כיצד לנקות את הבית לאחר הבנייה

כיצד לנקות אבק בנייה
כיצד לנקות אבק בנייה.

שיפוץ בית אולי נראה כמו סיוט, אבל במאמר זה נראה לכם כיצד לנקות את הבית לאחר הבנייה.

שיפוץ הבית נחמד מאוד. בנוסף להענקת סגנון חדש לחדר, הוא מחדש את האנרגיה שלנו. עם זאת, יש חלק אחד בתהליך הזה שהוא קצת מייגע: ניקיון לאחר שיפוץ. לאחר מכן, במדריך זה, אנו מראים לך כיצד לנקות את הבית שלך לאחר הבנייה.

השתמש בקרם Cif לניקוי כתמים עיקשים על רצפות ואריחים. אל תשכח לקרוא את הוראות השימוש על תווית האריזה. בעת ניקוי רצפת החרסינה יש לשטוף במים נקיים כדי שלא יהיו סימנים.

כיצד לנקות אריחים לאחר בנייה

אם ביצעתם תיקונים בחדר האמבטיה, כנראה שהאריחים מאובקים ונראים עמומים. אל תדאג, לנקות אותם קל מאוד. שימו קרם Cif על מטלית לחה או ספוג ופזרו על האריחים על ידי שפשוף עדין. קרא את ההוראות על התווית לפני השימוש. לאחר מכן, יבש עם מטלית נקייה ותראה איך האריחים שלך זורחים שוב.

כיצד לנקות רצפות פורצלן לאחר בנייה

רצפות פורצלן פופולריות מאוד בגלל המראה שלהן, הברק שלהן וגם בגלל הניקוי הקל שלהן. אם ביצעת שיפוץ בבית והרצפה התלכלכה, בצע את השלבים הבאים כיצד לנקות רצפות פורצלן לאחר הבנייה:

  1. לטאטא או לשאוב אבק.

  2. אם יש כתמים עיקשים על הרצפה, הסר אותם עם קרם cif וספוג לח.

  3. בדלי, ערבבו מים עם חומר ניקוי רצפה עדין ולא שומני.

  4. נקו את הרצפה עם מי הסבון ומטלית רצפה. תן לזה לפעול במשך כמה דקות.

  5. שטפו את הרצפה במים נקיים כדי שלא יהיו סימני סבון.

  6. יבש את הרצפה היטב עם מטלית נקייה.

כיצד לנקות זכוכית לאחר הבנייה:

כדי לנקות את הזכוכית לאחר עבודה, לא תצטרכו שום מוצר מיוחד, אלא משהו שיש לכולנו בבית ולרוב הוא בעל ברית שלנו לניקוי: חומץ לבן.

כיצד לנקות אריחים לאחר בנייה
כיצד לנקות אריחים לאחר בנייה.

מערבבים ליטר אחד של חומץ עם חמישה ליטר מים חמימים בדלי. הרטבתי מטלית בתערובת והתחלתי לנקות. יבש את הכוסות עם חופן עיתון. ללבוש כפפות כדי שלא ייווצר לך דיו על הידיים.

כיצד לנקות אבק בנייה:

אחד הדברים הגרועים ביותר ששיפוץ משאיר אותנו הוא אבק. בין אם זה עודף של מלט או אבק מקיר דולף, אבק נראה בכל מקום. לניקוי יסודי, זכור את הטיפים הבאים כיצד לנקות אבק בנייה:

  • אם יש אבק באזור גדול של הבית, פתחו חלון והניחו מאוורר כלפי חוץ. זה יעזור לחלקיקי האבק באוויר להיעלם ויהיה לך פחות מה לנקות מאוחר יותר.

  • כדי להסיר אבק מהקירות, נגב את המשטח עם מגב לח.

  • נגב את הרהיטים עם מטלית לחה כדי להסיר אבק. המתן יום או יומיים וחזור על הפעולה הזו.

  • לטאטא את הרצפה או לשאוב ולנגב עם מטלית לחה.

ניקוי בנייה סופי:

כבר ניקיתם הכי עבה, עכשיו צריך לשים לב לפרטים. נקו את הדלתות, מתגי האור, מכשירי החשמל, הטלפון ונצלו את ההזדמנות לעיצוב מחדש. ניתן להחליף רהיטים, להחליף וילונות או להוסיף אביזרים חדשים, כמו כריות, פרחים או ציורים. הבית שלך ייראה כמו חדש!

עכשיו אתה יודע: ניקוי הבנייה הסופי אינו מייגע כפי שהוא נראה. אנו מקווים שהטיפים הללו עזרו לך. העיזו לתת לביתכם שטיפת פנים!

לניקוי אריחים עיקשים או כתמים על רצפת חרסינה, השתמש בקרם Cif. השתמש בחומץ ומים כדי לנקות את הכוסות שלך. לייבש עם עיתון. לאחר סיום הניקוי הכללי, הקדש את עצמך לניקוי רהיטים ואביזרים בפירוט.