הסרת שאריות דבק מאריחים ושטיח

באמצעות הסרת השטיח מהמדרגות או החלפת האריחים תוכלו להעניק לכל הבית מראה חדש
באמצעות הסרת השטיח מהמדרגות או החלפת האריחים תוכלו להעניק לכל הבית מראה חדש.

לאחר הסרת השטיח נותרות לרוב שאריות דבק עקשניות. גלה כאן כיצד תוכל להסיר אותו בקלות.

באמצעות הסרת השטיח מהמדרגות או החלפת האריחים תוכלו להעניק לכל הבית מראה חדש. העבודה עצמה די פשוטה, אבל תישארו עם שאריות הדבק לאחר מכן. הסרת שאריות הדבק יכולה להיות עבודה גדולה, אבל אם אתה יודע באיזה סוג דבק אתה מתעסק ובאילו מוצרים עוזרים הכי טוב נגדו, אתה יכול לעבוד בצורה חכמה ויעילה.

אנו נראה לכם באילו שיטות תוכלו להשתמש להסרת שאריות דבק מהמדרגות ולהסרת דבק אריחים, ללא צורך בשימוש במוצרים כימיים.

זה אולי נשמע מטורף, אבל אתה יכול בקלות להיפטר מדבק איטום קשה על ידי שפיכת קולה מעליו. החומציות הגבוהה במשקה הקל הזה עוזרת להמיס את הדבק העיקש שגורם לך לגרד אותו מהמדרגות.

ניקוי המדרגות: הסרת שאריות דבק

השיטה הטובה ביותר לשימוש תלויה בסוג הדבק המשמש ליישום חיפוי הרצפה:

דבק על בסיס מים

אבל תישארו עם שאריות הדבק לאחר מכן
העבודה עצמה די פשוטה, אבל תישארו עם שאריות הדבק לאחר מכן.

דבק מודרני זה נמצא בשימוש רק מספר שנים והוא הקל ביותר להסרה. עם דבק על בסיס מים, לעתים קרובות מספיק לספק לו מים חמים מעורבבים עם חומר ניקוי לכל מטרה של Glorix עם מטלית ואז לתת לו להיספג. הדבק יתמוסס מעצמו לאחר זמן מה וניתן להסירו בקלות בעזרת מגרד.

דבק על בסיס ממס

גרסה זו אינה רגישה למים ולמרבה הצער ניתנת להסרה רק באמצעות מסיר דבק רצפה מסחרי (כימי). עקבו תמיד אחר ההוראות שעל האריזה, נקטו באמצעי הבטיחות הנכונים ולעולם אל תעבדו זמן רב מדי בכל פעם, כדי למנוע פגיעה בדרכי הנשימה שלכם.

גור חתולים

השיטה הסטנדרטית של פעם שנמצאת בעיקר בבתים ישנים. זהו חומר מוצק אפור או חום כהה שאי אפשר לברוח ממנו עם מים או מסיר דבק רצפה. למרבה המזל, יש לכך פתרון פשוט (וזול) למדי: קולה. זה כנראה נשמע מטורף, אבל במקום שבו מים ומסיר דבק מיוחד לרצפה לא מצליחים להמיס את איטום הדבק הקשה, קולה - הודות לחומציות הגבוהה במיוחד - יכולה. יוצקים את הקולה על השלבים בעזרת כף ומוודאים שכל שאריות הדבק מכוסות. השאר את זה למשך חמש עשרה דקות ואז גרד את הדבק עם מגרד צבע. עם זאת, זכור לבדוק שיטה זו על שטח קטן לפני כן. כדי למנוע הידבקות, נקו את השלבים לאחר מכן במי סבון טריים ובחומר ניקוי לכל מטרה של Glorix..

הסר את דבק האריחים

שאריות דבק מטרידות יכולות להישאר גם על אריחים. יש כל מיני אמצעים מיוחדים כדי להסיר את זה, אבל נסה את זה קודם עם מוצר טבעי:

  • אם מדובר באריחים אפויים, ראשית יש לשפשף אותם עם כרית קרצוף וקצת חומר ניקוי לכל מטרה של Glorix.

  • לאחר מכן הכינו מי סבון עם 2 חלקים מים וחלק 1 חומץ לניקוי.

  • מרחו את תערובת החומץ/מים על שאריות הדבק והניחו לה להשרות שעה. עם זאת, אל תשכחו לבדוק על אזור קטן ולא בולט לפני כן כיצד האריחים מגיבים לכך.

  • לאחר שהוא נספג במשך שעה, יש לשפשף את האריחים שוב לנקות עם מטלית וחומר ניקוי לכל מטרה של Glorix.

כדי להסיר שאריות דבק מחיפויי הרצפה, לכן נדרשת לא מעט סבלנות. לפני שתתחיל, אתה גם צריך לדעת עם איזה סוג של דבק אתה מתמודד. הטיפים לעיל יעזרו לכם לקבוע את השיטה הנכונה ויקלו על העבודה רק במעט!