כיצד להסיר ריח שומן מבגדים: 3 שלבים מעשיים

למד כיצד להסיר את ריח השומן מבגדים ומה מסיר את ריח השמן בעזרת העצות שלנו
די לעבודת גיהוץ: למד כיצד להסיר את ריח השומן מבגדים ומה מסיר את ריח השמן בעזרת העצות שלנו!

די לעבודת גיהוץ: למד כיצד להסיר את ריח השומן מבגדים ומה מסיר את ריח השמן בעזרת העצות שלנו!

לבשל בבית זה טעים! אבל אם אתם נוהגים לטגן אוכל, אתם כבר יודעים שריח שמן הטיגון על הבגדים אינו נעים. במאמר זה תמצאו כמה טיפים שלא יסולא בפז כיצד להסיר במהירות ובקלות שומנים מהבגדים שלכם כדי שתוכלו להבריק במטבח ומחוצה לו.

ככל שעובר יותר זמן, ריח השומן הופך יותר ויותר, ולכן, לדעת מה מסיר את ריח השמן חיונית.

זה בלתי נמנע לקבל את הריח הזה של שמן לאחר טיגון משהו! אבל כשאנחנו ממהרים, אנחנו בסופו של דבר משאירים את המטבח מאחורי הפגישות שלנו עם ריח של שומן או אפילו לא שמים לב לבגדים מוכתמים בשומן. וכל מי שפוגש אותנו, בין אם ברחוב ובין אם בעבודה, בסופו של דבר מנחש מה אכלנו קודם, נכון?

הדבר הראשון שעלינו לדעת כיצד להסיר את ריח השומן מהבגדים הוא שככל שהזמן עובר, יותר שמן יספוג את הבגד, ויקשה על הסרתו. אם אתה יכול לזכור ללבוש סינר בכל פעם שאתה הולך לטגן משהו, אתה הולך לזכות בגדול. סביר יותר שבגדים נוטפים שמן או שומן יישארו מסריחים זמן רב יותר. לכן, אם אתם רוצים ללמוד ביעילות מה מסיר את ריח השמן מהבגדים, חשוב מאוד לעשות זאת בהקדם האפשרי.

לרוב, כביסה פשוטה עם סבון איכותי תפתור את הבעיה, אם זה נעשה מיד לאחר הטיגון. לכן, אל תבזבז את זמנך.

דעו כיצד להוריד את ריח השומן מהבגדים שלכם

כיצד להסיר כתמי שומן מבגדים עם חומר ניקוי
כיצד להסיר כתמי שומן מבגדים עם חומר ניקוי.

לדעת כיצד להסיר את ריח השמן מבגדים חיוני לכל מי שמחליט להכין מזון מטוגן. שלא לדבר על כך שאם לא תלבשת את הסינר, אתה עלול לשפוך שמן על הבגדים שלך, ומה שנראה ככתם לא מזיק יכול לגרום לנזק רב יותר.

כדי להסיר את ריח השומן מהבגדים כשהוא כבר ספוג, פתרון מצוין הוא לכבס את הבגד במכונה ולהשתמש, יחד עם הסבון שלכם, במוצר המיועד להסרת כתמים וריחות, כמו OMO מסיר כתמים. בנוסף למלחמה בריח רע, הוא מבטל כתמי שומן וסוגים שונים, מחטא את הבגדים שלך ודואג לבדים. אבל זכרו את הטיפ הראשון: ככל שתקדימו לכבס, כך הוא יהיה יעיל יותר במה שהמוצר מבטיח.

טיפ: שפר את תוצאות רצועות הכתמים שלך על ידי שימוש בכביסה מושלמת של OMO.

 1. טיפ של סבתא: אבקת טלק להסרת כתם שומן

  אם לא הקשבת לעצות שלנו וטיגנת משהו בלי סינר, אולי תמצא שמן מטפטף על הבגדים שלך. שם נכנס הקצה הישן יותר. הנחת טלק מיד על טיפת השמן עוזרת בספיגה.

  כתוצאה מכך, התהליך שתבחר עבור כל כביסה לאחר מכן יהיה יעיל יותר. כולם אומרים שלחוכמה עממית יש את המקום שלה. הניסיון אומר לנו שכאשר זה מגיע דרך מועצה של המטריארך המשפחתי, אז כן, יש לעקוב אחריו ללא הגבלות.

 2. שיטה טבעית להסרת ריח שמן מבגדים

  יש גם מתכון ביתי מוצלח ללימוד כיצד להסיר את ריח השומן מבגדים, שגם הוא איתנו במשך דורות: חומץ וסודה לשתייה. פשוט יש להשרות אותו בבגדים עם ריח של שומן או שמן למשך כ-20 דקות ולאחר מכן לכבס כרגיל. זה באמת עובד.

  לא רק מי שעובד במטבח יכול להריח רע מהבגדים שלהם. אם אתם עובדים במוסכים או בסדנאות, ייתכן שיש ריח שמן נוסף על הבגדים שלכם: ריח בנזין או אפילו ריח של סולר. המתכונים כאן באתר שימושיים גם כדי לעזור לך להבין מה מסיר את ריח השמן מבגדים.

 3. כיצד להסיר כתמי שומן מבגדים עם חומר ניקוי

  לכתמי שומן מתמשכים יותר, מומלץ להניח חומר ניקוי ניטרלי במקום ולאחר מכן להשאיר את הבגד להשרות עד שעה בתמיסה של 4 ליטר מים חמים (עד 40°) ו-200 מ"ל מאותו מוצר. לעולם אל תחרוג מזמן ההשריה המרבי של שעתיים והקפד לבדוק תחילה את המוצר על שטח קטן של בד כדי למנוע נזק לבגד. מתכון זה טוב גם לריח של בנזין או סולר, שלעתים קרובות קשה יותר להסירו מאשר ריח פשוט של בישול-טיגון.

כדאי גם לבדוק מידע על איך לחטא את הבגדים שלך ושל משפחתך. עצה אחרונה: אם הריח העז של הטיגון השתלט לא רק על הבגדים שלכם אלא על הסביבה שלכם, בעיקר על המטבח והמשטחים שלו, ראו כיצד לשמור על המטבח נקי וריחני בצורה מהירה ופרקטית. לא לכולם יש מאוורר אגזוז מעולה לרשותם, נכון?

כמובן שאתה יודע, אבל זה לא מזיק לזכור: טיפול בשמן חם הוא מסוכן ביותר. אז היזהר מאוד! בטיחות קודמת לכול!

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

עכשיו, לאחר שלמדת איך להוריד את כתם השומן ואת ריח הטיגון מהבגדים, סוף סוף אפשר להתמקד במה שהכי חשוב: המתכון למנה טעימה.