איך מנקים נירוסטה?

המשך לקרוא לקבלת טיפים על טיפול בנירוסטה וללמוד כיצד להסיר כתמים מציוד נירוסטה
המשך לקרוא לקבלת טיפים על טיפול בנירוסטה וללמוד כיצד להסיר כתמים מציוד נירוסטה.

נירוסטה יפה כל עוד היא נקייה. קרא כאן על האמצעים והשיטות הטובות ביותר לשימוש בעת ניקוי כיור הנירוסטה שלך.

מגוון רחב של חפצי בית כמו סירים, קומקומים ומנדפים עשויים מפלדת אל חלד בימינו. הסיבה לכך היא שמדובר בחומר עמיד מאוד, שאם מטפלים בו כראוי, ניתן לנקות אותו בקלות ולהעניק לבית שלכם מראה יפה ואלגנטי.

לא משנה איך אתה מנקה ומתחזק פלדה, נירוסטה עלולה להכתים או להכהות. אבל אל דאגה - ליטוש נירוסטה יכול להיות קל מאוד. המשך לקרוא לקבלת טיפים על טיפול בנירוסטה וללמוד כיצד להסיר כתמים מציוד נירוסטה.

ניקוי חומר משטח מיוחד כגון נירוסטה דורש לרוב זריזות; לכן אנו ממליצים להשתמש בחומר ניקוי זמין מסחרי המיועד לנירוסטה לפני ניסיון כל תרופה ביתית. Viss מציעה תרסיסים שונים כמו Viss Kraft & Glanz מסיר שומנים, אשר מתאימים באופן אידיאלי למשטחי מטבח ומכשירי חשמל.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

איך מנקים סירי נירוסטה?

לאנשים רבים יש סירים ומחבתות מנירוסטה בבית. כלי הבישול הללו הם יציבים, יפים וקלים, כך שגם לשמור אותם מבריקים צריך להיות קל. אתה מבשל עם זה ושוטף ואז מייבש את זה, נכון? ובכן, לא ממש – מדי פעם עלולים להיווצר כתמים קטנים בתחתית הסיר או בצדו. וכדי להסיר כתמים ממשטחי נירוסטה, עליך להשתמש בחומר ניקוי נירוסטה.

אז: איך מנקים סירי נירוסטה לפני שהם מוכתמים? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לערבב תמיסה של מים חמימים וחומר ניקוי עדין לשטיפת כלים. השתמש בספוג נקי ורך - לעולם לא גס, שעלול לפגוע ולשרוט את כלי הבישול.

איך מנקים סירי נירוסטה
איך מנקים סירי נירוסטה?

אם אתה מבחין בכתמים קטנים על סירי נירוסטה, הוסף כף נוספת של מסיר כתמים על בסיס אמוניה לתמיסה שלך. לפני השימוש בפתרון זה, נסה אותו על אזור לא בולט. חומרי הניקוי היעילים ביותר הם חזקים מאוד, לכן כדאי תמיד ללבוש כפפות גומי כדי להגן על הידיים. לאחר הסרת הכתמים יש לשטוף את הסיר במים חמימים ולייבש אותו במטלית נקייה ורכה. אתה יכול להבריק את הנירוסטה ולגרום לה לזרוח שוב.

אם בסיר שלכם יש כתמים עקשניים יותר, חממו שלושה ליטר מים, הוסיפו סבון כלים ואמוניה ותנו לסיר להשרות בו למשך שעה. לאחר מכן יש לשטוף ולייבש אותו. חזור על תהליך זה במידת הצורך.

לחילופין, ניתן לערבב משחה סמיכה מסודה לשתייה ומים חמימים ולעסות אותה לתוך הנירוסטה בעזרת ספוג רך או מברשת בעלת זיפים רכים. לאחר מכן שוטפים את הסיר ומייבשים אותו היטב. חשוב ללבוש כפפות גומי כאשר עושים זאת, שכן סודה לשתייה יכולה להיות אגרסיבית ולהשפיע על ה-pH של העור.

איך אני מנקה מכשירי נירוסטה?

מכשירי נירוסטה הם יפים ואלגנטיים, אבל הם גם דורשים טיפול טוב. לניקוי מקררים, תנורים, מיקרוגלים ומנדפים מנירוסטה, השתמשו בספוג נקי ורך ספוג בתמיסה של מים וחומרי ניקוי עדינים. אם המכשיר שומני, ניתן להוסיף שלוש כפות חומץ יין לבן.

בעת ניקוי פלדה, עדיף לנגב אנכית לאורך הגרגר. אם תנגב נירוסטה בתנועה מעגלית, עלולים להיווצר פסים. לעולם אל תשתמש בחומרי ניקוי חריפים והימנע מחומרי ניקוי לכל מטרה או אלכוהול מכיוון שהם עלולים להכתים. במקרה שאתה לא בטוח, קרא תמיד את התווית על המוצר כדי לברר אם הוא מתאים לנירוסטה.

אם תנקה את מכשירי הנירוסטה וכלי הבישול שלך באופן קבוע, הם ייראו כמו חדשים לאורך זמן!

מאמרים בנושאים דומים
  1. איך ללטש אגט בצורה הנכונה
  2. טיפים לניקוי למינציה
  3. כך מנקים לוחות עוקפות וקירות
  4. כך מנקים גרניט ושיש
  5. טיפים לניקוי אריחי מרפסת
  6. כך תוכלו לנקות ולתחזק רצפת עץ, גרניט או PVC