8 דרכים חכמות להשתמש במראה בבית.

הגדל את החלל מראה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל ולהאיר את החדר
הגדל את החלל מראה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל ולהאיר את החדר.

למה מראות צריכות להיות תמיד נקיות?

בכל דירה יש מראה, בדרך כלל בחדר האמבטיה ובמסדרון. אנו מתייחסים אליהם כאל מרכיב הכרחי של ריהוט הבית, הדרוש כדי להסתכל עליו. בינתיים, המראה יכולה למלא עוד הרבה פונקציות. קודם כל, כאשר הוא ממוקם כראוי, זה מגדיל חזותית את החדר. שנית - זה מאיר את הפנים. שלישית - זה יכול להיות פונקציה דקורטיבית. להלן הרעיונות שלנו לשימוש באלמנט זה לעתים קרובות לא מוערך של ריהוט הבית. היכן לתלות מראה בבית וכיצד להשתמש בה?

כאשר מתכננים לתלות מראה, שימו לב למה שישתקף בה. המראה לא אמורה להראות בלאגן או חלקים מהחדר שאתה פשוט לא אוהב. אז תדאגו למה שיש על הקיר ממול למראה.

מראות בבית - סידור הסלון

תופתעו עד כמה המראה יכולה לשנות את מראה הסלון שלכם – היא לא רק תגדיל אותו, אלא גם תוסיף לו אלגנטיות ומקוריות.

  • הגדל את החלל מראה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל ולהאיר את החדר. תלו אותם על הקיר מול החלון. האור שמשתקף במראה יגרום לסלון שלך להיראות הרבה יותר גדול ממה שהוא באמת.
  • לקשט את הקיר פתגם אנגלי אומר, "מראה אחת עדיפה מכל גלריית האבות ". תלו מראה על קיר ריק והיא תחליף את כל אוסף הציורים שלכם. בחרו עבורו מסגרת המתאימה לפנים החדר.
  • להאיר את החושך בחדר מעוצב בצבעים כהים, מראה תעזור להאיר את החלל. הנח אותם בצד הנגדי של החלון והוא יאסוף את האור ויפיץ אותו ברחבי החדר.
  • לקשט הגדר - או תלה - מראה בחדר כך שתשקף אלמנט מעניין במיוחד של עיצוב פנים, כמו האגרטל, הציור או התמונה המשפחתית האהובים עליך.

מראות בבית - סידור חדר שינה

כמעט כל אישה חולמת על שולחן איפור וארון בגדים. למרבה הצער, גודל הדירה לרוב אינו מאפשר לחלומות אלו להתגשם. הודות למראות בחדר השינה, אתה יכול לא רק לקבל שולחן איפור, אלא גם חדר הלבשה פרטי משלך.

  • ערכו שולחן איפור שימו מראה קטנה על השידה, השולחן או הארון ליד המיטה. לצדו, סדרו את הבשמים האהובים עליכם, מוצרי קוסמטיקה, מברשות איפור, קופסת תכשיטים - זו דרך פשוטה להעלות באוב את שולחן האיפור החלומי שלכם.
  • הכינו חדר הלבשה פרטי הנח מראה גדולה לצד הארון עם בגדים. זה יהיה קישוט לחדר שינה, וזה יקל עליך לבחור את התלבושת הנכונה. בחר מראה אנכית גבוהה שתתפוס את כל הדמות.

מראות בבית - סידור אולם

המראה לא אמורה להראות בלאגן או חלקים מהחדר שאתה פשוט לא אוהב
המראה לא אמורה להראות בלאגן או חלקים מהחדר שאתה פשוט לא אוהב.

המראה היא ציוד אולם סטנדרטי. זכרו שאחד הכללים של הפנג שואי הוא לא להרכיב אותו מול דלת הכניסה. על פי פרקטיקה סינית עתיקה זו של תכנון חלל, מראה הממוקמת בצורה זו משקפת את האנרגיה הזורמת לחדר.

  • להאיר את האולם דרך פופולרית להגדיל ולהאיר את האולם הם ארונות בגדים עם דלתות מראות.
  • הכינו מתלה נוסף. חסר לכם מקום פנוי באולם ? בחרו במראה בשילוב מדף ומתלה למטפחות, צעיפים וכובעים. פתרון פרקטי זה יגרום אפילו למסדרון הקטן ביותר לקבל מקום נוסף עבור מעילים ואביזרים.

מראות בבית - העוזר שלך בהתעמלות יומיומית

אם אתם מתרגלים יוגה או פשוט מתרגלים בבית, המראה תעזור לכם להישאר בכושר ולבצע את התרגילים כמו שצריך. הכינו חדר כושר קטן בבית - שימו מראה אנכית גדולה בחדר והניחו מזרן אימונים על הרצפה. מהר מאוד תגלו שעל ידי שליטה בתנועות שלכם במראה, אתם מתאמנים ביעילות רבה יותר.

איך לשטוף מראה?

המראה היא משטח רגיש במיוחד ללכלוך. כמובן, כמו כל הפריטים בדירה, היא מקבלת אבק. למרבה הצער, כל נגיעה גם משאירה בו חותם. בינתיים, המראה תמיד צריכה להיות נקייה כך שההשתקפות שלנו בה תהיה מושלמת. טיפים פשוטים ומעשיים כיצד לנקות את המראה ניתן למצוא כאן.