כך מנקים לוחות עוקפות וקירות

בעזרת הטיפים שלנו תוכלו לנקות בקלות את הקירות שלכם
בעזרת הטיפים שלנו תוכלו לנקות בקלות את הקירות שלכם, בין אם יש לכם קירות צבועים או טפטים.

יש לך אבק או כתמים על הקירות? בעזרת הטיפים שלנו תוכלו לנקות בקלות את הקירות שלכם, בין אם יש לכם קירות צבועים או טפטים. קרא אותם כאן!

יש לכם כתמים על הקירות או לוחות בסיס מאובקים? קירות נקיים מעניקים לביתכם מראה רענן בבת אחת, לכן כדאי להסיר אבק ושינויי צבע על בסיס קבוע. חשוב לבחור בשיטה שתתאים היטב לסוג הקיר בו תרצו לטפל. יש לכם קירות צבועים או טפטים? כאן תוכלו לקרוא מהי הגישה הטובה ביותר.

כדי לנקות קירות אתה צריך את הדברים הבאים:

  • מטלית מיקרופייבר (או אבק אחר) או אבק נוצות.

  • מוצר ניקוי כגון Cif.

  • ספוג נקי רך.

כסו את הרצפה והרהיטים והסר חפצים כמו מסגרות תמונה ומראות לפני שתתחיל לנקות את הקירות שלך.

מוצרי ניקיון ביתיים פחות מתאימים להסרת כתמים מקירות כי הם עלולים לפגוע בהם. לכן עדיף להשתמש במוצר מיוחד כמו cif. בדוק תמיד תחילה את מוצרי הניקוי על אזור לא בולט ופעל לפי ההוראות שעל האריזה.

איך מנקים קיר לבן?

יש לכם קירות צבועים או טפטים
יש לכם קירות צבועים או טפטים?

קירות לבנים מעניקים לפנים שלך מראה מרווח, אך כתמים ושינויי צבע נראים מיד. הדרך הטובה ביותר לנקות קיר לבן תלויה בסוג הצבע. אתה יודע באיזה צבע השתמשו? לאחר מכן חפשו על האריזה הוראות ניקוי. ברוב המקרים תוכלו להשתמש במוצר עדין כמו Cif, אבל תמיד כדאי לבדוק אותו תחילה על אזור קטן ולא בולט (למשל מאחורי הווילונות).

  1. אבק את כל הקיר עם אבק או אבק נוצות. הרבה יותר קשה להסיר אבק וקורי עכביש כשהם רטובים, אז התמודד עם אלה תחילה.

  2. כדי להסיר כתמים קלים מהקיר, פשוט השתמש במחק. ניתן להסיר כתמים עיקשים לאחר מכן בעזרת ספוג רך וחומר ניקוי כלשהו. עקבו אחר ההוראות וההוראות שעל האריזה ואל תשפשפו חזק מדי כדי לא לפגוע בצבע.

  3. האם אתה סובל מפטרת? יוצקים קורט חומץ לקערת מים נקיים, טפחים בתוכה מטלית נקייה ונגבו בעדינות את התבנית. החומץ ימנע עובש לחזור מיד, אבל גם יטפל בשורש הבעיה. ספק אוורור נאות ובמידת הצורך השתמש במסיר לחות כדי למנוע היווצרות עובש חדש.

  4. לבסוף, נגב את כל הקיר עם ספוג לח כדי להסיר שינויי צבע, חלאות סבון ולמנוע קווי מים.

רוצים לנקות קיר צבוע? אתה עושה את זה בדיוק באותו אופן!

איך מנקים טפטים?

ישנם שני סוגים של טפטים: רחיץ ואינו רחיץ. טפטים רחיצים ניתן לרוב לנקות באותו אופן כמו קיר צבוע (אל תשכחו לקרוא תחילה את הנחיות היצרן ולבדוק מוצרים חדשים באזור לא בולט). אם הטפט שלכם אינו ניתן לכביסה, הוא לא אמור להירטב כלל ותוכל לנקות אותו על ידי ניקוי אבק היטב במטלית יבשה. במקרה כזה ניתן גם להסיר כתמים מהקיר בעזרת מחק. ניתן להסיר כתמי שומן באמצעות מקור חום: מכסים את הכתם במטלית סופגת ועוברים עליו במגהץ (בהגדרה הנמוכה ביותר).

איך מנקים לוחות בסיס?

לוחות עוקפים אוספים אבק רב, אך קלים לניקוי. אבק את החלק העליון באבק נוצות או מטלית לחה והסר כתמים עם מי סבון. זה הכל!

ניקוי קיר לבן או צבוע הוא קל ומיד יש לו השפעה רבה על מראה הפנים שלך! אתה יכול גם להסיר בקלות אבק מטפטים ומלוחות עוקפות עם עצות העל לעיל. כל עוד אתה משתמש במוצרים עדינים, אתה יכול להסיר כתמים מהקיר תוך זמן קצר מבלי לפגוע בו.

מסכם

  • עקבו אחר השיטה המתאימה לצבע או לטפט שלכם ואם יש לכם ספק בדקו את הנחיות היצרן.

  • הסר כתמים עם מחק.

  • השתמש במוצר עדין כגון cif ואל תשפשף חזק מדי כדי למנוע נזק לקיר.