פרחי טאבבויה שמקשטים את העיר סורביה כמו ארץ הסאקורה

תאמינו לי שזה לא פריחת דובדבן אלא פרחי טאבבויה
אם אתם בסורבאיה וצופים בפריחת הדובדבן נושרת, תאמינו לי שזה לא פריחת דובדבן אלא פרחי טאבבויה.

בדוק עובדות מעניינות על פרחי טאבבויה שהפכו לפתע ויראליים מאז שנשתלו ברחובות סורביה. עץ טאבבויה מוסיף קרירות ואסתטיקה.

אם אתה בסורבאיה וצופה בפריחת הדובדבן נושרת, תאמין לי שזה לא פריחת הדובדבן אלא פרחי טאבבויה. נראה כי פרחים בעלי מראה דמוי דובדבן מקשטים מספר מקומות בסורבאיה. לא רק יפה למראה, צמח הטאבבויה הזה הוא גם אחת האטרקציות העיקריות לאלו מכם שרוצים להרגיש את התחושה כמו ביפן מבלי לנסוע לארץ הולדתם.

אז, אם אתה רוצה לדעת יותר על עץ הטאבבויה המקשט את העיר סורביה? יאללה, ראה את העובדות על פרחי הטאבבויה הבאים.

1. בעל גרסאות צבע יפות

ידוע שעץ הטאבבויה מורכב מכמה צבעים יפים. יש טאבבויה צהוב, ורוד, לבן וסגול. אולם אם רוצים לשתול טבבויה כך שהאווירה תרגיש כמו בארץ פריחת הדובדבן, אז כדאי לשתול טבבויה שהיא ורודה.

כשהרוח נושבת בחוזקה, פרחי הטבבויה יפלו כמו סתיו. ובכן, שם תראו את הקסם של יופיו של פרח הטבבויה שהוא יפה במיוחד.

2. יותר פרחים מעלים

אם במיני עצים אחרים מספר הפרחים נוטה להיות פחות, זה לא המקרה עם טאבבויה. לעץ היפה הזה יש פרחים שלמעשה עולים על מספר העלים. לכן, כשהם נופלים ארצה, הפרחים הם שנופלים. פרחי הטאבבויה שנפלו נראים כמו פריחת דובדבן, במיוחד אם הם ורודים.

לעץ היפה הזה יש פרחים שלמעשה עולים על מספר העלים
לעץ היפה הזה יש פרחים שלמעשה עולים על מספר העלים.

הפרחים הרבים שגדלים על צמח הטאבבויה הזה גורמים לעץ הזה להיראות יפהפה ואינסטגני. אנשים רבים משתמשים בטאבבויה זו כרקע לצילום תמונות. יתר על כן, ההשפעה של נפילת פרחי הטאבבויה תוסיף לתוצאות הדרמטיות של התמונות שלך.

3. קירור האווירה

Tabebuya נכלל כעץ צפוף למדי. אם עץ הטאבבויה הזה יגדל ומספר הפרחים גדול, אז העץ יהיה שופע מאוד. ובכן, עץ הטאבבויה העבות יעשה אותו מוצל והאווירה סביבו תהיה קרירה.

בסורבאיה, צמח הטאבבויה הזה נטוע על כבישי פרוטוקול כדי להפוך את האווירה לקרה יותר. עץ זה נטוע על המדרכה כדי לגרום להולכי הרגל להרגיש מוצלים וקרירים.

4. צמחים מברזיל

למרות שהוא נראה כמו עץ דובדבן המשגשג בדרך כלל ביפן, הטאבבויה הזה הוא למעשה צמח מברזיל, אתם יודעים. עץ זה יכול לגדול רק באקלים טרופי וסובטרופי. העץ הזה מתאים מאוד לשתילה בכבישים ראשיים כי טאבבויה בעצם לא צריך הרבה מים.

5. באינדונזיה יש כבר 7,000 עצי טאבבויה

פרחי Tabebuya הפכו לפתע ויראליים מאז שנשתלו במספר נקודות בסורבאיה. הבחירה בטאבבויה כעץ הנטוע בשביל להולכי הרגל אינה נטולת סיבה. בנוסף למראה יפה כמו עץ דובדבן, הטבבויה גם לא דורשת תחזוקה קשה. עץ זה יכול לחיות במקומות עם אוויר חם כמו סורביה.

לא רק זה, השורשים והגבעולים של הטבבויה אינם פוגעים ברצפה או בקירות. אז, עץ זה בטוח מאוד לשתילה על מדרכות שכוסו בקרמיקה. חקרו כיול, מספר עצי הטאבבויה בסורבאיה הגיע ל -7,000 עצים.

מתעניינים בגידול טאבבויה סגול, ורוד או צהוב? פשוט קנה זרעי עץ טאבבויה. המחיר של עץ הטאבבויה הזה לא יקר מדי. אפשר לשתול עץ יפה כמו עץ הדובדבן הזה מול הבית כך שהבית ירגיש קריר ומוצל יותר.