותר

לבגדים כהים יותר יש להקפיד שלא יהיו בהם סימן ברזל או כתמים מבריקים. כדי לעשות זאת, פשוט השתמש במטלית דקה על הבד.

אם תעקבו אחר הטריקים האלה תראו איך להלביש מסיבה בבית יהיה הרבה יותר קל בפעם הבאה שתוזמנו למסיבה!

גיהוץ בגדים זו משימה לא פשוטה, אבל הכנו גם כמה טיפים איך לגהץ בגדים במהירות ובטוב!