5 הדברים החשובים ביותר שילדך צריך כשהוא מתחיל בית ספר

חשוב שבתיק בית הספר יהיו רצועות כתפיים מרופדות ומתכווננות
מעל הכל, חשוב שבתיק בית הספר יהיו רצועות כתפיים מרופדות ומתכווננות, במידת האפשר עם רצועות חזה וירכיים.

האם לילד שלכם יש את כל מה שהוא צריך לבית הספר?

החזרה לבית הספר היא תקופה מרגשת הן לילדים והן להורים. בזמן שילדכם מצפה לילקוט הצבעוני הנהדר ובוחן בסקרנות את הקלמר שלו, ההורים נלחצים כל הזמן: אתם צריכים לחשוב על כל כך הרבה כשזה מגיע לציוד לבית הספר. לכן הכנו בגוגל צ'ק ליסט עם כל מה שחשוב לבית הספר.

אל תשכח לתייג! מתאימות גם תוויות שמות לביגוד, מדבקות עמידות למים לקופסאות אוכל ובקבוקי שתייה. לתיקי בית ספר ולקלמרים יש בדרך כלל תג שם וניתן לכתוב על הנעליים עם עט עמיד למים בבטנה הפנימית.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1 את הבגדים הנכונים לבית הספר לכל תנאי מזג האוויר

גם אם אין תלבושות בית ספר ברוב בתי הספר בגרמניה, כדאי לבדוק את הבגדים של ילדכם ולוודא שיש להם את כל מה שהם צריכים לחיי יום יום חלקים. בגוגל, אנחנו חושבים שזה מועיל אם יש לך מספיק בגדי ילדים במלאי לשבוע של לימודים. זה חוסך ממך את הצורך לעשות כביסה במהלך שבוע הלימודים. תוכל למצוא רשימה מפורטת של כל מה שהולך עם ביגוד לבית הספר כאן.

2 תיק ספורט עם בגדי ספורט

בדרך כלל יש תיק ספורט תואם עם ילקוט בית הספר. אם לא, זכרו שילדכם יביא תיק התעמלות לבית הספר מדי שבוע. הוא צריך להכיל זוג נעלי ספורט, מכנסי ספורט ארוכים או קצרים, חולצת ספורט או חולצת טריקו וז'קט אימון, כמו גם זוג גרביים להחלפה. אם לילדכם יש שיעורי שחייה, אל תשכחו בגדי ים, מגבות וכפכפים כציוד בסיסי. חומר ניקוי מיוחד כגון Coral sport aktiv עבור בגדי ספורט וחוץ מומלץ לכביסת בגדי ספורט.

3 ילקוט מתאים היטב

לכן הכנו בגוגל צ'ק ליסט עם כל מה שחשוב לבית הספר
לכן הכנו בגוגל צ'ק ליסט עם כל מה שחשוב לבית הספר.

לא חסרים מוטיבים יוצאי דופן לילקוטים בימינו. עם זאת, מה שחשוב לפחות כמו להיראות טוב הוא ההתאמה של הילקוט. עדיף לפנות לייעוץ בנושא זה מחנות מתמחה. מעל הכל, חשוב שבתיק בית הספר יהיו רצועות כתפיים מרופדות ומתכווננות, במידת האפשר עם רצועות חזה וירכיים. בתיקי בית ספר רבים, ניתן להתאים את מערכת הנשיאה לגודל הילד, וזה יתרון. בעת התאמת הרצועות, עליך לוודא שהילקוט ישר עם כתפי ילדך, כך שתלמיד בית הספר שלך יוכל להסתכל בקלות מעבר לכתפיו. חגורת הירכיים צריכה לשבת על הירכיים שלך, רצועות הכתפיים צריכות להיות צמודות וצריך להיות מעט אוויר באמצע הגב. איך מכוונים את הילקוט בדיוק,ישנם סרטוני הדרכה מהיצרנים השונים המומלצים.

4 קלמר מלא וקלמר

כהורה טרי, לעתים קרובות אתה נדהם ממה ששייך היום לקלמר. הדברים החשובים ביותר הם עפרונות (מושחזים), עפרונות צבעוניים, מחק, סרגל ומחדד. העט הנובע בדרך כלל אינו נחוץ בתחילת כיתה א', אך תוכל לברר על כך ישירות בבית הספר. יש מקום לדבק ומספריים בקלמר שנקרא. אגב, קלמרים שיש להם כיס קטן לתשלום בית הספר הם פרקטיים. בתי ספר רבים גם מרכיבים רשימות של כלי כתיבה שילדכם יזדקק להם. כיצד להביא את הקלמר והילקוט לצורה לפני תחילת הלימודים, קרא כאן.

5 פחיות צהריים פרקטיות ובקבוק שתייה

מי לא זוכר את הציפייה לקופסת האוכל המלאה להפליא בהפסקת ארוחת הבוקר. היום קופסאות אוכל מגיעות בצורות, צבעים וחומרים רבים. בין אם עשוי נירוסטה או פלסטיק: ילדכם אמור להיות מסוגל לפתוח ולסגור אותם בקלות. זה גם מעשי לחלק אותו למספר נושאים. אז אתה יכול להפריד כריכים, מקלות פירות וירקות אחד מהשני. בקבוק המים הוא גם חלק מהציוד הבסיסי היומיומי. נפחים בין 05 ל-075 ליטר הם אידיאליים. זה יעזור לילדך לעבור את היום והבקבוק אינו מסורבל או כבד מדי. אתה יכול לגלות איך לנקות נכון בקבוקי שתייה כאן.