כך אתה מנקה את כיור הנירוסטה שלך

משפשף אותו לתוך כיור הנירוסטה שלך
אתה מורח קצת חומר ליטוש על הצד הרך של ספוג ניקוי, משפשף אותו לתוך כיור הנירוסטה שלך, שוטף במים צלולים ואז מייבש את המשטח עם מטלית מיקרופייבר.

כתמי אבנית וסימני לכלוך הם כעת נחלת העבר.

כיור נירוסטה ניתן למצוא היום במטבחים רבים, ולא בכדי: הוא יציב, קל מאוד לתחזוקה ונראה מעולה. כמובן רק אם כיור הנירוסטה מנוקה באופן קבוע ומסירים כתמי אבנית ולכלוך כהלכה. כדי שתוכלו לעשות זאת, רשמנו את הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לדעת על ניקוי כיורי מטבח מנירוסטה.

הימנע מתנועות מעגליות בעת ניקוי, ייבוש והברקה של כיור הנירוסטה שלך. זה יכול לשנות את מבנה פני השטח של הנירוסטה במקומות ולגרום לכיור שלך לדרגת ברק שונה במקומות בודדים.

1. הטיפול והניקוי היומיומי של כיור הנירוסטה שלך

כיור הנירוסטה שלך עשוי להיות בשימוש יומיומי, בין אם כדי לשטוף כלים או כדי לשים עליו כלים. כיור המטבח פופולרי גם לשטיפת ידיים.

הקפד תמיד לנגב מיד את כתמי המים, אחרת תמצא במהרה כתמי אבנית על הכיור המבריק שלך. זה גם אומר שאתם מייבשים כלים רטובים מיד במידת האפשר ולא משאירים אותם על הכיור לאורך זמן כדי להסיר שפתי זכוכית וכדומה. להימנע לצמיתות. מטלית מיקרופייבר רגילה מתאימה לייבוש הכיור שלך.

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?
כמובן רק אם כיור הנירוסטה מנוקה באופן קבוע ומסירים כתמי אבנית ולכלוך כהלכה
כמובן רק אם כיור הנירוסטה מנוקה באופן קבוע ומסירים כתמי אבנית ולכלוך כהלכה.

אם רוצים לנקות את הכיור בין לבין, מספיק חומר ניקוי ניטרלי כמו למשל. ב. חופשי ושבעה דורות. כל שעליך לעשות הוא לשים טיפה של חומר ניקוי על הצד הרך של ספוג הכלים שלך, לנגב אותו על הכיור, לשטוף במים צלולים ולנגב יבש עם מטלית המיקרופייבר. אל תשכח לנגב את הברז שלך מיד.

2. הניקוי האינטנסיבי השבועי של כיור הנירוסטה שלך

גם אם תנגבו את הכיור יבש לאחר השימוש ותנקו אותו בקביעות עם נוזל כביסה: כנראה שלא תמנעו לחלוטין כתמי אבנית וסימני לכלוך. לכן, בנוסף לניקיון השגרתי היומי, כדאי לנקות היטב את כיור המטבח מנירוסטה פעם בשבוע (או בהתאם לצרכים שלכם). השתמשו בחומר ניקוי חומץ או חומר ניקוי לימון - שניהם מצוינים נגד כתמי אבנית וגם מסירים כתמי לכלוך מכוערים - אותם שמים על ספוג ניקוי (הצד הרך) ומנקים בעזרתו את הכיור. נגב במים צלולים ואל תשכח להבריק עם מטלית מיקרופייבר.

האם אתה מעריך ניקיון בר קיימא, אינטנסיבי? ואז נסה את זה עם תמצית חומץ. דלל את תמצית החומץ המרוכזת ביחס של 1:10 במים והשתמש בו לניקוי הכיור שלך. במקרה של לכלוך כבד, ניתן להשאיר את תמיסת החומץ למשך הלילה. שוב, אל תשכחו לשטוף במים נקיים ולנגב יבש עם מטלית המיקרופייבר.

אם אתם מתמודדים עם מצבורי שומן עקשניים במיוחד, חומר ניקוי מיוחד למטבח כמו viss kraft & glanz küche יכול לעזור.

3. ליטוש כיור הנירוסטה: כך זה עובד

יצרני כיורי נירוסטה רבים ממליצים ללטש אותם כל 3 עד 4 שבועות. זה אומר שאתם מטפלים בכיור עם חומר ליטוש מתאים לכיורי נירוסטה שתוכלו להשיג בבית המרקחת או בחנות לחומרי בניין. אתה מורח קצת חומר ליטוש על הצד הרך של ספוג ניקוי, משפשף אותו לתוך כיור הנירוסטה שלך, שוטף במים צלולים ואז מייבש את המשטח עם מטלית מיקרופייבר. מריחת חומר הליטוש פירושה שיש לך פחות מה להתמודד עם כתמי אבנית ושהכיור שלך מפתח סרט מגן בשימוש קבוע.

האם הביוב במטבח סתום? אז תמצא עזרה כאן. ואם אתה רוצה לדעת יותר על הטיפול הנכון של נירוסטה, אז קרא כאן.