איך להתמודד עם נעליים עם ריח

אם לא מספיק להסיר את הריח מהנעליים
אם לא מספיק להסיר את הריח מהנעליים, כדאי לכבס אותן.

רגליים לרוב מתחילות להזיע במזג האוויר החם והלח, במיוחד אם אתה נועל נעליים במשך זמן רב בכל פעם, עושה ספורט או משתמש בחומרים סינטטיים שאינם מאפשרים לעור לנשום כראוי. להיפטר מהריח מהנעליים שלך לא אומר בהכרח שאתה צריך לקנות נעליים חדשות. המשך לקרוא כאן כדי לגלות כיצד להימנע ולהסיר את הריח הרע מהנעליים.

  1. מניעה עדיפה על ריפוי לאחר שהפציעה התרחשה. החלף את הסוליות הסינתטיות שלך בסוג מבוקר ריחות שתוכנן במיוחד כדי לאפשר לאוויר סביב כפות הרגליים לחלחל החוצה, ולמנוע חיידקים ופטריות - אחד הגורמים העיקריים לנעליים מסריחות. גרבי כותנה גם גורמות לרגליכם להרגיש רעננות ומונעות מזיעה לחדור לנעליים.
  2. הסר את הריח מהנעליים שלך לאחר כל שימוש. מלאו את הנעליים שלכם בנייר עיתון כדי לספוג שאריות של זיעת רגליים. אתה יכול גם להשתמש במגבונים למרכך כביסה כדי לרענן את הנעליים שלך.
  3. אם לא מספיק להסיר את הריח מהנעליים, כדאי לכבס אותן. רוב נעלי הגומי ונעלי הקנבס יכולות לעמוד בקלות בכביסה עדינה במכונה, אך תמיד זכרו לקרוא תחילה את הוראות היצרן. הגן על מכונת הכביסה שלך על ידי הנחת נעלי הגומי בשקית כביסה או כרית ולאחר מכן פעל לפי ההוראות. חומר ניקוי יעיל כמו Bamseline יילחם בריחות עקשניים ויעניק לך נעליים טריות וריחניות.
  4. סוגים אחרים של נעליים (עור, פלסטיק וגומי) אסור לכבס במכונה. ספג קצת אלכוהול איזופרופיל על מטלית כותנה ונגב את החלק הפנימי של הנעליים. הקפד תמיד לנסות את השיטה כמו גם את המוצר מבפנים כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות.
  5. כדי למנוע עוד ריחות רעים מהנעליים שלך, אתה תמיד צריך לתת לנעליים שלך להתייבש כראוי לאחר הכביסה.

מחפשים טיפים נוספים? למד כיצד לנקות נעלי ספורט עם משחת שיניים בסרטון שלב אחר שלב זה: