ניקוי פרקט למינציה – כך זה עובד

רצפות למינציה לעיתים נדירות דוחות מים
למעשה, רצפות למינציה לעיתים נדירות דוחות מים, כך שכאשר מנקים רצפות למינציה, פחות זה בהחלט יותר.

יש לזכור כמה דברים בעת ניקוי פרקט למינציה, כגון: ב. להשתמש במעט מים וחומרי ניקוי. טיפים נוספים ניתן למצוא כאן.

שלבים חשובים:

  • השתמש במים נקיים וחמים אם אין לך חומר ניקוי מיוחד למינציה זמין.
  • אם אתה משתמש במוצר ניקוי, קרא את התיאור כדי לוודא שהוא מתאים לרצפה שלך.
  • פעל תמיד לפי הוראות היצרן ובדוק את המוצר רק על שטח קטן בהתחלה.

בשנים האחרונות פרקט למינציה מצא את דרכו ליותר ויותר בתים וכיום מהווה חלופה פופולרית לשטיחים. רבים התחבבו על המרקם והמבנה דמוי העץ שלו. למינציה היא לא רק זולה יותר מפרקט עץ אמיתי, היא גם קלה יותר להניח, לנקות ולתחזק.

בנוסף, ניתן לנקות בצורה מיטבית פרקט למינציה במינימום מאמץ ומאמץ פיזי. אפשר להניח שלמינציה עמידה למים... אבל למרבה הצער זה לא. למעשה, רצפות למינציה לעיתים נדירות דוחות מים, כך שכאשר מנקים רצפות למינציה, פחות זה בהחלט יותר.

תמיד סחט היטב את המגב שלך, כי רצפות למינציה יתרככו במהירות אם יש יותר מדי מים.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

ניקוי רצפות למינציה: טיפול יומיומי מונע שריטות

ניתן לנקות בצורה מיטבית פרקט למינציה במינימום מאמץ ומאמץ פיזי
בנוסף, ניתן לנקות בצורה מיטבית פרקט למינציה במינימום מאמץ ומאמץ פיזי.

כדי שתוכלו ליהנות מהרצפה שלכם לאורך זמן, כדאי לבצע ניקיון קבוע ולצמצם את הניקיון הבסיסי למינימום. תחזוקה יומיומית חיונית כדי למנוע שריטות, אך חומרי ניקוי קשים וניקוי יתר עלולים להזיק למשטח הרצפה שלך. האם תרצו לדעת כיצד לנקות רצפות למינציה מבלי להשפיע על פני השטח והמרקם שלהן? ככה עושים את זה:

הסר לכלוך ואבק מלוח הגבס בחזית רצפת הלמינציה

כדי למנוע מלכלוך או אבק להצטבר, עליך לטאטא או לשאוב את הרצפה שלך כל יום. למרות שרצפות למינציה נחשבות כ"עמידות לשריטות", כל הרצפות הקשות רגישות לשריטות וגרגרי חול או חלקיקים קטנים תוקפים את פני הרצפה שלך. השתמש במטאטא רך, שכן הזיפים הקשים של מברשות הרצפה הקונבנציונליות עלולים לפעמים לגרום לשריטות. אם אתה משתמש בשואב אבק, ודא גם כאן שאתה משתמש בחיבור עם המברשת הרכה.

כמה שפחות מים על רצפת הלמינציה

נגב במהירות כל נשפך. כמו כן, עדיף להשתמש רק בכמות המים הנדרשת בעת ניקוי כתמים על רצפת הלמינציה שלך. אם נשפך נוזל, נגב אותו בהקדם האפשרי. אם משאירים מים או נוזלים על הרצפה לזמן ממושך, זה יכתים ויפגע בשכבת ההגנה. בעזרת מגבת או ספוג נקי ויבש, ספג את הנוזל וייבש היטב את הרצפה.

ניקוי הרצפה: נגבו רק במטלית לחה

חיות מחמד, נעליים מלוכלכות והתאונות הקטנות של חיי היומיום – ישנן סיבות רבות לכך שכל רצפה, גם למינציה, זקוקה לניקוי יסודי מדי פעם. צחצחו כל כמה חודשים או בכל פעם שלא ניתן להסיר כתמים על ידי טאטוא ושאיבת אבק בלבד. במים חמים, לכתמים אין סיכוי. ממלאים דלי במים נקיים וחמימים או בחומר ניקוי מיוחד למינציה וטבלו בו מגב, למשל. סחטו היטב את המגב ונגבו קלות את הרצפה כך שתהיה לחה אך לא רטובה. הימנע מפסים על ידי טבילה קבועה של המגב בדלי וסחיטתו כך שיהיה רק מעט לח.