הפחתת צריכת החשמל בבית: הטיפים הטובים ביותר

מכונות כביסה ומכשירים אלקטרוניים אחרים יכולים כך להפחית את צריכת החשמל הביתית מדי שנה ולחסוך כסף
מקררים, מכונות כביסה ומכשירים אלקטרוניים אחרים יכולים כך להפחית את צריכת החשמל הביתית מדי שנה ולחסוך כסף.

רוצים לחסוך כסף ולעשות משהו טוב למען הסביבה? זה ממש קל עם הטיפים המעשיים שלנו לחיסכון בחשמל! לחץ כאן בשביל ללמוד עוד.

חיסכון בחשמל לא רק טוב לאיכות הסביבה, הוא גם חוסך כסף – את זה כולם יודעים. אבל איך אפשר לחסוך באנרגיה כשרוצים לבשל, לשטוף ולהשתמש במגוון מכשירים חשמליים, מסכיני גילוח ועד מנורות מדי יום?

למרבה המזל, חיסכון בחשמל בבית לא אומר שאתה צריך לחיות כמו אדם מתקופת האבן. ריכזנו עבורכם מספר טיפים מעשיים שבאמצעותם תוכלו להפחית את צריכת החשמל מבלי לוותר על הנוחות של הטכנולוגיה המודרנית. כל אחד ואחד מהרעיונות הללו חוסך בחשמל ובכסף - וככל שתיישמו יותר בחיי היום יום, כך תשמרו על הסביבה ועל הארנק!

כבה מכשירים שאינם בשימוש כמו מחשבים ניידים ומערכות סטריאו במקום להשאיר אותם במצב המתנה. למרות שזה צורך פחות חשמל מהמכשיר כשהוא מופעל, הוא עדיין מפיק בסביבות 10 וואט. בסך הכל, נעשה שימוש בחשמל בכמות המתנה בגרמניה באותה מידה שמייצרות שתי תחנות כוח גדולות.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

חיסכון בחשמל - טיפים

"איך אני יכול לחסוך בחשמל"? כולנו שואלים את עצמנו את השאלה הזו בשלב מסוים. הטיפים הבאים מספקים הצעות כיצד להפחית את צריכת החשמל שלך, אך הם אינם רשימה מלאה. אתה יכול להוסיף אותם לצרכים שלך על ידי הליכה בכל חדר שלך ולשים לב באופן מודע אילו מכשירים ומנורות צורכים חשמל על מנת להגביל את צריכת החשמל שלך במשק הבית.

מנורות: החלף נורות ישנות בנורות ובנוריות לחסכון באנרגיה והשתמש בדימרים. כדאי להתקין כיבוי אוטומטי לחדרי מדרגות או מסדרונות. עם קילוואט שעה אחת של חשמל, אתה יכול להשתמש במנורת 60 וואט למשך 17 שעות ובמנורה חסכונית באנרגיה אחת עשרה וואט למשך 91 שעות.

שטיפות עדינות ותוכניות חסכון יכולות גם להפחית את צריכת החשמל
שטיפות עדינות ותוכניות חסכון יכולות גם להפחית את צריכת החשמל, אם כי לא באופן משמעותי.

כיבוי במקום מצב המתנה: כבה תמיד מכשירים שאינם בשימוש לחלוטין ונתק מכשירים שעדיין משתמשים בחשמל לאחר כיבוי, כגון טלוויזיות, מכונות כביסה או מחשבים, וכן מטענים למכונות גילוח, טלפונים ניידים וכדומה עם א. מפצל שקעים. אם אתה קונה סרגל עם כפתור, אתה יכול לעשות זאת ללא התכופפות מאומצת כי אתה יכול פשוט להדליק ולכבות אותו עם הרגל. אם תכבה באופן קבוע 5 מכשירים עם הספק של 10 וואט, תוכל לחסוך כ-220 קילוגרמים של CO2 ו-100 יורו בשנה.

מכשירים חסכוניים באנרגיה: מכשירים מודרניים עם דרגת יעילות אנרגטית A+++ אינם נדירים עוד. מקררים, מכונות כביסה ומכשירים אלקטרוניים אחרים יכולים כך להפחית את צריכת החשמל הביתית מדי שנה ולחסוך כסף. מסכים שטוחים צורכים חצי יותר חשמל מאשר דגמים ישנים וראוטרים, מסכים ומחשבים צריכים להיות כבויים כאשר אינם בשימוש.

בישול: בעת הבישול, זכרו לשים את המכסה על הסיר כדי לחסוך שליש מהאנרגיה. אם אתה מבשל חמש פעמים בשבוע, זה חוסך בסביבות 46 יורו בשנה. הניחו תמיד סירים ומחבתות על כיריים מתאימות, השתמשו במכסים מתאימים וחשבו על רכישת סיר אינדוקציה אם ברצונכם לקנות סיר חדש. השתמשו בקומקום לחימום מים שכן הוא מהיר יותר מחימוםם על הכיריים והוא גם חוסך בחשמל.

כביסה: השתמש בטמפרטורות נמוכות בעת כביסת כביסה במכונת הכביסה ומלא את המכונה במלוא התפוקה במידת האפשר. שטיפות עדינות ותוכניות חסכון יכולות גם להפחית את צריכת החשמל, אם כי לא באופן משמעותי. אם אפשר, ייבש את הכביסה שלך באוויר הצח במקום להשתמש במייבש. אם תכבס כל יומיים ב-40 במקום ב-60 מעלות ותסתדר בלי הכביסה המוקדמת והמייבש, תוכל לחסוך עד 250 קילוגרם CO2 ומעל 100 יורו בשנה.

חימום: אפילו לירידה קלה בטמפרטורה הפנימית יכולה להיות השפעות חיוביות ארוכות טווח על הסביבה והארנק שלך. אם יש לכם מערכת חימום מיושנת, כדאי לחשוב גם על החלפת המשאבה, כי רק זה יכול לחסוך לכם לפחות 80 יורו בשנה.

כפי שאתה יכול לראות, רוב הצעדים שאתה יכול לנקוט כדי להפחית את כמות החשמל שאתה משתמש בביתך קלים לביצוע ואינם מגבילים את אורח החיים המודרני שלך. קח את הצעד הראשון לחיים חדשים וחיסכון באנרגיה היום וכבה את המחשב שלך ברגע שקראת את המאמר הזה!

  • מודרניזציה: לא משנה אם מדובר במכשירי מטבח או נורות, ככל שהמכשירים שלכם מודרניים יותר, כך הם בדרך כלל חסכוניים יותר באנרגיה. אז אם יש לכם מקרר ישן או נורה ישנה מתקלקלת, הקפידו להחליף אותה בדגם חדיש וחסכוני באנרגיה. גם דגמים יקרים יותר כדאיים בטווח הבינוני או הארוך כי הם חוסכים בחשמל.