כיצד ניתן להסיר שינוי צבע מפלסטיק?

איך אפשר לשנות את צבעו של פלסטיק דהוי ולהבהיר פלסטיק שהצהיב
איך אפשר לשנות את צבעו של פלסטיק דהוי ולהבהיר פלסטיק שהצהיב?

ניקוי פלסטיק מוצהב ושקוף אינו משימה קלה. עם זאת, תרופות ביתיות, כמו אור שמש, שמן או סודה לשתייה, יכולות לחולל פלאים!

אחסון, שינוע, שמירה על טריות - מיכלי פלסטיק ופחיות הם חלק הכרחי במשק הבית. מיכלי הפלסטיק מבית Tupperware & Co מתאימים להרבה דברים, אבל יש להם נקודת תורפה אחת: עם הזמן חומר המיכל מתהפך. איך אפשר לשנות את צבעו של פלסטיק דהוי ולהבהיר פלסטיק שהצהיב? יצרנו הוראות לניקוי פלסטיק - המשך לקרוא עבור כל מה שאתה צריך לדעת על הנושא הזה!

אם אתה רוצה לשנות את צבע הפלסטיק הדהוי, עדיף להשתמש בתרופות ביתיות פשוטות. לעתים קרובות ניתן להסיר שאריות על טאפרוור בקלות עם מיץ לימון, שמן או אבקת אפייה. עם טיפול נכון, עם זאת, אתה גם יכול למנוע את הכתמים מראש!
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

הסר שינוי צבע עיקש מהפלסטיק

ניקוי פלסטיק דהוי אינו תמיד משימה קלה. גם אם קופסאות טאפרוור הן בעצם קלות מאוד לטיפול ופרקטיות - עם הזמן יכול לקרות שהפלסטיק הלבן הצהיב. שינויי צבע כאלה נגרמים ממזונות צבעוניים כמו רטבי עגבניות או פפריקה. אם תחמם את פחיות הפלסטיק או תחמם את האוכל במיקרוגל, הכתמים יידבקו לחומר. באמצעים פשוטים כמו מים ונוזל כביסה, לא ניתן יותר להיפטר מהשאריות. אפילו ספוגים גסים או שריטות לרוב לא עוזרים.

עם שאריות עקשניות, אתה צריך לנקוט באמצעים נוקשים יותר כדי להיות מסוגל לנקות פלסטיק מוצהב ושקוף. למרבה המזל, יש כמה תרופות ביתיות וטריקים מתאימים שיכולים לעזור במאמץ הזה.

התרופות הביתיות הטובות ביותר להסרת כתמי פלסטיק

אור השמש הבהיר מלבין את הפלסטיק ולכן יכול להסיר שינוי צבע קל על הפלסטיק
אור השמש הבהיר מלבין את הפלסטיק ולכן יכול להסיר שינוי צבע קל על הפלסטיק.

אם אתה רוצה לנקות פלסטיק דהוי חזק, שיטות פשוטות במיוחד עוזרות בדרך כלל. לא צריך הרבה כדי להבהיר פלסטיק שהצהיב, והתרופות הביתיות הטובות ביותר נמצאות בדרך כלל בכל מקרה במטבח. להלן שלושת הטיפים המובילים שלנו להסרת כתמים מוצלחת מפלסטיק ולניקוי פלסטיק שקוף ומצהיב:

 1. הכניסו לשמש: הניחו את קופסת הטאפרוור הדהויה בשמש לכמה שעות ביום קיץ בהיר. אור השמש הבהיר מלבין את הפלסטיק ולכן יכול להסיר שינוי צבע קל על הפלסטיק.
 2. לשפשף שמן בישול ומיץ לימון: למרבה הצער, עם כמה שינויים בצבע, אור שמש בלבד אינו מספיק. אבל אתה יכול בקלות לטשטש אפילו פלסטיק דהוי מאוד עם נייר מטבח ושמן בישול. שפשפו את הפחית ביסודיות, שטפו ואז טפלו במיץ לימון כדי לנטרל את משטח הפלסטיק. לאחר מכן הכניסו את מיכל הפלסטיק למדיח הכלים!
 3. אבקת אפייה: אבקת אפייה היא התרופה הביתית המועדפת לכתמים עקשניים במיוחד. ממלאים את צנצנת הטאפרוור במים חמים ומערבבים סודה לשתייה למים. הניחו לסודה לשתייה למשך חצי שעה, ולאחר מכן שטפו את המיכל ביסודיות. במידת הצורך, ניתן לחזור על התהליך שוב!

בהתאם למידת שינוי הצבע, אמורה להיות אפשרות להסיר כתמים עיקשים במיוחד באחת משלוש השיטות ולנקות את הפלסטיק. עם הוראות אלה להסרת כתמים עם תרופות ביתיות, תגן גם על החומר של מיכלי הפלסטיק שלך.

מניעה מונעת את הגרוע מכל

השיטה הכי קיימא נגד שינוי צבע של קופסאות פלסטיק, לעומת זאת, היא מניעה. מלאו תמיד את פחיות הפלסטיק בכלים קרים או באוכל. בנוסף, אין לחמם את האוכל במיכלי הטאפרוור, אלא בקערות או צלחות. זה ימנע מנקבוביות הפלסטיק הקטנות להיפתח ולספוג את הצבעים. כך נמנעים מלנקות פלסטיק דהוי מראש.

אם רוצים להקפיא מרק או רוטב, אפשר להשתמש גם בשקיות מקפיא. לאחר מכן תוכל לשים אותם בקופסת שימורים וכך לקבל שיטה חסכונית במקום והיגיינית לאחסן את המזון שלך בעדינות עבור הפלסטיק.

למידע נוסף על איך להימנע מפלסטיק.

 • שמור תמיד את Tupperware קריר ואל תשמור על מזון חם במיכלי הפלסטיק כדי למנוע שינוי צבע
 • השתמש בתרופות ביתיות עדינות כמו לימון, שמן בישול או אור שמש אם הפלסטיק הלבן הצהיב
 • השתמש בסודה לשתייה כדי להסיר כל שינוי צבע חמור
מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפול בשעווה למשטחים
 2. הסרת כתמים מאריחים קלה
 3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 4. אבן פולנית ונקייה
 5. ויניל נקי
 6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך