איך מנקים קירות ולוחות עוקפות?

למרות שקירות ולוחות עוקפות עלולים להיות מוכתמים ומלוכלכים עם הזמן
למרות שקירות ולוחות עוקפות עלולים להיות מוכתמים ומלוכלכים עם הזמן, אפשר לנקות אותם - אז הניחו את מברשות הצבע!

למרות שקירות ולוחות עוקפות עלולים להיות מוכתמים ומלוכלכים עם הזמן, אפשר לנקות אותם - אז הניחו את מברשות הצבע! המשך לקרוא לקבלת עצות הניקוי המובילות שלנו לניקוי קירות.

הגיע הזמן לנקות את הקירות או הקרשים? אם אתה מבין איך להכין את הקירות שלך לצביעה או שהם רק צריכים ניקוי טוב, כנראה חשבת שזה יהיה קל מכיוון שהם משטחים שטוחים לחלוטין.

זה עשוי להיות קצת יותר מסובך ממה שחשבתם. לדוגמה, גישות שונות נדרשות אם אתה מנקה קירות צבועים, בניגוד לטפטים. לוחות עוקפות דורשים שוב גישה אחרת בגלל המשטחים הייחודיים והיצוקים שלהם. אבל אל תלחץ - המדריך הבא מסביר איך לעשות את שניהם.

אתה תצטרך כמה דברים כדי לנקות כל סוג של קיר:

 • מטלית אבק או מיקרופייבר
 • מוצר ניקוי כמו Jif cream.
 • ספוג נקי ולא שוחק.
פתרונות ניקוי תוצרת בית כמו חומץ וסבון הם נהדרים, אך הקפידו לבדוק אותם על שטח קטן לפני השימוש. אם יש לך ספק, בחר במנקה מסחרי. קרם Jif עשוי להיות אופציה טובה - רק זכרו לקרוא תמיד את ההוראות על התווית.

כיצד לנקות קירות צבועים

קירות צבועים הם משטח שקל למדי להתמודד איתו. רוב הצבעים מיועדים לשטיפה קלה מדי פעם באמצעות מנקה מרובה משטחים כמו קרם ג'יף על שפשופים. חלק מהצבעים בגימור 'מט' ידרשו גישה שונה. רק הקפד לבדוק את הנחיות היצרן אם אתה לא בטוח, ותמיד בצע בדיקה נקודתית קטנה לפני שאתה הולך לעיר על כל הקיר.

כיצד לנקות לוחות עוקפות
כיצד לנקות לוחות עוקפות.

כסו את הרהיטים ואת קצוות השטיח לפני שתתחיל לנקות.

 1. ראשית, יש לנקות את האבק מהקיר עם מטלית המיקרופייבר או האבק, כי אבק או קורי עכביש יהיה הרבה יותר קשה להסיר מאוחר יותר אם הם רטובים.
 2. לכו תחילה על הכתמים והסימנים, והעניקו להם תשומת לב מיוחדת. השתמש בקרם Jif או במוצר דומה כדי להסיר את השפשופים, וודא שאתה פועל לפי הנחיות הבטיחות על התווית. במקום לקרצף, מה שיפגע בצבע, פשוט נגב את הסימנים בעדינות.

אתה יכול ליישם את אותם עקרונות על קירות נקיים מעץ.

איך לנקות קירות עם טפט

ישנם שני סוגים של טפטים: רחיץ ובלתי רחיץ. טפט רחיץ ניתן לניקוי באותו אופן כמו קיר צבוע. כדי להיפטר מכתמים, יש כמה טריקים שימושיים. רק זכרו לבצע תחילה בדיקה נקודתית על שטח קטן, ותמיד עקבו אחר הוראות היצרן לפני ניקוי הטפט.

אם הטפט שלך אינו ניתן לכביסה, תצטרך להקפיד על ניקוי אבק, להבריש בעדינות את הלכלוך מבלי למרוח מים. אם אתה מתמודד עם כתם שומן, הפעלת חום עשויה לעזור להסיר אותו. פשוט שימו מטלית סופגת על הכתם ושפשפו בעדינות מגהץ חם מעליו. ודא שהברזל מוגדר בטמפרטורה שלא תשרוף את הבד או הטפט.

כיצד לנקות לוחות עוקפות

תוכלו למצוא ניקוי לוחות עוקפות קצת יותר קל וקליל על המוצרים. אתה רק צריך לתפוס אבק, מוצר ניקוי כמו קרם Jif, וקצת מים נקיים כדי לשטוף אותו.

 1. אבק את לוחות העקיפות כלפי מטה.
 2. תן להם לשפשף עדין עם מוצר הניקוי שלך, וודא שאתה פועל לפי הנחיות הבטיחות על התווית.
 3. שטפו אותם בעזרת מים נקיים.

וזה כל מה שיש בזה - קל!

מאמרים בנושאים דומים
 1. ניקוי פרקט למינציה – כך זה עובד
 2. איך מנקים נירוסטה?
 3. הסרת כתמים מאריחים קלה
 4. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 5. אבן פולנית ונקייה
 6. ויניל נקי