טיפים יומיומיים לניקוי נירוסטה

מכשירי נירוסטה ומשטחי נירוסטה
אני ממליץ להשתמש ב-Viss מסיר חלב הדרים כדי לנקות ביסודיות את כיור המטבח, מכשירי נירוסטה ומשטחי נירוסטה.

ברברה סלטר עוזרת לך לגרום מפלדת אל חלד לזרוח.

נירוסטה אמינה, עמידה ואינה מחלידה. לכן ניתן למצוא נירוסטה בכל מקום במטבח שלי - מסכו"ם, סירים ומחבתות ועד לכיור המטבח והכיריים. הכל במטבח שלנו עשוי מנירוסטה. אבל זה לא אומר שלמטבח שלנו יש ברק גבוה קבוע. להיפך: למרות שהנירוסטה מגינה מפני חלודה ועמידה מאוד, היא מפתה אותך לא לנקות אותה לעתים קרובות כל כך. במטבח, לעומת זאת, זה אומר מהר מאוד שהברק מתפוגג ואם לא פועלים מהר יכול להצטבר שומן במקומות מסוימים ואבנית יכולה להצטבר על המשטחים במיוחד. כמו כן יש לנקות את הנירוסטה באופן קבוע כדי שהיא תישאר במצב טוב. כדי שהנירוסטה שלך לא תאבד את הברק שלה והמטבח שלך יישאר מבריק,אני שמח לחלוק את עצות הניקוי שלי איתך, מה שיעזור לך להיפטר משומן ואבנית.

אני ממליץ להשתמש ב- Viss מסיר חלב הדרים כדי לנקות ביסודיות את כיור המטבח, מכשירי נירוסטה ומשטחי נירוסטה. הוא לא רק מסיר שומן ואבנית, אלא גם מביא את המטבח שלכם לברק גבוה תוך זמן קצר ומבטיח ריח נעים.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

ניקיון קבוע ויומיומי

אתה לא בהכרח צריך חומרי ניקוי מיוחדים כדי לשמור על נירוסטה במצב טוב. לניקוי יומיומי של נירוסטה ניתן להסתמך על שני מוצרים הקיימים כמעט בכל בית, כלומר מים חמים וחומרי ניקוי נוזליים. סירים, מחבתות וסכו"ם מנירוסטה נהדרים לניקוי על ידי שני הסוכנים הללו, כך שברור שניתן להשתמש בהם לניקוי פריטים וכלים אחרים מנירוסטה אל חלד. לנקות באופן קבוע את מכשירי הנירוסטה שלי ומשטחים, לכן אני ממלא את הכיור במטבח שלי במים חמים ונוזל כביסה ומנקה הכל עם ספוג לח או מטלית מיקרופייבר. לאחר מכן אני מייבש את כל האזורים הלחים עם מטלית מיקרופייבר שנייה כדי למנוע כתמי אבנית. עם מים ונוזל כביסה אני יכול גם לנקות את הסירים שלי, לנקות מחבתות וסכו"ם. טיפים נוספים לניקוי סירי נירוסטה תוכלו למצוא כאן.

סודה לשתייה או חלב מצחצח להסרת שומן

טיפים נוספים לניקוי סירי נירוסטה תוכלו למצוא כאן
טיפים נוספים לניקוי סירי נירוסטה תוכלו למצוא כאן.

אמי תמיד אהבה להשתמש בתרופות ביתיות כשניקתה את הבית שלה. למרות שהמטבח שלה לא היה זרוע נירוסטה כמו שלי, נהניתי בתחילה להשתמש בטיפים שלה לניקוי הנירוסטה שלי כשגרתי לבד. היא תמיד נשבעה בסודה לשתייה, במיוחד כדי להסיר שאריות שומן במחבתות ובסירי נירוסטה. העצה שלי היא לערבב 2 כפות סודה לשתייה עם מים ולהכין מזה משחה. לאחר מכן אתה יכול ליישם את זה עם ספוג לח או מטלית לחה כדי לנקות את הנירוסטה. אחרי המעבר האחרון שלנו, לא יכולתי להשיג סודה בשכונה שלנו. בזמנו ניסיתי כמה חומרי ניקוי שונים ואז פניתי ל- Viss מסיר חלב הדרים מערכת. למוצר השפעה דומה לסודה לשתייה, כלומר מכיל חלקיקי ניקוי זעירים המבטיחים שתוכלו לנקות את הנירוסטה שלכם כמו שצריך. עם זאת, המוצר מציע כמה יתרונות על פני סודה לשתייה. ראשית, אתה לא צריך להכין את זה בעצמך, שנית, זה מנקה טוב יותר לדעתי, ושלישית, זה נותן למטבח שלי ריח לימון רענן.

הסר סיד

משטחי נירוסטה ובעיקר נירוסטה רגישים לסיד. לכן אני תמיד מייבשת משטחים, כמו כיור המטבח שלי, אחרי שטיפת הכלים או אחרי שניקיתי אותם, היטב עם מטלית מיקרופייבר. אם אני לא אעשה זאת, מהר מאוד יופיעו כתמי אבנית מכוערים על הנירוסטה. באופן אידיאלי, כמובן, אני מנסה למנוע אבנית סיד על משטחי הנירוסטה, אך למרבה הצער המציאות היא לעתים קרובות שונה. כדי להסיר משקעי אבנית, אני ממליץ על תמצית חומץ מדולל במים או Viss מסיר חלב הדרים כתרופות ביתיות. כבר תיארתי כמה מהיתרונות של חלב מצחצח Viss, אבל מכיוון שהוא גם מסיר אבנית, הוא מציע לי יתרונות נוספים על פני התרופות הביתיות שציינתי.