כאשר החיבורים בין אריחי הרצפה שלך קוראים "נקה אותי"!

על מנת לשמור על ניקיון החיבורים למשך זמן רב ככל האפשר
על מנת לשמור על ניקיון החיבורים למשך זמן רב ככל האפשר, קיימים כיום אטמי חיבור מיוחדים.

אן-לואיזה פרג על 5 העצות הטובות ביותר לניקוי מבלי לקרצף הרבה.

מכירים את זה: אתם נכנסים לדירה חדשה להשכרה והכל נראה נפלא ממבט ראשון. הקירות נצבעו מחדש, הרצפות מבריקות... אני אוהב דירות בבניינים ישנים ועברתי לבית החלומות שלי לפני שנתיים. קירות גבוהים, רצפות פרקט עץ ישנות וחלונות קופסה לבנים ונוף לעצי ערמונים ירוקים. גם חדר האמבטיה היה לגמרי לטעמי עם אריחים לבנים פשוטים. עד שהסתכלתי מקרוב על המקלחת הראשונה בדירה החדשה וראיתי את הדיס השחור והמכוער. נראה שקודמנו לא ייחס חשיבות רבה לחדר אמבטיה נקי – אבל כן.

לאחר מכן עזרתי לעצמי עם 5 הטריקים והטיפים הבאים למפרקים נקיים:

חומר הניקוי הקלאסי עושה עבודה טובה בהסרת הלכלוך מחיבורי האריחים: Viss עם אקונומיקה פעילה מסיר עובש ולכלוך עיקש. אין צורך בקרצוף כאן: פשוט מרססים את Viss עם אקונומיקה פעילה, אפשרו לה להשפיע ונגבו אותה עם מטלית לחה. חדר האמבטיה שלכם כבר יזרח בפאר הישן שלו!
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. הגדירו את הכתמים

הצעד הראשון צריך להיות לקבוע באילו כתמים מדובר בפועל: האם זה לכלוך? שאריות סבון? או אפילו עובש? אריחי רצפה במטבח יכולים להיות גם שומן. בהתאם לכתם, ישנם מוצרי ניקוי שונים המטפלים בדיוק בבעיה. חומר קרצוף כמו זה של Viss עוזר ללכלוך פשוט, אך לעובש כדאי להשתמש בחומר הלבנה (כלור) כמו Domestos Hygiene Cleaner. ללבוש תמיד כפפות מגן. מסיר שומנים מיוחד עוזר בצורה הטובה ביותר עם שומן.

2. צחצחו את האריחים בעזרת מברשת שיניים

לאחר מכן עזרתי לעצמי עם 5 הטריקים והטיפים הללו לניקוי מפרקים
לאחר מכן עזרתי לעצמי עם 5 הטריקים והטיפים הללו לניקוי מפרקים.

טריק נהדר שחוסך ממך קרצוף הוא מברשת השיניים החשמלית: השתמשו בראש מברשת ישן שכבר מזמן רציתם להיפטר ממנו ולהתחיל לעבוד. מרחו את חומר הניקוי המיוחד (בהתאם ללכלוך / עובש / שומן) על החיבורים ויוצאים לדרך. תופתעו עד כמה הרצפה שלכם נראית שונה פתאום. גם תרופה ביתית פשוטה עובדת: פשוט מערבבים אבקת אפייה עם מים ליצירת משחה, מרחו על הדיס ועבדו פנימה עם מברשת שיניים כמו חומר ניקוי רגיל.

3. יסודי במיוחד: נקו את חיבורי האריחים עם סילון הקיטור

במקרה שלנו, הדרך הקלה ביותר להיפטר מתערובת העובש והלכלוך הייתה להשתמש בסילון הקיטור. אתה לא צריך לקרצף על ארבע, אתה פשוט מנגב את האדים החמים על האריחים תוך כדי עמידה נוחה עם סילון הקיטור. העובש נהרג מהטמפרטורות הגבוהות. חדר האמבטיה הלבן והיפה שלנו שוחזר למצבו המקורי ונראה כמו חדש.

4. הגן על המפרקים מלכלוך נוסף

על מנת לשמור על ניקיון החיבורים למשך זמן רב ככל האפשר, קיימים כיום אטמי חיבור מיוחדים. אתה מיישם אותם ביד לאורך המרווחים שבין האריחים ונותן להם להשפיע לזמן מה. לאחר מכן הם מגנים על המפרקים מפני לכלוך, עובש ולחות. ניתן להמשיך לנגב את הרצפה כרגיל: חומר ההגנה מחזיק מעמד כ-3 חודשים.

5. אל תתנו ללכלוך ועובש להתפתח מלכתחילה

לכלוך ועובש אוהבים רטיבות! לכן, פתחו תמיד את החלון לאחר המקלחת ותנו לרטיבות לברוח. עם שטיחי אמבטיה תופסים את הלחות על הרצפה. וכשהילדים ממש משתכשכים באמבטיה, כדאי לנגב מהר את הרצפה לאחר מכן. במקרה של אריחים במטבח, לאחר ניגובם בחומר ניקוי ממיס שומנים יש להשאיר את הרצפה יבשה עם חלון פתוח כדי שגם כאן ללכלוך ועובש לא יהיה סיכוי!