כיצד להסיר כתמים מדם

תגלו שקל יותר ממה שאתם חושבים להסיר כתמי דם
אף אחד לא אוהב לראות כתם דם על הבגדים שלו, אבל עם הטיפים שלנו להסרת דם על בגדים, תגלו שקל יותר ממה שאתם חושבים להסיר כתמי דם.

אף אחד לא אוהב לראות כתם דם על הבגדים שלו, אבל עם הטיפים שלנו להסרת דם על בגדים, תגלו שקל יותר ממה שאתם חושבים להסיר כתמי דם.

יש מקרים שבהם אתה מגלה שבבגדים שלך יש כתמי דם קטנים, שנגרמים מתאונה במטבח או לאחר נפילה החוצה. למרות שהם עשויים להיראות קשים להסרה, אתה יכול בקלות להסיר דם על בגדים וטקסטיל אחר עם העצה הנהדרת הזו על הסרת כתמים של דם.

לעולם אל תשטוף כתם דם במים חמים מכיוון שזה "מרתיח" את הדם והופך את הסרת הכתמים של הדם לתהליך הרבה יותר קשה.
בצע שיטה זו כדי להסיר דם על בגדים וטקסטיל אחר
אם על הבד עדיין יש כתמי דם גלויים, בצע שיטה זו כדי להסיר דם על בגדים וטקסטיל אחר.

בישול, דימום מהאף ופעילות גופנית יכולים להיות סיבות רבות לכך שבסופו של דבר יש לך כתם דם על הבגדים, השמיכה או טקסטיל אחר. כך או כך, יש פתרון לבעיה. אספנו עבורכם את העצות הטובות ביותר להסרת דם על בגדים וטקסטיל כדי שתוכלו להיפטר מכתם הדם המציק.

הסר כתמי דם על בגדים וטקסטיל

את רוב כתמי הדם, במיוחד כתם דם טרי, ניתן להסיר לרוב על ידי שטיפת הבד בהרבה מים קרים תוך כדי שפשוף לתוך כתם הדם. במידת הצורך, השתמש במקלחת יד מכיוון שלחץ המים מקל על הסרת כתמי דם. אם על הבד עדיין יש כתמי דם גלויים, בצע שיטה זו כדי להסיר דם על בגדים וטקסטיל אחר.

 1. מלאו גיגית במים קרים כקרח והוסיפו כמה טיפות סבון. השתמשי בסבון עדין ללא צבע ובושם כגון. חומר ניקוי כלים ניטרלי שפותח במיוחד עבור עור רגיש.
 2. שים את הבגדים עם כתם הדם באמבטיה ותן לו להשרות כמה שעות.
 3. שפשפו בעדינות את הבגדים עם מברשת רכה כדי להסיר כתמי דם. חזור על התהליך במידת הצורך.
 4. ניתן גם להסיר דם על הבגדים באמצעות מסיר כתמים. עקוב אחר הוראות המוצר ובדוק תחילה את המוצר על שטח קטן.
 5. לאחר כתם הדם שלך הוסר, אתה יכול לכבס את הבגדים שלך בדרך הרגילה. זכרו להקפיד על הוראות הכביסה של הכביסה ורצוי להשתמש בחומר ניקוי המתאים למטרה. אנו ממליצים על חומרי ניקוי מבית Bio-tex ו- OMO כי יש להם מוצרים המנקים בעדינות את הבגדים תוך הגנה על צבע הבגדים.

הסרת כתמים - דם על חומרים וחומרים עדינים יותר

שימו לב ששיטות הניקוי הללו להסרת כתמי דם חלות רק על בדים נפוצים יותר כמו כותנה ופוליאסטר. יש לטפל בחומרים עדינים יותר כמו משי בזהירות רבה יותר ואנו ממליצים לעקוב אחר הוראות הכביסה של הכביסה או להיעזר בניקוי יבש מקצועי.

 • שוטפים מיד במים קרים כקרח.
 • טפל בכתם הדם שלך עם מי סבון או מסיר כתמים כגון Bio-tex אנזים power spray, המכיל אנזימים יעילים לניקוי כתמים ונטול אקונומיקה ולבן אופטי.
 • סיימו לשטוף את החומר לפי הוראות הכביסה. השתמשו תמיד בחומר ניקוי המגן על צבע הבד, בין אם מדובר בכביסה בלבן ובין אם מדובר בכביסה צבעונית.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להוציא שעווה מהבגדים
 2. איך לכבס חזיות
 3. הסרת כתמי עט כדורי קלה
 4. כיצד להסיר כתמי דם מבגדים - הטיפים הטובים ביותר
 5. לשטוף חזיות
 6. הוראות שלב אחר שלב: לכבס בגדים במכונת הכביסה