איך לטפט קיר

טפטים לקיר היא אפשרות טובה מאוד
טפטים לקיר היא אפשרות טובה מאוד; עם זאת, אתה תוהה איך לשים טפט על הקיר?

נייר קיר הוא דרך מצוינת לשפץ את הבית שלך. רוצים לדעת איך לשים נייר על הקיר? במאמר זה נסביר לכם הכל.

רוצים לחדש את הקירות שלכם? טפטים לקיר היא אפשרות טובה מאוד; עם זאת, אתה תוהה איך לשים טפט על הקיר? במאמר זה אנו הולכים לתת לכם שישה טיפים שיעזרו לכם בתהליך ויהפכו אתכם לאמנית טפטים.

נקה את הקירות שלך עם קרם Cif לפני תחילת העבודה. מדביקים את רצועות הנייר מלמעלה למטה בעזרת מרית אקרילית ומשאירים עודף בפינות.

איך מטפטים: מתקנים את המשטח

בהתאם למשטח שאתה רוצה לכסות בנייר, תצטרך אמנה אחרת. אם אתה עובד על קיר לא צבוע, כסה תחילה את כל הפגמים בפריימר. אם הקיר צבוע, הסר את הצבע בעזרת שפכטל. אם הקיר כבר היה מכוסה נייר, הסר את הנייר ושייף את המשטח. חשוב מאוד לנקות את הקיר לפני הטפטים. אנו ממליצים לנקות אותם עם קרם Cif. קרא את ההוראות על התווית לפני השימוש בו.

איך לשים טפט על הקיר: חומרים נחוצים

ברגע שהקיר שלך מוכן להיות טפט, אתה צריך להשיג את החומרים הבאים:

 • סרט מדידה כדי למדוד את השטח שיהיה טפט.

 • חותך וסרגל עץ למדידה וחיתוך הנייר.

 • עיפרון להכנת סימנים על נייר ועל הקיר.

 • מרית פלסטיק או מברשת להחלקת הנייר בעת הדבקתו.

 • מברשת למריחת הדבק.

 • אינסטלציה כדי לסמן את קו המנחה האנכי כדי להתחיל לצייר טפטים.

איך לטפט קיר: הליך

איך לטפט קיר: הליך
איך לטפט קיר: הליך.

אנחנו מוכנים? אנו מספרים לך כיצד לטפט קיר צעד אחר צעד. ראשית, מדדתי את הקיר. אחר כך מדדתי את הנייר וחתכתי אותו לרצועות שוות. הניחו את הנייר על משטח ישר ומרחו את הצד הלא נכון בדבק. עכשיו מגיע החלק הכי טוב: איך לשים את הטפט על הקיר? השתמשו בקו אנך וסמנו בעזרת עיפרון את הקו האנכי על הקיר שינחה אתכם להתחיל בהדבקת הנייר. התחילו להדביק את רצועות הנייר בזהירות, מלמעלה למטה, בעזרת מרית אקרילית או מברשת, כדי למתוח את הנייר בהדרגה ולמנוע היווצרות בועות אוויר.

איך להדביק נייר על הקיר כשיש מכשולים

ישנן פינות מסוימות שמעוררות קשיים בכל הנוגע לטפטים לקיר. אל תדאג, אנחנו הולכים לעזור לך להתמודד עם המכשולים האלה. לקחת הערה:

 1. כדי לכסות את אזורי השקעים, נתק את החשמל, הסר את האפליקציה וסמן צלב על הנייר בגובה המלבן שבו האפליקציה הולכת. חותכים את הנייר בצורה מסודרת עם סכין שימוש ומקפלים פנימה. ואז החזרתי את האפליקציה.

 2. כדי לטפט את החלק האחורי של הרדיאטור יש לעשות סימנים אופקיים על הנייר כדי להקיף את הצינורות. גזרו והדביקו את הנייר בעזרת מטלית המחוברת למטאטא, כדי ליצור לחץ נוסף ולהדביק את הנייר מאחורי הרדיאטור.

 3. כדי לשים נייר בפינות, נוח להדביק את הנייר תמיד להשאיר כמה סנטימטרים של עודף שנחתכים בצורה מסודרת עם סכין שימוש מונחת על סרגל, לאחר שהדבק יבש.

איך מטפטים קיר: השלב האחרון בתחזוקה

חשוב מאוד לנקות את הנייר ברגע שהוא מתלכלך כדי למנוע התקעת כתמים על החומר. כדי לשמור על הקירות שלך מכוסים, אתה צריך רק מים וחומרי ניקוי. כאשר אתה רואה כתם, ספוג את הנייר במים ובחומר ניקוי וייבש במהירות עם מטלית נקייה.

כיצד לשים טפט על הקיר: היבטים נוספים שיש לקחת בחשבון

לבסוף, אנו משאירים לך כמה נקודות שכדאי לזכור בזמן שאתה לומד כיצד להדביק נייר על הקיר:

 • אם מופיעות בועות אוויר על פני השטח, הסר את הנייר וחבר אותו מחדש, החלק אותו בצורה מסודרת עם מרית אקרילית.

 • אל תשפשף את הנייר יותר מדי כשאתה מדביק אותו, מכיוון שהוא עלול להתנתק כשהוא מתייבש.

 • הדפוסים עשויים להימתח אנכית בעת הדבקת הנייר. פתרון אחד הוא להתאים את המוטיב בגובה העיניים, כך שלא ניתן להבחין בפגמים אחרים.

טפט קירות דורש סבלנות ומסירות, אבל זה לא קשה בכלל אם יש לכם את החומרים והזמן לעשות זאת. אנו מקווים שהטיפים הללו עזרו לכם ושעכשיו, כשאתם יודעים לשים נייר על הקיר, אתם מוזמנים לחדש את קירות הבית שלכם עם הסיבה שאתם רוצים.

שיפצתם את הבית ולא יודעים מאיפה להתחיל לנקות? אל תחמיצו את הטיפים שלנו כדי לגרום לבית שלכם להיראות מדהים. כמו כן, אל תשכח לקרוא את הטיפים שלנו כדי לעשות שימוש טוב בחפצי בית ולשמור על הבית שלך מסודר. למדריכים והמלצות שימושיים נוספים, אנו מזמינים אותך לגלות את מדור ה"בבית" שלנו.