הכירו חתולי אשרה שמחיריהם מגיעים למיליארדים

בדוק כמה עובדות מעניינות על חתול אשרה
בדוק כמה עובדות מעניינות על חתול אשרה, חתול נדיר בעל מראה של נמר.

בדוק כמה עובדות מעניינות על חתול אשרה, חתול נדיר בעל מראה של נמר.

במבט ראשון, לחתול אשרה יש מראה דומה מאוד לנמר. לא רק המראה מיוחד, המחיר של החתול הזה די פנטסטי. רק תארו לעצמכם, המחיר של חתול אשרה הוא 125,000 דולר או בסביבות 143 מיליארד רופיה כדי להיות מסוגל להחזיק חתול אשרה.

מעוניינים לטפל בחתול במחיר המדהים הזה? קדימה, בואו נסתכל על כמה עובדות על חתול אשרה שאתם צריכים לדעת למטה.

1. תוצאה של הנדסה גנטית

בעל מראה דומה מאוד לנמר, מסתבר שחתול האשרה הוא תוצאה של הנדסה גנטית. לפי תוצאות בדיקות DNA, החתול הזה הוא למעשה חתול סוואנה. אשרה אינו גזעי מכיוון שחתול זה מגיע משילוב של מספר גנים, החל מחתולי בית רגילים, חתולי נמר אסיאתיים (חתול נמר אסיאתי) ועד לגזעי חתולים אפריקאים.

רבים אומרים שחתול אשרה הוא העתק נמר מיניאטורי. למעשה, לחתול הזה יש גם זכויות יוצרים משלו ולכן אנשים רבים מעוניינים להחזיק בו. למרבה הצער, המחיר של חתול אשרה די גבוה, ולכן יש אנשים שנאלצים לוותר על כוונתם להחזיק בחתול היפה הזה.

2. רק 5 זנבות נולדים מדי שנה

המחיר הפנטסטי של חתול אשרה אינו מבוסס רק על הנדסה גנטית, אלא גם בגלל שהחתול הזה הוא גזע נדיר. Lifestyle Pets Company, חברת הטכנולוגיה שאחראית ליצירת חתול אשרה, אומרת שהיא יכולה לגדל רק עד חמישה חתולי אשרה בכל שנה.

המחיר של חתול אשרה לזנב אחד מתחיל מ-22 אלף דולר או 2516 מיליון רופיה
המחיר של חתול אשרה לזנב אחד מתחיל מ-22 אלף דולר או 2516 מיליון רופיה.

מצב זה נגרם מהעלות הגבוהה הנדרשת לייצור חתול אשרה אחד. זה לוקח בערך 37 אלף דולר כדי לייצר חתול אשרה אחד. לכן, אל תתפלאו אם החתול הזה מתומחר במחיר גבוה ומסומן כסוג נדיר של חתול.

3. חתול אשרה יכול לשקול עד 12 ק"ג

למרות שהוא נתפס כחתול יפה בגודל בינוני, חתול אשרה יכול לגדול למשקל של עד 12 ק"ג. סוג זה של חתול שנסחר מאז 2007 הוא אכן די מיוחד ומושך את ליבו של כל מי שרואה אותו.

ייחוד נוסף של חתול אשרה הוא התגובה האלרגית המינימלית. במילים אחרות, אנשים שיש להם אלרגיה לחתולים או לפרווה שלהם עדיין יכולים לבוא במגע עם חתול אשרה זה.

4. מתאים לחיות מחמד

מראה דומה לנמר גורם לאנשים רגילים רבים לתהות לגבי התאמתו של חתול אשרה להיות חיית מחמד בטוחה. אתה צריך לדעת שרק המראה דומה לנמר, אבל הגנטיקה של החתול הזה זהה לחתולים מבויתים אחרים. החתול של אשרה לא יתנפל על אנשים בקרבת מקום כמו נמר.

טבעו של חתול אשרה, בין היתר, הוא אינטליגנטי, נאמן, רגיש וקל לתקשורת עם בני אדם. בנוסף, גם חתולי אשרה אינם דורשים טיפול מיוחד מסובך מדי. לסיכום, חתולי אשרה מתאימים מאוד כחיות מחמד.

עובדות על חתול אשרה זה אכן מעניינות להאזנה, במיוחד עבור אלו מכם המעוניינים לאמץ את החתול הזה כחיית מחמד בבית. המחיר של חתול אשרה לזנב אחד מתחיל מ-22 אלף דולר או 2516 מיליון רופיה. ובכן, האם אתה מוכן לספק כספים של 2516 מיליון עד 143 מיליארד רופיה כדי שתוכל לקבל חתול יפה ונדיר כמו חתול אשרה זה?