נקה דלת תנור תוך 5 דקות

השאר את דלת התנור פתוחה לרווחה כדי שהתנור יתייבש שוב
ייבוש: השאר את דלת התנור פתוחה לרווחה כדי שהתנור יתייבש שוב.

האם אתה תמיד דוחה את הניקוי והניקוי של דלת התנור שלך? קרא כאן כיצד תוכל להחזיר במהירות את התנור שלך לזרוח.

לאחרונה עברתי על פני התנור שלי ונאלצתי לעצור לזמן מה. אני באמת לא יכול לדחות את זה יותר! התנור הזה חייב להיות נקי, גם אם יש לי מיליון תירוצים להמשיך ללכת. הייתי כל כך גאה כשיכולתי לנקות אותו תוך חצי שעה. אני אגיד לך כאן איך אתה יכול במהירות לגרום לתנור הזה לזרוח שוב.

האם אתה תמיד דוחה את הניקוי והניקוי של דלת התנור שלך
האם אתה תמיד דוחה את הניקוי והניקוי של דלת התנור שלך?

השתמשו בספריי Cif EasyClean למטבח לתוצאה נטולת פסים ומבריקה. משקעי שומן יורדים במהירות, מה שאומר פחות מאמץ להסיר.

צעד אחר צעד

ראשית תנו להכל לעמוד זמן מה, התנור צריך להיות נקי. לאחר מכן קבל את שואב האבק או המברשת, מטליות ואולי ספוג ותנור וחומרי ניקוי לכל מטרה.

  1. פירורים: ניתן להסיר את כל הפירורים הרופפים ושאריות המזון בעזרת שואב אבק או מברשת. אל תשכח את קצוות הגומי לאורך הדלת, לעתים קרובות מסתתרים כאן הרבה פירורים.

  2. תנור: מחממים תחילה את התנור לטמפרטורה שבין 50˚C ל- 70˚C ואל תשכחו לכבות את התנור לפני הניקוי. רססו חומר ניקוי לתנור כגון Cif Oven & Grill Cleaner על פני השטח שיש לנקות. השאר למשך 5-30 דקות.

  3. לנגב: מכיוון שהשומן התרכך, כעת ניתן לנגב בקלות את הלכלוך בעזרת מטלית. במידת הצורך, השתמשו במשטח קרצוף לח לכתמים עיקשים. חזור על הפעולה עד שהתנור נקי, אך תמיד נקו את המטלית או הספוג.

  4. ייבוש: השאר את דלת התנור פתוחה לרווחה כדי שהתנור יתייבש שוב.

  5. אל תשכחו את החלון והרשתות: ניתן לנקות את חלון התנור בעזרת חומר ניקוי זכוכית כלשהו או עם מסיר שומנים עוצמתי Cif שממיס במהירות שומנים כבדים ומתאים לשימוש על משטחי המטבח הנפוצים ביותר כמו תנורים ודלתות. אתה יכול גם לנקות את הרשתות עם זה באמצעות ספוג.

באיזה מוצר אתה משתמש במדיח הכלים שלך?

יש לכם לימונים, חומץ ומלח בבית?

בנוסף לשימוש בחומרי ניקוי לתנור או במוצרי ניקוי קיימים אחרים, תוכלו גם להסיר במהירות שאריות שומן בעזרת הטריקים הבאים:

  1. מתקרבים לתנור: חותכים את הלימונים לפרוסות, מניחים כמה פרוסות בתבנית חסינת תנור ומכניסים לתנור שחומם מראש (200 מעלות) ל-10 דקות. החום יגרום למיץ להתאדות וזה ישחרר את השומן מבפנים בתנור.

  2. מגש אפייה ורשת: למגש אפייה יש לרוב קצה מוגבה; כאן אפשר לשים שכבת מים עם טיפת חומץ מנקה או מיץ לימון ולהכניס לתנור לזמן קצר (מקסימום 5 דקות). פתרון נוסף הוא למקם את הרשת בין שני עיתונים רטובים. השומן נספג בנייר, אשר יכול ללכת ישר לפח.

  3. יהלומים: מכינים תערובת של 300 גרם סודה לשתייה ו-010 ליטר מים. מרחו את התערובת על הכוס שכבר ניקיתם היטב במים חמימים. הניחו לו להיספג זמן מה ונקו אותו עם מטלית.

  4. השאר: מקרצפים את החלק החיצוני של התנור בשמן זית כדי להשתמש במטלית מטפטפת בשמן זית. לאחר מכן נגב את החלק הקדמי עם מטלית יבשה. אתה תראה שזה יברח יפה.