טיפים לשואב אבק: מציאת שואב האבק הטוב ביותר עבורך

כאשר תנסו להחליט על שואב האבק הטוב ביותר
כאשר תנסו להחליט על שואב האבק הטוב ביותר, תצטרכו לבחור בין גרסה שקית או ללא שקית.

מתלבטים איזה סוג של שואב אבק לקנות? קרא את המדריך השימושי שלנו - הוא כולל עצות מועילות כיצד לבחור את שואב האבק הטוב ביותר עבורך!

שואבי אבק הם אחד הכלים הביתיים השימושיים ביותר שהומצאו אי פעם. לא רק שהם מספקים שיטה יעילה לניקוי רצפות, אלא שהם גם מטהרים את איכות האוויר ומפחיתים את הסיכון לאלרגיות. אבל עם מגוון כזה זמין, איך תבחרו את המתאים לבית ולאורח החיים שלכם? הנה כמה עצות חיוניות לשואב אבק, כולל הסוגים העיקריים לבחירה, והיתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

כדי למצוא את שואב האבק הטוב ביותר, זכור לבדוק את משקל הנשיאה ואת כבל התקע כדי לקבל מושג לגבי טווח ההגעה. כדאי גם לבדוק אילו כלי ניקוי מגיעים עם הדגם - ואל תשכחו להפעיל אותו כדי לשמוע כמה הוא רועש! כל הדברים הללו עשויים להשפיע על הביצועים שלו בהתאם לצרכים שלך, אז חשוב להיות בטוח לפני שאתה קונה.
על אילו נושאים תרצה לקרוא?

טיפים לשואב אבק: שקיות לעומת ללא שקיות

כאשר תנסו להחליט על שואב האבק הטוב ביותר, תצטרכו לבחור בין גרסה שקית או ללא שקית. באופן מסורתי, שואבי אבק מאחסנים את האבק והלכלוך שנאספו בשקית, אותה יש להחליף באופן די קבוע. למרות ששואבי אבק בשקיות יכולים לעתים קרובות להכיל יותר מאשר גרסאות ללא שקיות, ההוצאה השוטפת של רכישת תיקים חדשים היא חיסרון משמעותי אם יש לך תקציב.

שואבי אבק ללא שקיות הפכו לפופולריים יותר ויותר, המאחסנים פסולת בתא שלאחר מכן מתרוקן לפסולת הביתית. אנשים רבים מוצאים אפשרויות ללא שקיות פשוטות יותר לניהול, כמו גם זולות יותר. עם זאת, ריקון כל האבק הזה ביד הוא לא הפתרון הטוב ביותר אם יש סובלים מאלרגיות במשק הבית - ואם לא נזהרים, זה יכול ליצור בלגן יותר מאשר כשהתחלת!

בדרך כלל, החלטה זו מסתכמת בהעדפה אישית. ישנם שואבי אבק הגונים המספקים רמת יניקה גבוהה גם בזנים שקיות וגם ללא שקיות. המדריך הבא יעזור!

טיפים לשואב אבק: איזה סוג של שואב אבק כדאי לקנות?

 • גרים בבית קטן? נסה שואב אבק אלחוטי

דגמים אלו נוטים להיות קלים בעיצובם ולעבוד על מערכת סוללות נטענת.

קרא את המדריך השימושי שלנו - הוא כולל עצות מועילות כיצד לבחור את שואב האבק הטוב ביותר עבורך
קרא את המדריך השימושי שלנו - הוא כולל עצות מועילות כיצד לבחור את שואב האבק הטוב ביותר עבורך!

כעת יוצאים לשוק דגמים חזקים יותר, המסוגלים לרוץ זמן רב יותר מבלי להזדקק לחיזוק, אך הסוגים הללו באמת מתאימים רק לבתים קטנים, או לפינוי מהיר באזורים עמוסים כמו המטבח. שואבי אבק אלחוטיים הם אולי הטובים ביותר כמנקה שני או עבור אלה שגרים בדירה.

 • שואבי אבק זקופים יכולים לעזור לבעלי חיות מחמד

שואבי אבק זקופים מספקים יניקה טובה על שטחי שטיח גדולים, לרוב בעלי קיבולת גדולה יותר מדגמי צילינדרים ופועלים היטב במשקי בית עמוסים. מוט המברשת על ראש הרצפה יכול להתמודד עם דברים כמו שיער המוטבע בשטיח, מה שהופך אותו לשואב האבק הטוב ביותר עבור בעלי חיות מחמד. עם זאת, הם גם כבדים יותר, קשים לתמרון סביב פינות ולא ניתן להשתמש בהם במדרגות, כך שהם עשויים שלא להתאים לבתים מרובים קומות.

 • שואבי אבק צילינדרים מנווטים היטב פינות

דגמי צילינדר מתוכננים עם מיכל אבק קטן עם גלגלים, כך שתוכל למשוך אותו מאחוריך בזמן שאתה שואב אבק עם הצינור. עיצוב זה מעניק גמישות במונחים של מעבר בחדר ועלייה במדרגות. שואבי אבק צילינדרים הם בדרך כלל שואבי האבק הקלים ביותר והגודל הקומפקטי שלהם עוזר להם לבעלי בתים מבוגרים. עם זאת, דגמי צילינדרים אינם מתפקדים כמו ניצבים על שטיחים כבדים.

 • למה לבחור שואב אבק ידני?

מכשירי כף יד הם שואבי אבק קלים שאינם דורשים שקית. הם יכולים להיות שימושיים מאוד לסידור שפכים ולניקיון יומיומי של הבית שלך. שוב, אלה לא יחליפו שואב בגודל מלא, ולכן מיועדים בדרך כלל ככלי גיבוי.

בכל מכשיר שתבחרו, וודאו שהוא שואב האבק הטוב ביותר לצרכים האישיים ולאורח החיים שלכם - כך הוא ישמש בביתכם לאורך שנים!

 • האם אתה צריך להיות מסוגל לשאת את המכונה שלך למעלה?
 • האם אתה צריך לשאוב שיער של חיות מחמד?
 • כמה שטח פנים אתה צריך לשאוב?
 • כמה זמן יש לך לשאוב אבק?
מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפול בשעווה למשטחים
 2. הסרת כתמים מאריחים קלה
 3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 4. אבן פולנית ונקייה
 5. ויניל נקי
 6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך